Quantcast

I Srbija i svet!

tacy

Aktivan član
Poruka
1.132
Zna on šta je uradio, nego se pravi mutav.
Danas je lako prepoznati pristalice radikalizma u Srbiji (Pašić se verovatno prevrće u grobu). Kad ne bi bili toliko neotesani u komunikaciji, možda bi pridobili biračko telo kome nije smisao života u se, na se , poda se, uzdaj se u Ruse...yebi se i ostalo ,,se,,.

Moraju hitno da porade na advertajzingu.

svetolik trpkovic

Poznat
U karantinu
Poruka
9.181
Pa s jedne strane vise izgorele zavese sa prozora hotela a s jedne sugavi plakat...
Sad estetskih ili etickih razloga-nebitno je...
Jbg,ostala dobra pozicija za sediste stranke-zaostavstina minulih vremena;)
Aha i taj pokrajnski i gradski odbor u Vase Stajica ,jedino ne znam dal su cele zgrade njihove u vlasnistvu ili samo prostorije koje koriste:?

svetolik trpkovic

Poznat
U karantinu
Poruka
9.181
Pa da onaj privatni FAM oni iznajmljuju tu prostor verovatno ,a valjda je BK tamo u Modene ,samo ne znam cije su vlasnistvo zgrade ,mislim nije valjda da su ih cele ostavili SPSu to bi bilo vec bio skandal:???:.Mada bi im ja i ovo sto imaju oduzeo pa nek placaju kao svi ostali ,jer je to ionako pravljeno od novca svih gradjana onomad.

Suzy F

Aktivan član
Poruka
1.527
Pa da onaj privatni FAM oni iznajmljuju tu prostor verovatno ,a valjda je BK tamo u Modene ,samo ne znam cije su vlasnistvo zgrade ,mislim nije valjda da su ih cele ostavili SPSu to bi bilo vec bio skandal:???:.Mada bi im ja i ovo sto imaju oduzeo pa nek placaju kao svi ostali ,jer je to ionako pravljeno od novca svih gradjana onomad.
Da i BK je tu;)
Kakva politicka garnitura:D

tacy

Aktivan član
Poruka
1.132
Ne bih da budem nepristojna. Radikalizam u Srbiji je naša stvarnost i to mogu da prihvatim. Ne želim da uvredim ničija politička osećanja ili ubedjenja. Svako ima pravo na svoje mišljenje.

Ali, ono što me odbija, to je stalno jedna te ista priča, radikali najpošteniji, svi ostali kriminalci i izdajnici. Jadan je onaj koji mora drugog da ponizi da bi sebe izdigao, ili da bi imao osećaj da se izdigao.

Radikale smo probali, pa nije išlo. Sad su demokrate, svako ima svoje vreme...Nazad nema.

Salvantis

Iskusan
Poruka
6.475
S poštovanjem samo prema onima koji to zaslužuju. A te ''šatro opasne fore'' i ono što znače je isto kao u RL. U ovom slučaju, ja sam USA i EU, a ti Srbija koja se puva, a ne zna da leti. Moraš to da shvatiš već jednom. Sad ću da te bombardujem jedan dan da shvatiš o čemu pričam.

A ako te interesuje razlog, to bi bio onaj post sa Tadićem na slici, zatim rasprava sa mnom (apsolutno nepotrebna) i mangupiranje tipa ''mali mašinski tehničar''. Šta ću kad sam po struci u ravni sa predsedničkim kandidatom.
Sad pali. I pamet u glavu kada se vratiš.
A sta ti onaj 'muzjak' malopre sve rece, pa nista...i napljuva se i Srba i Srbije, pa nista (doduse nije spominjao Tadica)
Jednak kriterijum Jomini?

eremita

Zaslužan član
Poruka
115.504
Ne bih da budem nepristojna. Radikalizam u Srbiji je naša stvarnost i to mogu da prihvatim. Ne želim da uvredim ničija politička osećanja ili ubedjenja. Svako ima pravo na svoje mišljenje.

Ali, ono što me odbija, to je stalno jedna te ista priča, radikali najpošteniji, svi ostali kriminalci i izdajnici. Jadan je onaj koji mora drugog da ponizi da bi sebe izdigao, ili da bi imao osećaj da se izdigao.

Radikale smo probali, pa nije išlo. Sad su demokrate, svako ima svoje vreme...Nazad nema.
E баш је лепо на овом пдф када постове шаљу само ДС-овци, а и уопште није досадно...:roll::roll::roll:

tacy

Aktivan član
Poruka
1.132
E баш је лепо на овом пдф када постове шаљу само ДС-овци, а и уопште није досадно...:roll::roll::roll:
Bog s tobom, Eremita, pomeri se s mesta... Kakav DS te spopao? Nije valjda da smo tako nisko pali, pa da mislimo - ko god nije radikal, taj je demokrata? A, još mi imamo aduta, ima još ,,pravaca,, koje nismo probali...:wink:

Poruka
19.884

Radikale smo probali, pa nije išlo.
Sad su demokrate, svako ima svoje vreme...Nazad nema.
Јесте,али Бога ми,нема ни напред.

Oko Sokolovo

Primećen član
U karantinu
Poruka
552
S poštovanjem samo prema onima koji to zaslužuju. A te ''šatro opasne fore'' i ono što znače je isto kao u RL. U ovom slučaju, ja sam USA i EU, a ti Srbija koja se puva, a ne zna da leti. Moraš to da shvatiš već jednom. Sad ću da te bombardujem jedan dan da shvatiš o čemu pričam.

A ako te interesuje razlog, to bi bio onaj post sa Tadićem na slici, zatim rasprava sa mnom (apsolutno nepotrebna) i mangupiranje tipa ''mali mašinski tehničar''. Šta ću kad sam po struci u ravni sa predsedničkim kandidatom.
Sad pali. I pamet u glavu kada se vratiš.

Ирачани су много слабији од американаца па се боре добро против јенкија. Није ирачане деморализовало логори смрти и друга иживљавања. Кад по теби сме Србија да се брани? Кад су ти пред вратима куће? Бг? Нс?. Зајеби ти сад мангупске фазоне, него одговори на питања.

jomini

Buduća legenda
U karantinu
Poruka
33.105
Ирачани су много слабији од американаца па се боре добро против јенкија. Није ирачане деморализовало логори смрти и друга иживљавања. Кад по теби сме Србија да се брани? Кад су ти пред вратима куће? Бг? Нс?. Зајеби ти сад мангупске фазоне, него лепо одговори на питања.
A kako je to ''dobro''? Kako se ''dobro'' bore protiv Amerikanaca? Ti imaš pogrešnu definiciju dobrog.

DukeofSerbia

Domaćin
Poruka
4.720
Па профил Слобиних гласача, то јест Милана Милутиновића је био следеће:

ОНИ КОЈИ:

- Се плаше доласка Радикала (И Слоба је народ плашио Радикалима)
- Који желе и Србију али без изолације ("И Србја и свет")
- Пензионери (Подела бесплатних акција)
:lol:
Хоћеш да кажеш да ће радикали и жути у коалицију после избора? :o

nesha t.

Veoma poznat
U karantinu
Poruka
12.830
Naravno da je gore. Pa vise nemamo cak ni zajednicku drzavu sa Crnom Gorom, a Kosovo je na pola koraka od otcepljenja. 1999 i 2000 niko nije spominjao nezavinost Kosova.
Ma kakvi, taman posla, i Sloba nije potpisao ono što su radikali tad nazivali kapitulacijom, strani vojnici nisu ušli na našu teritoriju, mi nismo izgubili kontrolu nad Kosovom, je li tako?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.