Quantcast

Igrač X vs Igrač Y

Koji vam se igrac vise dopada?

• Lionel Messi

• Cristiano Ronaldo

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
21.524
Na kraju karijere Mesi će se pridružiti Peleu i Maradoni i teško će se među njima trojcom odrediti najbolji, bez obzira na broj golova i trofeja ...

Treba uzeti u obzir i okolnosti njihovih karijera kad upoređujemo trofeje i golove ... Messi je rano otišao iz Argentine i od početka karijere ima optimalne uslove ... Ušao je u prvi tim kao čudo od deteta, ali je tu bio i Ronaldinjo da ga uči i da podeli taj pritisak pod kojim su mnoge "nove Maradone" pokle, poput Saviole, Rikelmea ili Aimara ... I sam Messi kaže da je Ronaldinjo jedan od najzaslužnijih za njegovu karijeru ... Čim je Ronaldinjo otišao iz Barse, Mesi je uspešno preuzeo ulogu vođe ekipe, ali sigurno bi to teže išlo da nije bilo Ronaldinja, jer u tom tranzitnom periodu za Messija (sezone 2006/2007 i 2007/2008), kad je od talenta trebao da postane superzvezda, mediji nisu radili toliki pritisak na njega, jer je Ronaldinjo i dalje bio u Barsi i još je lošije igrao nego inače, pa je to bilo skoncentrisano na njega ... Messi je to potpuno iskoristio i sam je vukao i držao Barsu (uz Etoa takođe) i da nije imao problema sa povredama imao bi sigurno koji trofej više ...

Slična je paralela sa kao i Maradona - Messi, jer i CR je imao dosta bolje uslove od Ronalda kao i Mesi od Maradone ... Došao je u najbolju ekipu u PL, sa vrhunskim trenerom i sjajnim saigračima gde nije imao toliki pritisak (iako se znalo da će biti najbolji igrač na svetu) a kasnije je otišao u najveći klub na svetu gde mu je sve podređeno, gde ima apsolutnu podršku uprave, navijača i gde ceo tim igra za njega i njegove golove, te im zato i manjka trofeja ... Kad je CR igrao za tim a ne obrnuto (kao u Mančesteru) bio je korisniji ekipi i više trofeja je uzeo ...

Moram da ti kazem da nikako nisi realan. Nisi fer prema Kristijanu.

Lik igra znaci ubija . . Skace 2 metra u vis daje golove glavom, trci kao atleta trojica ne mogu da ga stignu,kontrolise loptu perfektno,asistira,daje po 3 gola na svakoj tekmi . . . .. I u potpunosti opravdava to sto je ekipa podredjena njemu. Sta kao Barsa nije podredjena Mesiju ??? To sto je Real uzeo ligu sampiona svedoci da je potpuno opravdano ekipa podredjena njemu.

Mesi takodje kida. I realno ne moze se reci ko je bolji par meseci je jedan a par meseci drugi i mnogo me nerviraju ta poredjenja mesi ili cr. Ja licno ne simpatisem ni jednog ni drugog zato sto su arogantni,agresivni i bezobrazni na jedan nesportski nacin. Jesu sigurno i bez ikakve sumnje i jedan i drugi medju 10 najboljih igraca u istoriji, verovatno i u 5 najboljih ali eto. Kad sam bio klinac Ronaldinjo je bio I TATA I MAMA. Videlo se da decko uziva, non stop je bio nasmejan i kad mi neko kaze rec fudbal, prva slika pred ocima mi je nasmejani RONALDINJO. Sa druge strane Ronaldo kad ne moze da da gol bije igrace,galami a o Mesijevoj aroganciji necu da pricam. Mesi je gori nego Ronaldo. Lik je toliko bezobrazan i istripovan da nece da izadje kad ga Enrike zove na klupu. Retard mali.

Eto. Mesi vs Maradona. Ja kazem Maradona

CR vs Zuba Kazem da ne znam.

