IDEOLOŠKO OPREDELJENJE FORUMAŠA /anketa/

Koje je vaše ideološko opredeljenje?


  • Ukupno glasova
    185
Da Ali on bi zatucanu monarhiju da vrati...
Još se nekome podsmeva haha.
stvarno se izvinjavam, ali stari egipcani su znali za oranje sa plugom, samo se vama komunjarama prividjaju srp/cekic
https://hr.wikipedia.org/wiki/Plug
satro urbano, a mi seljaci

da se razumemo, tako se komunizam i zapatio, gradjani protiv seljaka, a vas dvojica ste samo upali u klise.... samo da znate, oteto-prokleto
 
da se razumemo, tako se komunizam i zapatio, gradjani protiv seljaka, a vas dvojica ste samo upali u klise.... samo da znate, oteto-prokleto


Ако је комунизам грађани против сељака онда стварно не знам шта је капитализам. Ништа није отето. Само је враћено од лопова народу.
 
vi ste nam donosili svuda gradjanske ratove, bratoubilacke... koliko ste ispranih mozgova jos cete reci i da su stari egipcani prototip vas *********

Винчанска култура је била комунистичка, свидело се то некима и не нама Словенима је комунизам у генима уткан а нарочито Србима,капитализам је настао са првом крађом а онда се највећа лоповчина у друштву прогласила за монархом.
 
Ако је комунизам грађани против сељака онда стварно не знам шта је капитализам. Ништа није отето. Само је враћено од лопова народу.
reci mi ako je vraceno narodu, zasto onda ni jedna zemlja nije ostala komunisticka, ako je vec vracanje bilo pravedno?
decko, uzmi malo istoriju, pa izuci, evo npr. https://srbin.info/pocetna/aktuelno...rotiv-kulaka-koja-je-uzdrmala-temelje-rusije/
Од 681.692 људи осуђених на смрт 1937-1938. године, 386.798 је било погубљено управо у „операцији против кулака“ у којој су били сврстани у „прву категорију“. Дакле, 56% свих жртава терора потпада управо под „оперативни налог бр. 00447“. Број жртава операције из „друге категорије“ осуђених на логоре износио је 380.599.


Сељаци-газде (такозвани „кулаци“), свештенослужитељи и активни верници који нису емигрирали, или враћене „слуге руског режима“ од бивших министара и губернатора до позорника, официри и редови царске и Беле армије, који су се навелико уписивали у РОВС (Руски општевојни савез – војна организација белих емиграната), учесници оружаног отпора одредима за одузимање намирница из времена грађанског рата (такозваних „устанака кулака“), бивши чланови небољшевичких револуционарних партија – есери, мењшевици и анархисти. Управо ове категорије су навођене у наредби и осуђене на смрт.
 
decko, uzmi malo istoriju, pa izuci

Комунизам који је покалао олигархе и буржује који су живели у градовима, чија сама суштина рушење капитализма да буде про-градски? :hahaha:

Комунизам је колективистички систем и ради се оно што је добро за друштво небитно ко си и шта си.
 
Kazu da dnk analize iz Vince pokazuju da mi s njima nidje veze nemamo

Znaci Srbi nisu komunisti-jeeeee


ДНК анализа говори супротно. У Винчансој култури је пронађена И2а хаплогрупа, која је заступна и до 50% на Балкану а по броју становника највише у Србији је има (рачунај колико 30%-40% од 7.000.000) Зато смо рођене комуњаре ми Србијанци јееееееее . Рушимо све теорије завере. :hahaha: :D
I2a-Dinaric-S17250-frequencypopulation-per-country.jpg
 
ДНК анализа говори супротно. У Винчансој култури је пронађена И2а хаплогрупа, која је заступна и до 50% на Балкану а по броју становника највише у Србији је има. Зато смо рођене комуњаре ми Србијанци јееееееее :hahaha: :DPogledajte prilog 701053
I2a nije najvise zastupljena u Srbiji pa cak ni na ovoj mapi.


