Igrač X vs Igrač Y

Koji vam se igrac vise dopada?

  • Lionel Messi

  • Cristiano Ronaldo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kao sto sam vec napisala u temi "omiljeni igrac" Ronaldinho,Totti i Messi su mi najbolji.
Kod Tottija mi se,pored njegove igre,svidja i to sto je celu svoju (dosadasnju) karijeru proveo u jednom klubu tj. nije zbog para i popularnosti presao u neke poznatije klubove a koliko znam imao je dosta primamljivih ponuda!Nadam se da ce do kraja karijere ostati u Romi! :-D
A sto se tice uporedjivanja sa drugim igracima,to ostavljam nekom drugom posto meni bas i ne ide od ruke! :D :D
 
EpOx:
Kezman vs Zigic. Ovo ne dajem da bi ste vi poredli vec da ja nesto o ovome kazem. Kezman je svojevremeno prodat PSV-u iz Partizana za 14 000 000 eura. Dok hvaljeni Zigic iz Zvezde za 4 000 000.
A za koliko su ga kupili Turci sada a za koliko je prodat Zigic sada? Ja nesto nemam precizne informacije!!!:lol: :lol: :lol:

Eto, pa uporedi ko je bolji sada!:lol:
 
Runi je tenk, snažan, brz, bomba od šuta. Ma razbijač!
Van Persi je odličan tehničar i dribler, ima precizan šut(šut mu je slabiji od Runijevog, ali ne mnogo). nije toliko snažan u duelu kao Šrek, više je onako žilav.
Van Persi je levak, Runi dešnjak. Van Persi može da odigra i krilo
Zajednička im je povreda metatarzalne kosti koju Runi sada ima.Van Persi se skoro oporavio od nje :D

Pa sad ko kakav fudbal više voli, bolji je mu je i taj fudbaler :D Ja kažem Van Persi(naravno) :wink:
 

Back
Top