Quantcast

Igrač X vs Igrač Y

Koji vam se igrac vise dopada?

• Lionel Messi

• Cristiano Ronaldo

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Alex.L

Domaćin
Poruka
3.576
Šta bre Kompani, u kom Manageru ste čuli za njega? :mad: :mad: :mad: Vi znate kakav igrač će biti ko za par godina. Verujem da vam se svi svetski treneri zajedno dive!!! Možda vas unajme kao skauta :wink: :lol: :roll:

RainbowSix

Veoma poznat
Poruka
10.711
v.v.ilic:
Koji vam je **** pa uporedjujete sve nepoznate fudbalere od kojih se ne zna ko je od koga gori.Ovde treba biti majstor pa odgovoriti: Ples ili south

Ja glasam za Plesa. Southa je Rainbow malopre ubio.:lol:
Aha!!!
hitmanblmvt6.jpg

Onako, usput!!! Ko' s poslom!!! Tek toliko da ispraznim okvir i pročistim cijevku!!!
Bilo je to kraj zgrade Politike, dok sam čekao 65-icu!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

shegi

Primećen član
Poruka
977
Alex.L:
Šta bre Kompani, u kom Manageru ste čuli za njega? :mad: :mad: :mad: Vi znate kakav igrač će biti ko za par godina. Verujem da vam se svi svetski treneri zajedno dive!!! Možda vas unajme kao skauta :wink: :lol: :roll:
Samo da kazem da sam pratio prosle sezone njemacku ligu i da sam gledao utakmice u kojima je kompani igrao.Mlad je i sa svojom igrom moze da se poredi sa velikim odbrambenim igracima.Posto necu da se zamjerim nisakim na ovom forumu vise necu o ovom igracu.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.