Sva cetvorica pomenutih su bolji nego Pele i sva cetvorica su gori od Ronaldinja. Eto moje misljenje

Franco Zarezi

Iskusan
Poruka
5.508
Moram da ti kazem da nikako nisi realan. Nisi fer prema Kristijanu

Lik igra znaci ubija . . Skace 2 metra u vis daje golove glavom, trci kao atleta trojica ne mogu da ga stignu,kontrolise loptu perfektno,asistira,daje po 3 gola na svakoj tekmi . . . .. I u potpunosti opravdava to sto je ekipa podredjena njemu. Sta kao Barsa nije podredjena Mesiju ??? To sto je Real uzeo ligu sampiona svedoci da je potpuno opravdano ekipa podredjena njemu.
Nemam ja ništa protiv CRa, tako da ne vidim ništa nefer u onome što sam napisao ...

Svaka njemu čast na golovima i igrama, ali i dalje stojim iza toga da je bio korisniji ekipi kad je igrao za ekipu a ne kad je obrnuto kao sada, gde su svi podređeni njemu ... Za 5-6 godina u Realu osvojio je jednu Primeru i jednu LŠ tako da je to premalo za Real kom ekipa košta milijardu evra ... Od svih tih glavnih igrača CR je najmanje zaslužan za LŠ iako je dao daleko najviše golova, jer u polufinalu i finalu je bio potpuno van igre i golove je dao kad je sve bilo rešeno, a same proslave tih golova su pokazale koliko je njemu bitno da on bude strelac ... Sad skoro je Bejl dao gol, a CR se iznervirao jer je promašio šansu koja je prethodila golu ... Tako je jednom promašio penal, Benzema iz odbitka dao gol, a CR se rastužio i nije slavio sa ekipom ...

Da je CR igrao kao u Mančesteru i da je manje gledao svoje brojke imali bi sigurno par titula više ...

Franco Zarezi

Iskusan
Poruka
5.508
Mesi takodje kida. I realno ne moze se reci ko je bolji par meseci je jedan a par meseci drugi i mnogo me nerviraju ta poredjenja mesi ili cr. Ja licno ne simpatisem ni jednog ni drugog zato sto su arogantni,agresivni i bezobrazni na jedan nesportski nacin. Jesu sigurno i bez ikakve sumnje i jedan i drugi medju 10 najboljih igraca u istoriji, verovatno i u 5 najboljih ali eto.
Mesi je bolji jer Mesi ne zavisi toliko od ekipe koliko CR zavisi ... Mesi je kadar da stvori šansu ni iz čega dok je CR postao klasičan golgeter koji svaku šansu pretvara u gol (što je opet samo po sebi izvanerdno dostignuće, jer nema takvog igrača danas osim njega i Mesija), i ako ekipa ne stvara šanse onda je CR nevidljiv na utakmici ... Mesi sa druge strane daje golova isto koliko i CR, ali stvori jedno 5-6 čistih šansi ostalima na utakmici, i perfektno kreira igru ... Mesi je sposoban da predribla 5-6 igrača i izbaci Nejmara/Suareza u 100%nu šansu, dok CR više to ne radi, a u Mančesteru je radio ...

Poruka
21.524
Mesi je bolji jer Mesi ne zavisi toliko od ekipe koliko CR zavisi ... Mesi je kadar da stvori šansu ni iz čega dok je CR postao klasičan golgeter koji svaku šansu pretvara u gol (što je opet samo po sebi izvanerdno dostignuće, jer nema takvog igrača danas osim njega i Mesija), i ako ekipa ne stvara šanse onda je CR nevidljiv na utakmici ... Mesi sa druge strane daje golova isto koliko i CR, ali stvori jedno 5-6 čistih šansi ostalima na utakmici, i perfektno kreira igru ... Mesi je sposoban da predribla 5-6 igrača i izbaci Nejmara/Suareza u 100%nu šansu, dok CR više to ne radi, a u Mančesteru je radio ...

