Ili pas ili ja

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.001
Čitam neki dan...

U braku su nekoliko godina. Pre nego su se upoznali on je već imao psa, pitbula. Ženku. U početku je sve bilo u redu, ali u poslednje vreme ona je radila od kuće i bila sama sa psom.

Jendog dana, pas se isprečio ispred njihove spavaće sobe i nije hteo da je pusti. Probala je da je odgurne i pas je ujeo. To se proširilo da pas uopšte nije dao da dira njegove stvari.

Kada je rekla mužu da tako više ne može i da mora da izabere ili pas ili ona, muž joj je odgovorio: "Pa ti si znala da imam psa pre nego smo se uzeli".

Šta bi trebalo da se radi u ovakvoj situaciji?


HjZUm3fku8etFsrqCqt3SY-1200-80.jpg
 
Čitam neki dan...

U braku su nekoliko godina. Pre nego su se upoznali on je već imao psa, pitbula. Ženku. U početku je sve bilo u redu, ali u poslednje vreme ona je radila od kuće i bila sama sa psom.

Jendog dana, pas se isprečio ispred njihove spavaće sobe i nije hteo da je pusti. Probala je da je odgurne i pas je ujeo. To se proširilo da pas uopšte nije dao da dira njegove stvari.

Kada je rekla mužu da tako više ne može i da mora da izabere ili pas ili ona, muž joj je odgovorio: "Pa ti si znala da imam psa pre nego smo se uzeli".

Šta bi trebalo da se radi u ovakvoj situaciji?


Pogledajte prilog 1157427
šutneš ženu napolje.izabrao bih psa
pazi ti nju
ili pas ili ja
ili papagaj ili ja
ili macka ili ja
 
Možda da nosi suzavac? Čitam danas, na 4m možeš da se odbraniš od napasnika
Sad me podsjeti na tu jednog lika iz susjedstva, cuo sam pricu, dogodilo se prije jedno 20 godina. Svaki put kada bi prolazio neki susjedov Rottweiler se zalijetao na kapiju, lajao i prepadao ga.
Posvadjao se s tim susjedom zbog toga.
I dosao dan kada se dzukela opet zaletila na kapiju, a ovaj poceo njemu i vlasniku psovati sve po spisku, dzukela pjeni i divlja na kapiji, izasao vlasnik, a ovaj kad ga je ugledao rekao: "Tu si pi*cka ti materina, gledaj ovo!" i izvadi onaj sprej na bazi klora pa dzukeli pravo u oci.
Kakvo je tu zavijanje i cijukanje nastalo.

:rotf:

Ali dobro, ja u biti volim Rottweilere, ali moja pokojna baba koja je dzukele mrzila i susjedovog psa otrovala iznutricama zacinjenim misomorom ili cime vec znala je tu pricu perfektno prepricati, zato sto je bila prijateljica s punicom ovoga koji je koristio suzavac.

Sjecam se pokojne babe, svaki put kada bi to prepricavala, u glasu i na licu cula se i vidila nekakva sotonska naslada.
 
Čitam neki dan...

U braku su nekoliko godina. Pre nego su se upoznali on je već imao psa, pitbula. Ženku. U početku je sve bilo u redu, ali u poslednje vreme ona je radila od kuće i bila sama sa psom.

Jendog dana, pas se isprečio ispred njihove spavaće sobe i nije hteo da je pusti. Probala je da je odgurne i pas je ujeo. To se proširilo da pas uopšte nije dao da dira njegove stvari.

Kada je rekla mužu da tako više ne može i da mora da izabere ili pas ili ona, muž joj je odgovorio: "Pa ti si znala da imam psa pre nego smo se uzeli".

Šta bi trebalo da se radi u ovakvoj situaciji?


Pogledajte prilog 1157427

Pa i on je znao da ima malo nervoznog pitbula kada je doveo zenu u kucu.

Ne znam sta da radi...verovatno da sedi gde joj ker kaze...ili da pokaze znak razuma i da fino izadje iz tog trougla.
Ako mene pitas, ja vise ne bih spavala mirno, ko zna, mozda se iznervira psic ako hrcem...
Zar ta rasa nije zabranjena...da li je moguce da neko stvarno odabere pitbula zbog umiljatosti, toplog krzna i lepote...
 

Back
Top