Ti si verovatno samo jedan bosansko-muslimanski trol


Pravilo broj jedan:
Ako hoces da forsiras neku pricu o Srbima:
1.Ne govori za Srbe da su Srbijanci

Tako vas detektujemo
dzaba cirilica
 
Комунизам је колективистички систем и ради се оно што је добро за друштво небитно ко си и шта си.
decko, realno, komunisti su se nakrali za sebe, one koje su pokrali su likvidirali, a san o kolektivu se pretvorio u nocnu moru kada je doslo vreme za budjenje.

komunizam je u svakoj zemlji bio izgovor hohstaplerima da kradu i ubijaju, pa su se onda njihova deca zamaskirala u nacionaliste i opet pokrala i pobila naivne koje njihovi ocevi nisu stigli
 
I2a nije najvise zastupljena u Srbiji pa cak ni na ovoj mapi.


Ti si verovatno samo jedan bosansko-muslimanski trol


Pravilo broj jedan:
Ako hoces da forsiras neku pricu o Srbima:
1.Ne govori za Srbe da su Srbijanci

Tako vas detektujemo
dzaba cirilica

Ја сам Београђанин. Ето!


Србијанци - Срби из Србије. Одакле си селе девојко млада из Србије брале, из Крушевца града... па каже... :per:
 
decko, realno, komunisti su se nakrali za sebe, one koje su pokrali su likvidirali, a san o kolektivu se pretvorio u nocnu moru kada je doslo vreme za budjenje.

komunizam je u svakoj zemlji bio izgovor hohstaplerima da kradu i ubijaju, pa su se onda njihova deca zamaskrirala u nacionaliste i opet pokrala i pobila naivne koe njihovi ocevi nisu stigli


Говориш о суштини капитализма. Комунисти су убијали лопурде.
 
Говориш о суштини капитализма. Комунисти су убијали лопурде.
SELJAK TE HRANI, A LOPURDA... SAD CE GLAD DA ZAVLADA, SAMO STRPLJIVO
„операције против кулака“ упућен у Москву 14. јануара 1938. године. Од 3.258 ухапшених: бивших кулака има 694; клира – 305; црквених активиста – 253; устаника – 211; терориста – 80; бивших есера – 66; штеточина – 56; троцкиста – 32; шпијуна – 6… Гомилица штеточина, троцкиста и шпијуна, међу којима су се могли срести ватрени комунисти, буквално се губила у маси сељака, свештеника и официра.

Али је ипак главна жртва био обичан и потпуно непознат руски сељак проглашен за „кулака“, обичан официр, прибројан „ровсовцима“, обичан члан црквене „двадесеторке“ који је својим именом херојски бранио свој парохијски храм од затварања и рушења и који је стрељан због тога. Управо у овом „великом анонимном човеку“ састојала се со земље некадашње Русије. И 1937. године је донета одлука да се управо њему сломи кичма.

Ubij bližnjeg svog - Page 363 - Google Books Result
books.google.com › books


- Translate this page
Zbog „kulaka“ u FNRJ je tih godina aktiviran kompletan represivni sistem, od državnog vrha, preko ... Kroz robijašnice u Srbiji, međutim, prošlo je 10.082 seljaka.
Marko Lopušina - 2019
druže tito gde je naše žito - Srpsko Nasledje
www.srpsko-nasledje.rs › article-09



Translate this page
Mar 3, 1998 - Seljaci u Srbiji, po završetku drugog svetskog rata živeli su gore nego ... Iako su u doktrinarnom smislu kulaci kao eksploatatorska klasa na selu .
 
Poslednja izmena:
„операције против кулака“ упућен у Москву 14. јануара 1938. године. Од 3.258 ухапшених: бивших кулака има 694; клира – 305; црквених активиста – 253; устаника – 211; терориста – 80; бивших есера – 66; штеточина – 56; троцкиста – 32; шпијуна – 6… Гомилица штеточина, троцкиста и шпијуна, међу којима су се могли срести ватрени комунисти, буквално се губила у маси сељака, свештеника и официра.

Све се то радило са разлогом.
 