Pa da ali zaboravljas sa Mesijem ceo zivot igraju Iniesta i Cavi.Lako je njemu da pravi sanse kad u vecinu situacija Iniesta stvara prazan prostor i visak a ne Mesi. Kakav bi CR bio da je iza sebe imao u Realu ovih 6 godina Iniestu i Cavija.Jeste Mesi igrac u fulu, lik koji prolazi kroz 4 igraca ali Iniesta je veci kreativac nego on.I za Barsine uspehe je mozda vise zasluzan Iniesta nego Mesi.

I nervira me mnogo.Kolko god da je i Ronaldo bezobrazan i arogatan Mesi je 3 puta gori.Patuljak retardirani nece da izadje iz igre kad mu trener kaze. Nejmaru ne dozvoljava da pokaze sve sto zna. Mesi kad bi otisao iz Barse ili ako bi se povredio na jedno godinu dana da odsustvuje tek tad bi se pokazao Nejmar i videlo bi se da je on taj igrac a ne ni mesi ni ronaldo. Znaci neko moje vidjenje.Da je Nejmar sve bolji i da ce vec za godinu dana ako ovako nastavi realno biti najbolji na svetu. E to je to. Mesi arogantna dzukela i kraj price

Poruka
21.524
Nemam ja ništa protiv CRa, tako da ne vidim ništa nefer u onome što sam napisao ...

Svaka njemu čast na golovima i igrama, ali i dalje stojim iza toga da je bio korisniji ekipi kad je igrao za ekipu a ne kad je obrnuto kao sada, gde su svi podređeni njemu ... Za 5-6 godina u Realu osvojio je jednu Primeru i jednu LŠ tako da je to premalo za Real kom ekipa košta milijardu evra ... Od svih tih glavnih igrača CR je najmanje zaslužan za LŠ iako je dao daleko najviše golova, jer u polufinalu i finalu je bio potpuno van igre i golove je dao kad je sve bilo rešeno, a same proslave tih golova su pokazale koliko je njemu bitno da on bude strelac ... Sad skoro je Bejl dao gol, a CR se iznervirao jer je promašio šansu koja je prethodila golu ... Tako je jednom promašio penal, Benzema iz odbitka dao gol, a CR se rastužio i nije slavio sa ekipom ...

Da je CR igrao kao u Mančesteru i da je manje gledao svoje brojke imali bi sigurno par titula više ...

Nije tacno.Buraz slagao si sad za sve pare.Pa pogledaj klip lepo se vidi da je ronaldo digao ruke i da se obradovao kad ga je Benzema munuo.

Moras se sloziti da je Mesi one 3,4 godine bez sumnje bio najbolji na svetu a da je poslednje 2 godine takodje bez ikakve sumnje Kristijano najbolji.Zadnje 2 sezone CR nema konkurentna i sasvim zasluzeno je proglasavan za najboljeg na planeti.

Ja licno od svih danasnjih igraca najvise simpatisem Nejimara i garantujem da ce biti boji od mesija i ronalda za godinu godinu i po

I ponavljam da je RONALDINJO I tata i mama za sve igraca pa i za ovu dvojicu zato sto nije istripovan i uobrazen vec je lik non stop bio nasmejan i izvodio je finte koje nije niko nikad pre njega.Jednostavno se poigravao sa celom protivnickom ekipom a pritom je asistirao na svakoj utakmici i davao golove . . . . Pravi fudblaler,carobnjak... !

Franco Zarezi

Iskusan
Poruka
5.508
Nije tacno.Buraz slagao si sad za sve pare.Pa pogledaj klip lepo se vidi da je ronaldo digao ruke i da se obradovao kad ga je Benzema munuo.
Digao ruke i stavio na glavu ... Očito je svakome (i ko se ne razume u govor tela) da je CRu krivo što nije dao gol ...

