Идеја за препород Србије

Jao kuku i lele kad Crnogorci pocnu da misle o preporodu Srbije znaci da smo bas nayebali :lol:

ај ај..
kick-ass.gif
 
Помоз Бог!
Свесни смо колико је ниво патриотизма у нашој Земљи опао у задњих 20 година. Стога, спреман сам да предложим нека решења, а у наредним порукама ћу о сваком детаљу.

1) Народна револуција
2) Успостава монархије са династијом Карађорђевић на челу.
3) Именовање Војислава Шешеља за премијера, са конзуларним овлашћењима, сличним онима у староме Риму
4) Проглашење ванредног и ратног стања
5) Забрана рада свим безкорисним факултетима
6) Покретање ратне индустрије с циљем да се незаослени запосле: сви младићи иду на две године служења војног рока. То би требало да покрене целокупну привреду
...
7) Покретање ратова с циљем ослобођења србских земаља.
***********************************************************************************

Ја већу глупост нисам прочитао од ДС+Г17+ и СПС-овог програма опоравка Србије...
Ево једне боље верзије...није што је моја... :D
1. Смена власти на изборима
2. Успостављање монархије са новом кућом владара
3. Именовање школованог Хришћанина на чело владе
4. ОБАВЕЗНО ШКОЛОВАЊЕ ДО ДОКТОРАТА
5. ОПОРАВАК ИНДУСТРИЈЕ СА ЕКОНОМИЈОМ БАЗИРАНОЈ НА РЕСУРСИМА
6. БЕСПЛАТНО ЛЕЧЕЊЕ (И ПРИМАРНЕ И СЕКУНДАРНЕ ЗАШТИТЕ)
7. ЈАКА ВОЈНА ИНДУСТРИЈА ЗБОГ БЕЗБЕДНОСТИ
8. ЗАБРАНА АБОРТУСА И ДОЖИВОТНА РОБИЈА ЗА ОНЕ КОЈИ СУ НАЧИНИЛИ АБОРТУСЕ

Е након свега овога....ослободилачки ратови, али ће се вероватно тада сви сетити да су Срби..те неће бити потребе...
 
Ја већу глупост нисам прочитао од ДС+Г17+ и СПС-овог програма опоравка Србије...
Ево једне боље верзије...није што је моја... :D
1. Смена власти на изборима
2. Успостављање монархије са новом кућом владара
3. Именовање школованог Хришћанина на чело владе
4. ОБАВЕЗНО ШКОЛОВАЊЕ ДО ДОКТОРАТА
5. ОПОРАВАК ИНДУСТРИЈЕ СА ЕКОНОМИЈОМ БАЗИРАНОЈ НА РЕСУРСИМА
6. БЕСПЛАТНО ЛЕЧЕЊЕ (И ПРИМАРНЕ И СЕКУНДАРНЕ ЗАШТИТЕ)
7. ЈАКА ВОЈНА ИНДУСТРИЈА ЗБОГ БЕЗБЕДНОСТИ
8. ЗАБРАНА АБОРТУСА И ДОЖИВОТНА РОБИЈА ЗА ОНЕ КОЈИ СУ НАЧИНИЛИ АБОРТУСЕ

Е након свега овога....ослободилачки ратови, али ће се вероватно тада сви сетити да су Срби..те неће бити потребе...
За који мој школовање до доктората? За који мојк школовани хришћанин, кад су они први продали земљу? За абортусе се слажем; а здравство ни не треба да буде део система, јер откад је уведен систем, здравство је у проблемима. Свако треба да има свог приватног лекара... И да, безмонетарни систем из филма "Дух времена" није могућ...
 
Ја већу глупост нисам прочитао од ДС+Г17+ и СПС-овог програма опоравка Србије...
Ево једне боље верзије...није што је моја... :D
1. Смена власти на изборима
2. Успостављање монархије са новом кућом владара
3. Именовање школованог Хришћанина на чело владе
4. ОБАВЕЗНО ШКОЛОВАЊЕ ДО ДОКТОРАТА
5. ОПОРАВАК ИНДУСТРИЈЕ СА ЕКОНОМИЈОМ БАЗИРАНОЈ НА РЕСУРСИМА
6. БЕСПЛАТНО ЛЕЧЕЊЕ (И ПРИМАРНЕ И СЕКУНДАРНЕ ЗАШТИТЕ)
7. ЈАКА ВОЈНА ИНДУСТРИЈА ЗБОГ БЕЗБЕДНОСТИ
8. ЗАБРАНА АБОРТУСА И ДОЖИВОТНА РОБИЈА ЗА ОНЕ КОЈИ СУ НАЧИНИЛИ АБОРТУСЕ

Е након свега овога....ослободилачки ратови, али ће се вероватно тада сви сетити да су Срби..те неће бити потребе...

Pa ni ova tvoja glupost nije za manje od top 10 :lol:
 
За који мој школовање до доктората? За који мојк школовани хришћанин, кад су они први продали земљу? За абортусе се слажем; а здравство ни не треба да буде део система, јер откад је уведен систем, здравство је у проблемима. Свако треба да има свог приватног лекара... И да, безмонетарни систем из филма "Дух времена" није могућ...