Naravno, beogradjanin si postao s razlogom, da nas nazivas srbijancima

Како лажеш сунце ти.... Рекао сам МИ СРБИЈАНЦИ мислећи на МИ Срби из Србије. Не знам како да нас назовем. Рашани не могу јер није само Рашка у саставу Србије. Трибали могу али опет... не бих да повлачим ту тему. :hahaha:
211.jpg


Ето Срби-Подунавци како су нас Римљани звали и то могу али онда ће се увредити Моравци. :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Како лажеш сунце ти.... Рекао сам МИ СРБИЈАНЦИ мислећи на МИ Срби из Србије. Не знам како да нас назовем. Рашани не могу јер није само Рашка у саставу Србије. Трибали могу али опет... не бих да повлачим ту тему. :hahaha:
tvoji su dosli u bgd, isterali i oteli tudju imovinu, ti braneci komunizam, branis to tvoje srbijansko oteto, srpstvo te nikad nije ni zanimalo, mozes da budes internacionalista sa prebivalistem kod srbijanaca

komuniste nisu zanimali ustaski koncetracioni logori, zasto da idu preko drine i oslobadjaju kulake, seljake, klasnog neprijatela koga su naumili da opljackaju u uzoj srbiji, srbijance

ja te lepo pitam, zasto komunizam i taj vas kolektivizam nije opstao ni u 1 zemlji?
iz istog razloga kada mafiasi kada se dovoljno nakradu gledaju da legalizuju bogatstvo, da ga preusmere u legalne tokove, da ga zastite, jer na sta bi to licilo da sad neko treci dize revoluciju i oduzme sve nakradeno od dece tih istih komunista?
Све се то радило са разлогом.
ne mozes opravdati pretke koji su zatirali srbe srbijance, ideoloskog i klasnog neprijatelja - gde su ti danas ti tvoji komunisti? gde im je drzava i uredjenje koje su pravili? sve su zrtvovali u svojoj halapljivoj pljacki, a ti si se brajko ovajdio, pa ih zato branis, dok kevces na ''srbijance, seljake''.
 
Poslednja izmena:
tvoji su dosli u bgd, isterali i oteli tudju imovinu, ti braneci komunizam, branis to tvoje srbijansko oteto, srpstvo te nikad nije ni zanimalo, mozes da budes internacionalista sa prebivalistem kod srbijanaca

Мој деда је сам себи кућу направио у БГ а други је имао новоизграђени стан. Никог ми нисмо отерали. Моје политичко уверење је искључиво само моје лично и не укључује моју породицу коју покушаваш да ми ставиш у уста, кад смо већ доказили да си човек без части и да само трабуњаш о српству као просечни интернет ратник сваки даљи разговор је бесмислен.

left-values
 
Poslednja izmena:
Мој деда је сам себи кућу направио у БГ а други је имао новоизграђени стан. Никог ми нисмо отерали. Моје политичко уверење је искључиво само моје лично и не укључује моју породицу коју покушаваш да ми ставиш у уста, кад смо већ доказили да си човек без части и да само трабуњаш о српству као просечни интернет ратник.
brdjanine, te bajke pricaj babi; nema beogradjanina koji ce da kaze da je srbijanac, dok isijava kompleks seljaka, ko zna koje zabiti, jel hrane ga profesionalni poljoprivrednici, kako kaze.
nisi jos ni punoletan, a vec ti isprali mozak, i nabili komplekse
 
Кад види
brdjanine, te bajke pricaj babi; nema beogradjanina koji ce da kaze da je srbijanac, dok isijava kompleks seljaka, ko zna koje zabiti, jel hrane ga profesionalni poljoprivrednici, kako kaze.
nisi jos ni punoletan, a vec ti isprali mozak, i nabili komplekse

Јој да само знаш кокико имам година али ти сви најбоље знаш тако да ћу те овде оставити. Са егоистима и професионалним лажовима (што није особина Срба из Србије) расправаљати је само губљење времена. Толико од мене. :ok:
 

Back
Top