Idea

Краден или лажњак.

Није у реду да те не занима да ли је роба крадена.
Замисли да тебе опљачка неко и јел би ти било потаман да на КП нађеш своје ствари упола цене?
Mene država srbija i trgovci pljačkaju svakodnevno.
 
Bulja cena vučićevog parizera ni za leka 😭😭😭

IMG_20230922_190619.jpg

IMG_20230922_191031.jpg

IMG_20230922_190825.jpg

IMG_20230922_190429.jpg

IMG_20230922_190206.jpg
IMG_20230922_185906.jpg

IMG_20230922_190128.jpg

IMG_20230922_185918.jpg
 
Uuuu, ja sam oslepeo , ja nisam primetio ni jednu bolju cenu....sta li ja gledam..
Ucinilo mi se da je u ideji plazma bolja cena, kad ono sipak...samo mi se ucinilo..
E da, video u amanu njihov pti beure da je bolja cena, 200 ali taj sam keks uzeo jednom lomi se kao lud, nije za keks...

Mozda je dobro sto ne vidim tu bolju cenu...
Potrosio bih pare za plazmu po 200 din za 300g, a ovako nisam...kad je 270 dinara..

Meni ideja smeta sto je stalno raskupusana, kao da ima milion kupaca koji to prevrnu pedeset puta do 11 sati..
Isto bi bilo u maxi , ali tamo piljarke sklanjaju ostatke takvih musterija...
 
Kupio sam ovaj sok u idei brenda "moj dan" i ne sadrži uopšte ko ga proizvodi. Samo zemlja porekla srbija i ništa više. Zar ovo nije protivno zakonu r srbije?!??

Zanimljivo da se taji baš me zanima koja je to firma i ima li veze sa izvozom voća u kome su nađeni pesticidi?

Nešto smo polemisali i došli do toga da je vučić uslovio trgovce da daju 20ak proizvoda po nabavnim cenama a ostalo DA PELJEŠE SRBALJ do mile volje. Poso gotov.
 
Stvarno za sok robne marke u Idei ne piše na pakovanju. Ja sam uzimao od orange 2 litra ovog leta par puta i nisam video. Na sajtu piše, tu sam i ja video. Maxi Premia isto ne piše na orange i crnoj ribizli proizvođač.
 
Kupio sam ovaj sok u idei brenda "moj dan" i ne sadrži uopšte ko ga proizvodi. Samo zemlja porekla srbija i ništa više. Zar ovo nije protivno zakonu r srbije?!??

Zanimljivo da se taji baš me zanima koja je to firma i ima li veze sa izvozom voća u kome su nađeni pesticidi?

Nešto smo polemisali i došli do toga da je vučić uslovio trgovce da daju 20ak proizvoda po nabavnim cenama a ostalo DA PELJEŠE SRBALJ do mile volje. Poso gotov.
Био у Идеи и тамо пише на реклами код сока: ако купите 2 паковања Фемили сока од 1л добићете шољу. Купих 4 од л нек имају деца обрадовала се. Кад на каси: још нисмо добили шоље за чај иако већ неколико дана траје та акција. Нисам хтео да их купим. Вратите. Лажови.
 
Био у Идеи и тамо пише на реклами код сока: ако купите 2 паковања Фемили сока од 1л добићете шољу. Купих 4 од л нек имају деца обрадовала се. Кад на каси: још нисмо добили шоље за чај иако већ неколико дана траје та акција. Нисам хтео да их купим. Вратите. Лажови.
ja uvek pitam na kasi da mi pokazu kako izgledaju pre nego sto uzmem :D
 
ja uvek pitam na kasi da mi pokazu kako izgledaju pre nego sto uzmem :D
Јбт исти си ко моја жена: "а што прво ниси пит'о на каси тако ја радим увек", "прво се пита". Бла, бла, звоц, звоц. Онда ја њој "ај мучи жено и види има ли која ладна пива у фрижидеру". :D
 
E stvarno nema ko puni i proizvodi, na par proizvoda....jos sam video na par mesta u gradu, ali ovo kod ideje sam proverio , nema....

I desilo se i malo povecanje cene, tj usaglasavanje da nije vise bas prevelika razlika, nego minimalna....uporediva..
 

Back
Top