Moras se sloziti da je Mesi one 3,4 godine bez sumnje bio najbolji na svetu a da je poslednje 2 godine takodje bez ikakve sumnje Kristijano najbolji.Zadnje 2 sezone CR nema konkurentna i sasvim zasluzeno je proglasavan za najboljeg na planeti.
Jeste on zasluženo dobio te nagrade, i bilo bi šteta da ih nije dobio, jer je već 7-8 godina među najbolja 3 igrača na svetu, i malo ko u istoriji je imao tu konzistentnost kao CR, jer je on igrač sa najvećom radnom etikom u istoriji ... Nije CR bio puno bolji od Mesija ove dve zadnje zlatne lopte, ali opet ne može se ni reći da ih nije zaslužio, mada kad su u punoj formi, i kad gledamo čist kvalitet, Mesi jednostavno nema konkurnta, ni CR nije blizu njemu ...

Ja licno od svih danasnjih igraca najvise simpatisem Nejimara i garantujem da ce biti boji od mesija i ronalda za godinu godinu i po
Nejmar je odličan igrač, ali nije ni blizu CRu a pogotovu Mesiju ... Za CR se prvi put kad je zaigrao za Mančester znalo da će biti najbolji igrač na svetu jednog dana, a za Mesija se znalo da će biti dobar kao Maradona, jednostavno je bilo preočito, dok Nejmar nema to nešto u sebi kao njih dvojca ...

I ponavljam da je RONALDINJO I tata i mama za sve igraca pa i za ovu dvojicu zato sto nije istripovan i uobrazen vec je lik non stop bio nasmejan i izvodio je finte koje nije niko nikad pre njega.Jednostavno se poigravao sa celom protivnickom ekipom a pritom je asistirao na svakoj utakmici i davao golove . . . . Pravi fudblaler,carobnjak... !
Što se tiče finti bilo je toga i pre, ali Ronaldinjo ih je usavršio, ali koliko god da je on bio spektakularan i efikasan, Mesi je ipak brzina više za bilo kog igrača osim Pelea i Maradone ...

Poruka
21.524
Ok svako ima svoje misljenje i gleda iz nekog svog ugla. Po meni je Kristijano sasvim zasluzeno ove 2 godine proglasen za najboljeg na svetu i definitivno je te 2 godine bolji od Mesija.

Dalje. Za Pelea mislim da je precenjen jer se nikada nije dokazao u Evropi.

Maradona definitivno bolji nego Messi i Kristijano.

Ronaldinjo za mene najbolji u istoriji.Iako je samo jednom proglasen za najboljeg na svetu njega je bilo najlepse gledati i mislim da sa tim mora svako da se slozi ko objektivno govori. U istoriji nije bilo takve lepote ni kod jednog fudbalera kao kod ronaldinja. On je jedan jedini i neponovljivi i takvog nikad vise nece biti. On je Mesija naucio da igra fudbal. A i Nejmara isto. A jos plus sto je pored tih lepota davao golove kao lud i asistirao i sve.

Za Nejmara nije tacno to sto pricas ali sigurno. Jos pre 2,3 godine kad je ceo svet pricao o njemu i kad je igrao u Brazilu znalo se da ce biti jednog dana najbolji. I bice. Eto zivi bili pa videli. Samo bih voleo da se tada setis ovih mojih reci. Garantujem ti za 2 godine Nejmar ce biti BEZ KONKURENCIJE. Jedino sto mu je ostalo da savlada je da se izbori sa pritiskom na velikim utakmicama i to je to. I koliko god da je Mesi trenutno bolji od njega meni je licno lepse da gledam Nejmara koji im provlaci kroz noge,prebacuje igrace i sprda se sa njima nego Mesija koji ide levo desno

Franco Zarezi

Iskusan
Poruka
5.508
Pa da ali zaboravljas sa Mesijem ceo zivot igraju Iniesta i Cavi.Lako je njemu da pravi sanse kad u vecinu situacija Iniesta stvara prazan prostor i visak a ne Mesi. Kakav bi CR bio da je iza sebe imao u Realu ovih 6 godina Iniestu i Cavija.Jeste Mesi igrac u fulu, lik koji prolazi kroz 4 igraca ali Iniesta je veci kreativac nego on.I za Barsine uspehe je mozda vise zasluzan Iniesta nego Mesi.
Zadnje 2-3 godine, Ćavi i Iniesta ne igraju ni približno dobro kao pre, ali opet to ne smeta u Mesijevoj igri ... I dalje on igra isto kao i pre, i dalje daje puno golova i stvara mnogo šansa saigračima ... CR je uvek uz sebe imao vrhunske saigrače, ništa lošije od Mesijevih ...

