Ima dobro telo ali ružna faca ?

e hebale vas tebe da vas hebale..juce na bazenu sam kontala kako moram nesto napisati na ovoj temi:lol:
elem, riba, preko 40
telo, ko avion..vitko, zategnuto, ni traga celulitu, misici elegantni, koza zategnujta..ynaci boli glava
a faca..:sad2:
nos veliki, zaokruzen na vrhu, usne tanke, oci sitne, brada siljata
zena se smeje, ono vedra..al dzaba jbt ruzna u pm
bash sam se nekako rastuzila greotica:(
 
e hebale vas tebe da vas hebale..juce na bazenu sam kontala kako moram nesto napisati na ovoj temi:lol:
elem, riba, preko 40
telo, ko avion..vitko, zategnuto, ni traga celulitu, misici elegantni, koza zategnujta..ynaci boli glava
a faca..:sad2:
nos veliki, zaokruzen na vrhu, usne tanke, oci sitne, brada siljata
zena se smeje, ono vedra..al dzaba jbt ruzna u pm
bash sam se nekako rastuzila greotica:(
ista ja :malav:
 
e hebale vas tebe da vas hebale..juce na bazenu sam kontala kako moram nesto napisati na ovoj temi:lol:
elem, riba, preko 40
telo, ko avion..vitko, zategnuto, ni traga celulitu, misici elegantni, koza zategnujta..ynaci boli glava
a faca..:sad2:
nos veliki, zaokruzen na vrhu, usne tanke, oci sitne, brada siljata
zena se smeje, ono vedra..al dzaba jbt ruzna u pm
bash sam se nekako rastuzila greotica:(

Kad sam na bazenu gledam,ali nikada glave.:lol:To mogu i na ulici.
 
Da vam ispricam svoju bruku.
Bilo je davno, ali se secam traume koju sam dozive, ne zbog zenske nego zbog sramote pred sobom.
Setao sam sam i stoji devojka okrenuta prema reci i gleda nesto tamo. Ja se vec spremio i ustremio da joj pridjem,
jer je bila ko avion ispod cekica. Od kose do dugih nogu i ostalih elemenata.
Stigao sam na jedno 5 metara kad se ona okrete,a mene prodje jeza, ne znam kakvo sam imao lice tada, ali sigurno nije bilo pokerasko, jer je i ona primetila.
Srecim sam imao prostora da produzim pravo inace bih se ukopao. Imala je tako ruznu facu da sam morao da skrenem pogled.
Osecao sam se kao da sam je povredio.
 
Da vam ispricam svoju bruku.
Bilo je davno, ali se secam traume koju sam dozive, ne zbog zenske nego zbog sramote pred sobom.
Setao sam sam i stoji devojka okrenuta prema reci i gleda nesto tamo. Ja se vec spremio i ustremio da joj pridjem,
jer je bila ko avion ispod cekica. Od kose do dugih nogu i ostalih elemenata.
Stigao sam na jedno 5 metara kad se ona okrete,a mene prodje jeza, ne znam kakvo sam imao lice tada, ali sigurno nije bilo pokerasko, jer je i ona primetila.
Srecim sam imao prostora da produzim pravo inace bih se ukopao. Imala je tako ruznu facu da sam morao da skrenem pogled.
Osecao sam se kao da sam je povredio.

Ma nije se tebi yebalo...

Da jeste - ne bi obracao paznju na nebitne detalje. :nono3:
 

Back
Top