Какву земљу?
Какав бре приватни лекар?
Од чега ћеш да зарадиш за истог?
 
znas, tehnicki je kolegica u pravu; naime, to kad krenes da jurisas sa ili bez konja, macha...realno, nebitno je
na komsije...je zapravo samoubistvo...u najavi...
al ok, ako si bas navalio...kreni ti, mi cemo te vec stici...:lol:
Где вам је младост? Домољубље? А наш дух јуначки, када сами кренусмо на НАТО и Шиптаре?
 
Где вам је младост? Домољубље? А наш дух јуначки, када сами кренусмо на НАТО и Шиптаре?

ааааааааахахахахаххаха
Дух данас неће да ратује против томахавка...
Треба и нама томахавк па да ратујемо...
А ти ако желиш да ратујеш са карабином пртив ракета..слободно...само јави како си прошао..
 
Помоз Бог!
Свесни смо колико је ниво патриотизма у нашој Земљи опао у задњих 20 година. Стога, спреман сам да предложим нека решења, а у наредним порукама ћу о сваком детаљу.

1) Народна револуција
2) Успостава монархије са династијом Карађорђевић на челу.
3) Именовање Војислава Шешеља за премијера, са конзуларним овлашћењима, сличним онима у староме Риму
4) Проглашење ванредног и ратног стања
5) Забрана рада свим безкорисним факултетима
6) Покретање ратне индустрије с циљем да се незаослени запосле: сви младићи иду на две године служења војног рока. То би требало да покрене целокупну привреду
...
7) Покретање ратова с циљем ослобођења србских земаља.
***********************************************************************************
1.Imali smo vec par revolucija,pa da smo se nesto usrecili,nisam primetio
2.Cemu dinastija?Treba nam covek koji zeli na srski presto a ne zna cestito srpski da govori.
3.E ovo je biser.Pa covek koji misli da sve zna,ustvari nista ne zna.Seselj je bas taj lik.
4.Za ratno stanje treba rat,a mi u ratu nismo.
5.nema beskorisnih fakulteta.Svaki pruza neko znanje.Mozda izvrsiti reorgamnizaciju,ukidanje nikako.
6.Ratna industrija moze,ali dve godine vojske..cemu?Da bi ratovali?Glupost.
7.Za rat ti trebaju tri stvari.Prvo i najvaznije NOVAC.Mi ga nemamo.Drugo i ne manje vazno,jak saveznik.Ni to nazalost nemamo.I trece,ljudi koji bi ratovali....cisto sumnajm da bi mogao i 5000 ljudi da se mobilise....
Tako da moram da te razocaram,ideje su ti prilicno lose.Promeni program obnove.
 
1.Imali smo vec par revolucija,pa da smo se nesto usrecili,nisam primetio
Увек пласиране са стране. Ова би била народна!
2.Cemu dinastija?Treba nam covek koji zeli na srski presto a ne zna cestito srpski da govori.
Он је ионако фигура!
3.E ovo je biser.Pa covek koji misli da sve zna,ustvari nista ne zna.Seselj je bas taj lik.
Шта не зна? Најмлађи доктор права у бившој Југославији. Хееј!
4.Za ratno stanje treba rat,a mi u ratu nismo.
Рата мора бити!
5.nema beskorisnih fakulteta.Svaki pruza neko znanje.Mozda izvrsiti reorgamnizaciju,ukidanje nikako.
Не видим већини неку сврху!
6.Ratna industrija moze,ali dve godine vojske..cemu?Da bi ratovali?Glupost.
Већ сам рекао!
7.Za rat ti trebaju tri stvari.Prvo i najvaznije NOVAC.Mi ga nemamo.Drugo i ne manje vazno,jak saveznik.Ni to nazalost nemamo.I trece,ljudi koji bi ratovali....cisto sumnajm da bi mogao i 5000 ljudi da se mobilise....
Индустрија ће створити новац, Русија нам је савезник, а људе ћемо мобилисати
Tako da moram da te razocaram,ideje su ti prilicno lose.Promeni program obnove.
Предложи ти овако нешто, па се јави!
 
Pa da si zavrsio neki mozda bi video svrhu...
Косовски рат је мој факултет и то онај најтежи. А Кошаре дипломски рад. На њима сам и зарадио рану, због које ништа после нисам успео да урадим. А до тог факултета сам се усавршавао на свим фронтовима од Словеније, преко Хрватске и Босне, до Косова! Кад ти завршиш такав неки, јави се!
 
Косовски рат је мој факултет и то онај најтежи. А Кошаре дипломски рад. На њима сам и зарадио рану, због које ништа после нисам успео да урадим. А до тог факултета сам се усавршавао на свим фронтовима од Словеније, преко Хрватске и Босне, до Косова! Кад ти завршиш такав неки, јави се!

I sta imas da pokazes od svih tih ratova? (aj da za trenutak zaboravimo cinjenicu da si klonirani trol :lol: )
 

Back
Top