I nervira me mnogo.Kolko god da je i Ronaldo bezobrazan i arogatan Mesi je 3 puta gori.Patuljak retardirani nece da izadje iz igre kad mu trener kaze. Nejmaru ne dozvoljava da pokaze sve sto zna. Mesi kad bi otisao iz Barse ili ako bi se povredio na jedno godinu dana da odsustvuje tek tad bi se pokazao Nejmar i videlo bi se da je on taj igrac a ne ni mesi ni ronaldo. Znaci neko moje vidjenje.Da je Nejmar sve bolji i da ce vec za godinu dana ako ovako nastavi realno biti najbolji na svetu. E to je to. Mesi arogantna dzukela i kraj price

Franco Zarezi

Iskusan
Poruka
5.508
Ok svako ima svoje misljenje i gleda iz nekog svog ugla. Po meni je Kristijano sasvim zasluzeno ove 2 godine proglasen za najboljeg na svetu i definitivno je te 2 godine bolji od Mesija./QUOTE]I ja mislim da je dobio zasluženo, ali opet i da je Mesi dobio ne bi bilo nezasluženo ...

Dalje. Za Pelea mislim da je precenjen jer se nikada nije dokazao u Evropi.
Nije morao da se dokazuje u Evropi uopšte, jer brazilska liga je tada bila jedna od najjačih liga na svetu, a kad god se Pele susretao sa ekipama iz Evrope (što u repki što u klubu) uvek je izdominirao u utakmici ...

Ronaldinjo za mene najbolji u istoriji.Iako je samo jednom proglasen za najboljeg na svetu njega je bilo najlepse gledati i mislim da sa tim mora svako da se slozi ko objektivno govori. U istoriji nije bilo takve lepote ni kod jednog fudbalera kao kod ronaldinja. On je jedan jedini i neponovljivi i takvog nikad vise nece biti. On je Mesija naucio da igra fudbal. A i Nejmara isto. A jos plus sto je pored tih lepota davao golove kao lud i asistirao i sve.
To što ga je bilo najlepše gledati ne znači da je najbolji ... I meni je on najdraži, i držim da je najgenijalniji igrač kog sam gledao uz Maradonu, ali nije bio toliko dobar kao Mesi, niti konstantan kao CR ... A i nije imao neki dobar prosek golova ili asistencija, no to mu nije ni trebalo, niko njega nije gledao kroz prizmu golova nego zbog umeća na terenu ...

Za Nejmara nije tacno to sto pricas ali sigurno. Jos pre 2,3 godine kad je ceo svet pricao o njemu i kad je igrao u Brazilu znalo se da ce biti jednog dana najbolji. I bice. Eto zivi bili pa videli. Samo bih voleo da se tada setis ovih mojih reci. Garantujem ti za 2 godine Nejmar ce biti BEZ KONKURENCIJE. Jedino sto mu je ostalo da savlada je da se izbori sa pritiskom na velikim utakmicama i to je to. I koliko god da je Mesi trenutno bolji od njega meni je licno lepse da gledam Nejmara koji im provlaci kroz noge,prebacuje igrace i sprda se sa njima nego Mesija koji ide levo desno
Nejmar je više marketniški brend jer Brazilu treba zvezda koju nemaju još od Ronaldinja, ali daleko je on od kvaliteta Mesija, CRa, Ronaldinja ili Ronalda ... On jeste izvanredan, ali za sada nije pokazao da ravan sa Mesijem koji je u njegovim godinama bio daleko najbolji igrač na svetu, a Nejmar nije ni blizu tome ...

