ICQ

i za i protiv. super je kada se dopisujes s nekim koga vec neko vreme znas, ali novo upoznavanje je prilicno glupo i dosadno.uglavnom moze biti zabavno
 
svakako za. posto je program veoma rasprostranjen mozes upoznati mnogo sveta.
npr. ja kad sam instalirao hteo ja naci nekog siptara da ga zajebvam, ali nadjoh svabu kojeg je mrzelo da napise germany i stavi prvu na spisku> albaniju
ja njega trpao on sve tvrdi da je nemac. a ja onda reko e saces ti videt svoje i pocnem se gadjati s malo nemackoga a kad je ovaj poceo.... blablablablabalbal on odmotao nemachki... 8)
 
POP Mare:
Laze cim zine znam ga ja... :wink:
ajde bre, Pope... sta me brukas pred ovolikim svetom... jos ce ljudi stvarno da pomisle da sam lazov :?

da ne bude zabune, ponavljam...
Jesam ZA, ali samo sa ljudima koje znam... tj za one koje zelim da upoznam i mislim da je vredno sa njima razgovarati... e, sada me opovrgnite ako mozete... 8)
 
Evo upravo sam download-ovao neku najnoviju verziju i deljujemi opasno, samo sto moram da provalim cake jer jos nikada nisam radio sam ovim cudom. Neka mala pomoc bi dobrodosla!
 
Najvise volim ovakav vid komunikacije preko neta-forum,kojekakve teme i mi tu komentarisemo,odgovaramo na pitanja i pitamo,jer ovako se mnogo bolje upoznajemo,nego u bilo kakavim chat sobama,jer tamo po mom misljenju ima mnogo vise lazi i foliranja!Sto se samog ICQ-a tice,nikad nisam na taj nacin chatovala,niti imam taj program........mada po meni je najjaci forum!
 
Shinoda:
Ovom Cupiu iz NS-a mora da je mnooooooooooogo dosadno!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll:
P.S. Nemam ICQ :cry:

Ко каже да немам ICQ?!! Имам ја свашта на свом компу :wink: За ово користим yahoo, не знам зашто, али и то ретко... Једноставно не видим сврху...
 

Back
Top