ibarska idila

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
kad sam imao 22 ukrao sam od matorih neke pare...oni su to dzhali u shteku na dnu ormara medju posteljinom...bilo oko 3000 eura...drpio od tjala kljucheve od kola i zapalio kod druga u vrnjachku banju...on tamo uchio srednju ugostiteljsku imao neku ekipu do jaja...oni nisu ishli u shkolu gutali smo trodone i visili po gajbama...upoznam jednu devojku Milenu imala 28 razvedena i imala dvoje dece tu se mi iskombinujemo neshto...ja uletim u kombinaciju za neku gudru soma eura i preselim se kod nje na gajbu...tu bilo ok zezanje uvek neka ekipa a klinci kod babe...i krenem da shljakam tu sa njima sve ok...al izvale nas kerovi posle mesechak dana i krene cimanje...ja zapalim prema krushevcu i svratim u motel "hram" tu upoznam gazdu i on me zgotivi ostanem da prenotjim...bilo kul imala tu neka kladionica "pevac" u sklopu tog motela i neki kao notjni klub "kerber" tu kao do jaja neka ekipa i ja kao s njima...krenem tu neshto da kombinujem sa nekim likovima shto su vozili cement za vranje i leksovac donosili gudru a kupovali telefone...tu ja zavaljam njima neke telefone shto je imala neka ekipa koja je dolazila u tu diskoteku i mi se tu zgotivimo...oni kao da idem sa njima za vranje imaju oni neku shemu u makedoniji do jaja kinta...zavaljam na otpad tjalov auto i odem sa njima za vranje...dole se smestim kod jednog lika na gajbi on drzhao kao neku kafanu ustvari tu imao neke kur.ave...njegov brat u makedoniji treba da dodje pa tju ja da razgovaram sa njim da me ubaci u tu neku prichu u skoplju...upoznam lika i odma se zgotivimo on shljakao sa nekim oruzhjem kupovao od bugara i valjao po makedoniji i grchkoj...odemo kod nekih shiptara i sa njima se iskombinujemo za neku dobru cifru neke gudre koja treba da ide preko albanije za crnu goru pa za hrvatsku...i kao tu odradimo posao do jaja napunimo se kintom ja kupim motor on zavrshi neku kutju u kojoj smo zhiveli on ja i neke dve ribe...al padne njegov burazer i neki njegovi ortaci kod prokuplja za neku robu i mi reshimo da zapalimo na neko vreme iz skoplja...odemo u grchku kod njegove shvece pa kao da odatle smislimo gde bi mogli dalje...on je hteo u bugarsku kao ima tamo neke kombinacije a ja sam hteo da odemo u crnu goru...

znachi brate ne bi veeeerovo...
 
...и тако ти се ја ушемим са лопином Богдановићем (мислим о покојницима све најлепше)...и средимо са његовим тастом да радимо Немањину и ту згрнемо силну лову...ма милина...
 
...и тако ти се ја ушемим са лопином Богдановићем (мислим о покојницима све најлепше)...и средимо са његовим тастом да радимо Немањину и ту згрнемо силну лову...ма милина...

Molim moderatora da ovog kulova upozori na elementarno vaspitanje.
 
[...odemo u grchku kod njegove shvece pa kao da odatle smislimo gde bi mogli dalje...on je hteo u bugarsku kao ima tamo neke kombinacije a ja sam hteo da odemo u crnu goru...

znachi brate ne bi veeeerovo...[/QUOTE]

Eee to su bila vremena .Kazem ja kad oce ono Oce!
 
Nije trebala ni da se vraca. Ovde su pocheli da dele banove za mrk pogled. Forum je na putu ozbiljne retardacije.

Kad smo vec kod toga, Vesna, i ti si kanda bila banovana neshto malo. Shta bi?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top