Bari'91

Poznat
Poruka
7.854
Jedini zuba Ronaldo se moze meriti sa Messijem tek onda ide Ronaldinjo pa svi ostali...Svi su skidali fore od Zube...Zbog njega i Ronaldinjo se zove Ronaldinjo ;) Razlika izmedju Zube i Dinja je u tome sto je Zubin svaki potez bio u funkciji igre uglavnom dok se Ronaldinjo sa druge strane mnogo cesce igrao fudbala kao takav davo je sebi vise prostora da prodaje te fore protivnicima i da publika uziva u tome...Ali Zuba je to radio bolje iako ne tako cesto iz gore navedenih razloga...Ronaldo(Zuba :) ) je meni igrac koji je uvek delovo da potpuno kontrolise sutiaciju u kojoj se nalazi kao neko Bozanstvo ni Messi mi cak nedeluje bas tako iako ima bolju kontorlu lopte...negovorim o tome kako igrac oseca fudbal kao Skols ili Xavi kad da uspori tempo kad da ubrza...nego jednostavno u datom momentu kad dobije loptu bilo gde imam osecaj da je u potpunoj kontroli nad tom situacijom u svakom smislu...

Poslednja izmena:

Bari'91

Poznat
Poruka
7.854
Ajmo jednu koja muci celu italiju Totti vs Delpiero vs Baggio vs Zola(Ovaj ih nemuci na ovog su zaboravili posto nije igro u Italiji :) moj omiljeni Italijan iako mislim da je Badjo najbolji pa tek onda Zola pa Del Piero pa Totti )

HYPE

Domaćin
Poruka
4.523
Ronaldinjo jeste bio majstor ali bio je u vrhu 3-4 godine... ovi ostali o kojima pricamo su konstantno, znaci 6, 7, 8 godina u vrhu, u top 5 ili 10 igraca sveta... dakle postujem ga, bio je majstor, kad je bio dobar bio je najbolji na svetu, ali po mom misljenju ne moze u istu recenicu sa Zubom, Mesijem ili Kristijanom kad nije imao tu konstantnost.

Franco Zarezi

Iskusan
Poruka
5.508
Ronaldinjo jeste bio majstor ali bio je u vrhu 3-4 godine... ovi ostali o kojima pricamo su konstantno, znaci 6, 7, 8 godina u vrhu, u top 5 ili 10 igraca sveta... dakle postujem ga, bio je majstor, kad je bio dobar bio je najbolji na svetu, ali po mom misljenju ne moze u istu recenicu sa Zubom, Mesijem ili Kristijanom kad nije imao tu konstantnost.
Bio je on u vrhu 5-6 godina, a te 3-4 je daleko najbolji ... On je i u PSG bio fantastičan i jedan od najboljih na svetu, samo što su ga primetili tek kad je u Barsu došao ... Za SP2002 je bio podjednako zaslužan kao i Ronaldo i Rivaldo ... Što se konstantnosti tiče ne može da se meri sa CRom ili Mesijem (jbt Messi je u poslednjih 8 izbora za igrača godine 4 puta bio prvi a 4 puta drugi, a i ove godine će biti), dok su Ronalda povrede ubile, mada je i u takvom stanju bio prilično konstantan ...

Poruka
21.524
Ne mozete sve da posmatrate kroz to proglasanje zlatne lopte. Eto vam ga messi na svetskom prvenstvu nikako nije zasluzio da bude proglasen za najboljeg i to je cak govorio i izraz nnjegovog lica i maradona je to rekao javno i cela planeta to zna da messi nije zasluzio pa je dobio

Di Maria je u 2014 bio za dlaku iza CR-a a rame uz rame sa messijem,nejmarom i ostalim najboljima na svetu.Po mom licnom misljenju je mozda cak bio i sam na drugom mestu na svetu po svojoj igri sto je prikazao.

