Ili pas ili ja

Čitam neki dan...

U braku su nekoliko godina. Pre nego su se upoznali on je već imao psa, pitbula. Ženku. U početku je sve bilo u redu, ali u poslednje vreme ona je radila od kuće i bila sama sa psom.

Jendog dana, pas se isprečio ispred njihove spavaće sobe i nije hteo da je pusti. Probala je da je odgurne i pas je ujeo. To se proširilo da pas uopšte nije dao da dira njegove stvari.

Kada je rekla mužu da tako više ne može i da mora da izabere ili pas ili ona, muž joj je odgovorio: "Pa ti si znala da imam psa pre nego smo se uzeli".

Šta bi trebalo da se radi u ovakvoj situaciji?


Pogledajte prilog 1157427
Da poprska stvari alkoholnim sirćetom
ili limunovim sokom

kerovi ne podnose te mirise
 
Pa mislim da je ovdje svašta prešučeno, ne bi taj pas reagirao da nije bio napadnut je najvjerojatnije istinita tvrdnja.
Psi osjećaju negativnu osobu, ne napadaju nikada svoje ukućana ukoliko nisu maltretirani.

Uostalom pa znala je da ima psa. A i šta bi on sad trebao da radi sa psom?
Ostavi na cesti, eutanizira ili kako?

Pas je živo biće i ne može to samo tako.
Ko normalan bi mogao da kaže biraj ja ili pas?
 
175295638_3915806128498329_717610991474526768_n.jpg
 
U braku su nekoliko godina. Pre nego su se upoznali on je već imao psa, pitbula. Ženku. U početku je sve bilo u redu, ali u poslednje vreme ona je radila od kuće i bila sama sa psom.

Jendog dana, pas se isprečio ispred njihove spavaće sobe i nije hteo da je pusti. Probala je da je odgurne i pas je ujeo. To se proširilo da pas uopšte nije dao da dira njegove stvari.

Kada je rekla mužu da tako više ne može i da mora da izabere ili pas ili ona, muž joj je odgovorio: "Pa ti si znala da imam psa pre nego smo se uzeli".
Žena je slegla ramenima, spakovala se i otišla .

Pas je preuzeo njen posao iz firme i obavljao ga besprekorno.Stiglo je i unapređenje.Postao je direktor ugledne firme za razvoj nanotehnologije.

Izbacio je i muža iz stana .

Nastaviće se…
 
Људи које живе са љубимцима су једнако осетљив на њих као и на чланове продице. То просто није моје окружење, нисам за љубимце у стану/ кући тако да са таквим не бих ни улазила у везу.
То ми је као да уђем у однос са пушачем а онда очекујем да због мене цигаре остави. Не иде.
Зато људи треба да деле сличне вредности да би опстали. А неке ствари су тако очите у старту. Зашто улазе у оно што није за њих?
 
dvoje budala a tu je i pas,
svi su ušli u trougao kao deca,
normalna životinjska reakcija je ljubomora, koja je na kraju eskalirala, svako normalan bi to očekivao.
drugo gde je psu partner/ka, do sada smo bili samo mi sada mi se ona isprečila, uješću je.
samo budale ne shvataju da ako imaju ikakvog kućnog ljubimca on treba da ima PARTNERA/KU
to je normalna životinjska reakcija, na trougao...
imao sam par propuštenih šema, posle saznam ona ima psa/mačku hu dobro je izvukao sam se...
 

Back
Top