I like that

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovaj sve je načisto propao.
Ultra feministice se pačaju u nogomet, dok se bete i game postale kućanice, tkoje kuhaju, spremaju, rade sa djecom.

Ljp
 
Ovaj sve je načisto propao.
Ultra feministice se pačaju u nogomet, dok se bete i game postale kućanice, tkoje kuhaju, spremaju, rade sa djecom.

Ljp

1669546517127.png
 
Znate one magazin savete, sto zbunjuju ljude, kad napisu tipa: nemoj nikad zenu da pitas u krevetu, da li joj se dopada, jer fazon ispadnes nesiguran u sebe i da ne znas sta radis...
E pa istina je ovo:
Ne da ne treba da je pitas, vec ako dodje do toga da ti nesto s njom radis, a ona je kao SETA radio signal, ima sekund ritmicnog shuma jos od 70 ih.. "p ti bi trebalo da znas" tad joj zvajzni prst u doupe i prekini seks.
Aieebemu, ma nesto mi ovo... Daj gde je ono pice, pali tv.
 
Nikada se Nina udati neće....

Zna se kad se priča a kada ne...
Cela priča...od romantike do kreveta, seks je samo poslastica, ne filozofiram u krevetu kao na forumu...ona.
nisam pristalica price tokom seksa ali po neka rec sta fali..inace volim i pali me dodir, poljupci po telu
 
Aula bre došo meni iednom Zoki potpuno go Ana sebi gumene čižme iu ruci pivo okovrata zlatanlanac i krst oko vrata jasam guske ranila bomesam poludela kadje došo takav povaljalismose u seniku
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top