Neke igrace kao sto je di maria potcenjuju u svetu fudbala jer nije marketig. Di maria je jednostavno samo igrac. Isto tako i roben. Roben je jednostavno igracina bez koje bajern ne bi bio to sto jeste.Ne zelim da umanjim ulogu Lama,Svajnija,riberija ili nojera ali roben je glavni sraf u tom timu koji kolko god da ga ne volimo je najjaci u nemackoj u kontinuieteu i vec godinama u nazad je medju 3 najjaca u evropi tima

A sto se tice Nejmara mislim da nije marketinski igrac. Nejmar je ovako mlad kapite Brazil i nosi se sa tim pritiskom odlicno.Sto u klubu u velikim tekmama ne moze idalje da otokloni pritisak je druga stvar. ALI Nejmar je na svetskom 2014 dao ja mislim 4 gola ako ne i vise i bio je kapiten sa 22 godine. Pogledajte sad posle tog prvenstva kolko se Brazil preporodio sve zive pobedjuju sa po 5 razlike.Nejmar daje po 3 gola na svakoj utakmici za brazil

U barsi ne moze dovoljno da se iskaze pored mesija.Mesiju je sve podrednjeno i nejmar je u njegovoj senci.Non stop mora da mu dodaje umesto da sutne i da gol kad ima sansu i da mu titra. Messi kad je bio nejmarovih godina nije bio u takvoj situaciji jer je Ronaldinjo vec bio otisao u milan cini mi se i mesi je tu bio neprikosnoven i jos tada je sve njemu bilo podrenjeno.

Ne znam zasto ga toliko omalovazavas kao da ga nikad nisi gledao. Tako pricas. Za godinu,dve bice ubedljivo najbolji na svetu. Nece moci da mu prismrde ni CR ni Messi

Franco Zarezi

Iskusan
Poruka
5.508
Ne znam zasto ga toliko omalovazavas kao da ga nikad nisi gledao. Tako pricas. Za godinu,dve bice ubedljivo najbolji na svetu. Nece moci da mu prismrde ni CR ni Messi
******* sad, izgleda da imaš problem da čitaš sa razumevanjem, jer ne vidim da iko omalovažava Nejmara ... Ako kažem da nije i da neće biti na nivou CRa i Mesija to nije omalovažavanje, jer to ne znači da je on loš igrač ... U njegovim godinama CR i Mesi su za klasu bili ispred ostalih, a Nejmar nije, on je samo jedan od top igrača poput Robena, Ibre, Azara, Pogbe, Di Marije i sličnih a to je samo po sebi vrhunsko dostignuće i malo je igrača takve klase ...

- - - - - - - - - -

Ajmo jednu koja muci celu italiju Totti vs Delpiero vs Baggio vs Zola(Ovaj ih nemuci na ovog su zaboravili posto nije igro u Italiji :) moj omiljeni Italijan iako mislim da je Badjo najbolji pa tek onda Zola pa Del Piero pa Totti )
I meni je Zola jako drag igrač, ali nije na nivou ove trojce ... Bađo je kvalitetniji od Del Pjera, ali ne puno, a Del Pjero od Totija isto toliko, bar ja tako gledam ... Totiju je veliki minus što je ostao lokalni heroj umesto da bude planetarna zvezda jer je mogao da bira klub, ali je naravno za svaki respekt što je ostao u Romi ...

Poruka
21.524
Evo ako ti nije dovoljno da te razuveri kad gledas Neimara kako igra evo ti statistika

http://www.transfermarkt.co.uk/neymar/profil/spieler/68290

Ove sezone na 44 nastupa u svim takmicenjima decko je dao 33 gola. I to je vazno napomenuti da je to postigao pored Mesija oko kog se vrti cela igra.

