IELTS -> pitanja i odgovori

Pa, verujem da mi remark ne bi nista pomogao jer je u pitanju listening.
Na speaking-u i writing-u je verovatno lakse dobiti promenu bodova, a listening je egzaktan. Zna se koliko tacnih odgovora treba za koju ocenu.
U svakom slucaju izlazim ponovo 11.06
tokanalex jel izlazis prvi put? Koje ocene ti trebaju? Ides u Australiju, Kanadu, ili nesto trece?
 
Sad ste me pokolebali da li da trazim remark.

Dobio sam:
L: 7 R: 8.5 W: 6.5 S: 6.5
Treba mi:
L: 7.5 R: 6.5 W: 6.5 S: 6.5

Ako trazim samo za Listening valjda ce se vise fokusirati na to gde mi i trebaju bodovi.
Ako trazim u isto vreme i za W i S vece su sanse da mi negde dodaju neki bod pa da dobijem povrat novca.
Trece i najbitnije je da li ima sanse da mi umanje rezultat ?!?!?!?

Upomooooooc!!!
 
Pa da ali i reading je vrlo egzatan, i tesko da ce remark da ti pomogne da dobijes 8.5 sa 6.5 :( Zar ne?

Sta ti vredi sto ce ti vratiti novac ako ne dobijes Reading vecu ocenu... Tu ne moze da bude greska ispitivaca, pa da kazu bio je prestorog, moze biti greska u upisivanju bodova, a to tesko da ce biti tolika razlika.
 
Pa da ali i reading je vrlo egzatan, i tesko da ce remark da ti pomogne da dobijes 8.5 sa 6.5 :( Zar ne?

Sta ti vredi sto ce ti vratiti novac ako ne dobijes Reading vecu ocenu... Tu ne moze da bude greska ispitivaca, pa da kazu bio je prestorog, moze biti greska u upisivanju bodova, a to tesko da ce biti tolika razlika.

Na readingu ja dobio 8.5, a bilo bi mu dovoljno 6.5

(Skripi mu Listening gde nedostaje 0.5 boda)

@teleporter:
Zasto traze bas te ocene iz tih oblasti? Zar se ne trazi da svi budu bar npr 7 (7,7.5,8,7) ili da je prosek npr 7 (6,6,8,8) :think:
 
Za Kanadu se trazi
7.5
6.5
6.5
6.5

dok je za Australiju
4x7


HVALA.
Nisam znala, da mogu traziti odredjene ocene iz odredjenog dela (ja sam se raspitivala samo za AUS i NZ). Samo da se ovi "nasi" downunder ne sete toga :dash:

Da li te ocene trabaju biti na istom polaganju? Za NZ moze se ostvariti trazeni rezultat iz dva puta (npr prvi put dobro se uradi L i R, tada to vazi i sledeci put se moze odraditi samo W i S). Ne znam sta da kazem osim, srecno ili na remarku ili na novom polaganju.
 
Pozdrav za TELEPORTERA
Ove godine prvi put .
Polagao sam 2003. o dobio vise nego sto mi je trebalo , ali nisam otisao dalje sa aplikacijom . Cudan sticaj okolnosti...:sad2: ,
Sad sam krenuo ponovo , samo sto sad ganjam sto vecu ocenu , pa cemo videti .
Ranije sam imao prosek 6 , samo iz Writinga ( mislim da je taj deo , nisam siguran ) sam imao 5 ili 5,5 , sve ostalo 6 i preko .
Inace , u pitanju je Australija .
Ti ?
 

Back
Top