I Srbija i svet!

Ne diraj u zenicu oka njegovoga, Borisa Tadica predsednika :D :P lol

Da, duhovito.
icon8.gif
 
Zaista nemam ni predstavu zasto. Sta sam to uradio a da zasluzuje tu opomenu a da je istovremeno dozvoljeno npr. pricati o silovanju Seselja, a takodje je dozvoljeno pozeleti smrt svih politickih protivnika ("A ovo i dalje visi u samom centru Novog Sada. Hoće li poumirati više...")??
 
Ovo je priča koju vrlo nerado pričam...
to je priča o antikristu jednom i raspikući, Gedi, takozvanom...
što je silnu zemlju nasledio od pokojnog teče i sve spisko.
Bilo je tih slučajova već i ranije, da je neko zemlju potrošio i razbuco,
al' da je neko našu zemlju razbuco, to još nismo doživljavali,
e tu smo se mi iz familije malko zamislili i metili prst na čelo,
mada je bilo predloga da i Gedi prislonimo štagod na čelo, al to nije prošlo...
mislim još me nije prošlo.

jel` taj bio neki feudalac iz XIV veka...ovi danasnji obicno rasprodaju da bi mogli jeftino da kupe a onda skupo prodaju :)
 
Zaista nemam ni predstavu zasto. Sta sam to uradio a da zasluzuje tu opomenu a da je istovremeno dozvoljeno npr. pricati o silovanju Seselja, a takodje je dozvoljeno pozeleti smrt svih politickih protivnika ("A ovo i dalje visi u samom centru Novog Sada. Hoće li poumirati više...")??

Pa vreme je za umiranje, koliko bi ti da žive ti Slobini? Biologija, priroda, neumoljivo je to. Ne oprašta kao vaš Bog.
I nećemo dalje.
 
Pa cela tema ti je o tome! :)

Neubedljivo. Možeš ti i bolje.

Demokratama treba još da izuče zanat pa da dostignu koaliciju SPS-radikali
-vladavinu uredbama,
-ratne pokliče,
-klanje zardjalim kašikama,
-redenike umesto belog luka,
-tomsone umesto lap-topova,
-legalizaciju psovki i pluvačine po neistomišljenicima,
-fizičko obračunavanje na sednicama Parlamenta,
-iznošenje sa sednice,
-pretvaranje pobeda u poraze,
-hleb za tri dinara, nek' crknu pekari,
-tudje nećemo, svoje ne damo,
-ničim izazvane sankcije,
-bolji život za izbegle, ko *ebe gradjane Srbije, oni su krivi za sve naše muke,
-nepismeni za predsednike opština,
-više volim rusko *ovno nego američku tortu,
-samoupravljanje, sve firme dati narodu,
-narode, mi te volimo,
-ako treba, svi smo armija...

Da se ne lažemo, mnogi treba da slave 6-ti oktobar i Voju kao dobrotvora, jer nije dozvolio obračun sa avetima prošlosti.

A za demokrate se ne boj, ako nastave da liče na gore pomenute, biće opozicija, pa će doživeti sudbinu radikala. Tako ti je to u Srbiji. Sjaši Kurta da uzjaši Murta. Sve ostaje isto.
 
Neubedljivo. Možeš ti i bolje.

Demokratama treba još da izuče zanat pa da dostignu koaliciju SPS-radikali
-vladavinu uredbama,
-ratne pokliče,
-klanje zardjalim kašikama,
-redenike umesto belog luka,
-tomsone umesto lap-topova,
-legalizaciju psovki i pluvačine po neistomišljenicima,
-fizičko obračunavanje na sednicama Parlamenta,
-iznošenje sa sednice,
-pretvaranje pobeda u poraze,
-hleb za tri dinara, nek' crknu pekari,
-tudje nećemo, svoje ne damo,
-ničim izazvane sankcije,
-bolji život za izbegle, ko *ebe gradjane Srbije, oni su krivi za sve naše muke,
-nepismeni za predsednike opština,
-više volim rusko *ovno nego američku tortu,
-samoupravljanje, sve firme dati narodu,
-narode, mi te volimo,
-ako treba, svi smo armija...

Da se ne lažemo, mnogi treba da slave 6-ti oktobar i Voju kao dobrotvora, jer nije dozvolio obračun sa avetima prošlosti.

A za demokrate se ne boj, ako nastave da liče na gore pomenute, biće opozicija, pa će doživeti sudbinu radikala. Tako ti je to u Srbiji. Sjaši Kurta da uzjaši Murta. Sve ostaje isto.

Брате ово су ти последња два дневника Б92! :lol::lol::lol:
 
Gubiš kompas, ovim nisi ponizio Tadića, već birače...Polako, ima još vremena do 20-og...Šta se primaš...

Па профил Слобиних гласача, то јест Милана Милутиновића је био следеће:

ОНИ КОЈИ:

- Се плаше доласка Радикала (И Слоба је народ плашио Радикалима)
- Који желе и Србију али без изолације ("И Србја и свет")
- Пензионери (Подела бесплатних акција)
:lol:
 
Vidiš kako ne kapiraš. Ne određujem ja, nego sam u iščekivanju prirode. Nestrpljiv sam, to je tačno. :D
I ne ulazi u frku kad si slabiji.

Kao prvo mojne te satro opasne fore, smesan si. Ako mi se vec obracas cini to sa duznim postovanjem kao predstavnik Krstarice prema posetiocima ove kuce.
Kao drugo, o kakvoj ti to prirodi, biologiji pricas, sta si ti - biolog ili mali masinski tehnicar? Evo i ja sam mozda glasac SPS-a, a nemam ni tri banke, i sta cemo sad? Po kom osnovu si mene smislio da posaljes u grob?
 
Kao prvo mojne te satro opasne fore, smesan si. Ako mi se vec obracas cini to sa duznim postovanjem kao predstavnik Krstarice prema posetiocima ove kuce.
Kao drugo, o kakvoj ti to prirodi, biologiji pricas, sta si ti - biolog ili mali masinski tehnicar? Evo i ja sam mozda glasac SPS-a, a nemam ni tri banke, i sta cemo sad? Po kom osnovu si mene smislio da posaljes u grob?

S poštovanjem samo prema onima koji to zaslužuju. A te ''šatro opasne fore'' i ono što znače je isto kao u RL. U ovom slučaju, ja sam USA i EU, a ti Srbija koja se puva, a ne zna da leti. Moraš to da shvatiš već jednom. Sad ću da te bombardujem jedan dan da shvatiš o čemu pričam.
ownedcarmx8.jpg


A ako te interesuje razlog, to bi bio onaj post sa Tadićem na slici, zatim rasprava sa mnom (apsolutno nepotrebna) i mangupiranje tipa ''mali mašinski tehničar''. Šta ću kad sam po struci u ravni sa predsedničkim kandidatom.
Sad pali. I pamet u glavu kada se vratiš.
 

Back
Top