U reprezentaciji Brazila je vec neko vreme kapiten i na 60 nastupa je postigao 45 golova aloo. A ima trenutno 23 godine samo

Nalazi se u senci Mesija i Kristijana.I mnogi ga potcenjuju i zaboravljaju ovu statistiku i ono sto radi na terenu.Ako ovako nastavi za 2 godine ce biti toliko vrhunski igrac i igrace kao sto ni Mesi ni Kristijano nikad ali nikad nisu igrali.

petar.petrovic

Iskusan
Poruka
6.459
Evo ako ti nije dovoljno da te razuveri kad gledas Neimara kako igra evo ti statistika

http://www.transfermarkt.co.uk/neymar/profil/spieler/68290

Ove sezone na 44 nastupa u svim takmicenjima decko je dao 33 gola. I to je vazno napomenuti da je to postigao pored Mesija oko kog se vrti cela igra.

U reprezentaciji Brazila je vec neko vreme kapiten i na 60 nastupa je postigao 45 golova aloo. A ima trenutno 23 godine samo

Nalazi se u senci Mesija i Kristijana.I mnogi ga potcenjuju i zaboravljaju ovu statistiku i ono sto radi na terenu.Ako ovako nastavi za 2 godine ce biti toliko vrhunski igrac i igrace kao sto ni Mesi ni Kristijano nikad ali nikad nisu igrali.

Padavicar nikad nece biti kao Mesi i C.Ronaldo....

svarozic

Buduća legenda
Poruka
35.144
Mustafa Stojkovic vs Ivica Kralj

Kralj nije bio kiksara, branio je solidno, ali ne i nemoguće stvari... penale je isto rijetko branio...

Mustafa je branio penale, kad ga krene brani k'o lud... ali kad ga ne ide prima bzvz golove... mnogo golova je primio iz slobodnjaka...

- - - - - - - - - -

Ronaldinjo i Piksi Stojković su mađioničari... ne mogu se oni porediti ne sa kim :)

Poruka
21.524
Padavicar nikad nece biti kao Mesi i C.Ronaldo....

Slazem se.Bice bolji

- - - - - - - - - -

Padavicar koji je u 21,22 godini postao kapiten ni manje ni vise nego Brazila i koji je za isti taj Brazil dao 45 golova na 60 utakmica.A 23 godine ima.

U ovoj sezoni pored zivog i zdravog Mesija je na 44 utakmice dao 33 gola.

A da ne pricam da je od svih igraca na svetu po lepoti igre najblizi Ronaldinju. Naravno Neymar nije ni 10 posto Ronaldinja.Ali mesi i kristijano nisu ni 5 posto

Ronaldinjo najbolji igrac svih vremena!

Bez Brazila nema fudbala i ko to ne shvata taj nema veze sa fudbalom

Decky_Nis

Elita
Poruka
18.331
Brazilu treba ikona. Neko koga narod obožava a Neimar je odličan za to. Fantastičan igrač i padavičar i folirant za oskara. Zato ga ljudi nikad neće ceniti kao Mesija i Ronalda. Zna i Ronaldo nekada da isfolira i padne i zato ga mnogi ne vole a Neimar je takav samo 10x gori.

petar.petrovic

Iskusan
Poruka
6.459
Slazem se.Bice bolji

- - - - - - - - - -

Padavicar koji je u 21,22 godini postao kapiten ni manje ni vise nego Brazila i koji je za isti taj Brazil dao 45 golova na 60 utakmica.A 23 godine ima.

U ovoj sezoni pored zivog i zdravog Mesija je na 44 utakmice dao 33 gola.

A da ne pricam da je od svih igraca na svetu po lepoti igre najblizi Ronaldinju. Naravno Neymar nije ni 10 posto Ronaldinja.Ali mesi i kristijano nisu ni 5 posto

Ronaldinjo najbolji igrac svih vremena!

Bez Brazila nema fudbala i ko to ne shvata taj nema veze sa fudbalom

Danas je Mesi pokazao zasto je jedan od najboljih ikada ako ne i najbolji,dok padavicar zamalo da dobije drugi zuti zbog simuliranja u 16 m.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.