Ima dobro telo ali ružna faca ?

Šta je prioritet ?...lepo telo bez obzira što je u licu 'demon' ?


Koliko žene vode računa o svom telu a zanemaruju lice i obratno ?

Jooj... ne vodim racuna ni o telu ni licu. A kajacu se, znam...


Inace, prioritet dajem licu. Na njemu se sve vidi, i raspolozenje, i proslost, i deo karaktera,... (Ali daleko od toga da treba zanemariti telo, zbog sebe, zbog zdravlja,...) Zato i nisam za korekcije lica, dok protiv nekih estetskih operacija na telu nemam nista protiv. Zdrav osmeh je najvazniji :)
A to: izvajano telo a briga me za facu, pri odabiru partnera mi je nekako primitivno.
 
sta je za tebe ''demonska''faca?


fright-night-demon-vampire-lady-girlfriend.jpg


- - - - - - - - - -

Ima naprimer slucajeva iako je to bilo davno u srednjoj skoli,secam se devojaka koje su bili pravi ``grobovi``da bi kasnije postale takve ribetine da je prosto za nepoverovati..


da, na neki način su se transformisale...uticaj hormona, šta li je već
 
Jooj... ne vodim racuna ni o telu ni licu. A kajacu se, znam...


Inace, prioritet dajem licu. Na njemu se sve vidi, i raspolozenje, i proslost, i deo karaktera,... (Ali daleko od toga da treba zanemariti telo, zbog sebe, zbog zdravlja,...) Zato i nisam za korekcije lica, dok protiv nekih estetskih operacija na telu nemam nista protiv. Zdrav osmeh je najvazniji :)
A to: izvajano telo a briga me za facu, pri odabiru partnera mi je nekako primitivno.


ne vodiš računa o izgledu verovatno zato što i nema neke potrebe da se zatrpavaš šminkom
ili fitnesom, sa godinama će možda porasti ta potreba a možda i neće

- - - - - - - - - -

jestee grob al se **** ko shtuka :)))))))))))))


e da, kad si već pomenuo 'štuku', zbog čega je takvo poređenje sa nekom koja je vatra u seksu ?

odomaćen izraz za seks-razbijačice ali odkud to..neka legenda u vezi štuke ?
 
Skoro me je jedna mala startovala u busu. Uopste nije moj tip. Mrsava, uzana, ruzna u faci, ali je imala neku harizmu i zgodna je na kraju krajeva. Malo neobicno, ali zgodno telo. Naravno, nije nista bilo od toga. Ubacio se neki cilac i preuzeo je.
Ali se ne bih bunio da mi takva bude devojka npr.
 
Ne. Snimio sam je jos dok je stajala na stanici, a autobus prilazio stanici.
Malo je odskakala od okoline. A i pokazalo se u razgovoru da nije iz BG-a.

A ako si mislila da sam neki pickopacenik, e pa nisam. Ne razmisljam o povaljivanju jos jedne srpkinje i lupanju nekakvih recki. I ne gledam na taj nacin srpkinje.

Npr. Ja volim sve sto je zensko i na dve noge hoda:mrgreen:...nijedna prilika ne sme da se propusti...par puta sam birao i neckao se,pa mi posle bilo krivo...:mrgreen:
 
Šta je prioritet ?...lepo telo bez obzira što je u licu 'demon' ?


Koliko žene vode računa o svom telu a zanemaruju lice i obratno ?

aj prvo na drugo...pa telo i moš da promeniš al facu teško...
misim moš i facu al ti treba mnogo operacija tj. mnogo para i volje

a prvo pitanje...meni je bitnije telo...znaš...kad dovatiš zguza obično ne vidiš facu nego vidiš struk kuk leđa i sve to
 

Back
Top