I dok mi čekamo beli šengen...

1) Rekao si da je beli sengen "neophodan" vecini gradjana
2) Cak iako vise gradjana putuje u zemlje EU, to i dalje ne znaci da je u pitanju "vecina gradjana"
Треба умети рачунати до сто...а ако још уз то стоји знак (%), то тад постаје немогуће за израчунати. ;)
Имај обзира према колеЗи.
 
Какве ово има везе са темом?:think:

Тема је '' у Русију се може без виза''.

Руси нам сами дали безвизни режим.
Шта имаш о томе да кажеш?
to se i ja pitam navodno je tema o ukidanju viza za Rusiju ,a veseli postavljac u naslovu stavlja neki beli sengen , ne znam dal se sada i ruske vize zovu tako , ili mozda imaju neke druge veze sa doticnim istoimenim seocetom u Luksemburgu , ko ce ga znati :think:
 
to se i ja pitam navodno je tema o ukidanju viza za Rusiju ,a veseli postavljac u naslovu stavlja neki beli sengen , ne znam dal se sada i ruske vize zovu tako , ili mozda imaju neke druge veze sa doticnim istoimenim seocetom u Luksemburgu , ko ce ga znati :think:
Чекај, је л' човек нешто измислио, слагао?
Није!
Је л' написао да нам бели шенген не треба?
Није!

Шта је написао?
''Док чекамо бели шенген...'' ---временска одредница;)
Дакле, где је погрешио?

Свето, друга ствар је то што сте ви јако осетљиви на истину, горку истину, да ваша Европа која вас ''толико воли'' никако да вам скине визе.
 
Podrazumeva se da sam mislio na većinu građana koji putuju van granica.
Šta sad hoćeš da dokažeš?

Ne podrazumeva se, jer drzava Srbija cini razne ustupke Evropskoj uniji, zarad belog sengena (i slicnih periferija) a koji dotice ubedljivu manjinu gradjana Srbije.

Rusi nam sami do sada tražili vize, sad sami i ukinuli.
Šta ima da se kaže?
Osim da smo to doooobro platili.

Jel? A kako smo to platili?
 
Rusi nam sami do sada tražili vize, sad sami i ukinuli.
Šta ima da se kaže?
Osim da smo to doooobro platili.
Је л' ?
А зашто нам онда ЕУ не скине визе?
С обзиром да смо и њима много тога дали у бесцење. Чак мнооооого више него Русима.(а њима чак ни није дато у бесцење)
И која је то цена која треба да се плати ЕУ да би нам скинули визе?
Имамо ли то да платимо?
 


Ne podrazumeva se, jer drzava Srbija cini razne ustupke Evropskoj uniji, zarad belog sengena (i slicnih periferija) a koji dotice ubedljivu manjinu gradjana Srbije.



Jel? A kako smo to platili?


Verovatno ima razloga i da čini ustupke zbog velikog broja građana koje zanima da putuju u eu bez komplikacija sa vizama.

Što se tiče rusa platili smo i preplatili, znaš ti to i sam:D
 
Је л' ?
А зашто нам онда ЕУ не скине визе?
С обзиром да смо и њима много тога дали у бесцење. Чак мнооооого више него Русима.
И која је то цена која треба да се плати ЕУ да би нам скинули визе?
Имамо ли то да платимо?

Pa nismo dovoljno platili, ako to želiš da čuješ. I nismo isporučili sve optužene za ratne zločine.
Da je koštunica ostao, pored onih dvadesetak, isporučio bi i ove stoo posto:super:
 
Verovatno ima razloga i da čini ustupke zbog velikog broja građana koje zanima da putuju u eu bez komplikacija sa vizama.

Što se tiče rusa platili smo i preplatili, znaš ti to i sam:D
Ево, ја бих баш волела да нам ти стручно изведеш рачуницу о томе о чему причаш.
Онако, ставку по ставку.
Учини нам то.:per:

Или и опет причаш само оно што си чуо на тв-у?:D
 
Zapadna Evropa voli Srbiju kao i ostale klosarske i gologuzanske zemlje, razne Sudane, Albanije i Mijanmare - iskljucivo iz daleka.

Ja prosto ne znam dal' njima niko nije objasnio tekovine naseg velikog oktobra i misao i delo Zorana Djindjica, nase trijumfe nad mracnim snagama iz SRS i sve druge zasluge na braniku demokracije, al' je cinjenica da nas i dalje tretiraju, zele i vole kao i neku Burkinu Faso, a nase napredne politicare podhebavaju i prepisavaju ko stigne, od litvanskih komesara za rude i gubljenje vremena do finskih politicara skartiranih zbog seksualnih sklonosti prema kucnim ljubimcima i poslatih na ispasu u EU.

To su strasne stvari.
 
Pa nismo dovoljno platili, ako to želiš da čuješ. I nismo isporučili sve optužene za ratne zločine.
Da je koštunica ostao, pored onih dvadesetak, isporučio bi i ove stoo posto:super:
Ааааа, то ли је.
Јеси сигуран?
А што онда никако да нам одобре онај спп? Мис'им, то није условљено ратним злочинцима.
 
Zapadna Evropa voli Srbiju kao i ostale klosarske i gologuzanske zemlje, razne Sudane, Albanije i Mijanmare - iskljucivo iz daleka.
Ja prosto ne znam dal' njima niko nije objasnio tekovine naseg velikog oktobra i misao i delo Zorana Djindjica, nase trijumfe nad mracnim snagama iz SRS i sve druge zasluge na braniku demokracije, al' je cinjenica da nas i dalje tretiraju, zele i vole kao i neku Burkinu Faso, a nase napredne politicare podhebavaju i prepisavaju ko stigne, od litvanskih komesara za rude i gubljenje vremena do finskih politicara skartiranih zbog seksualnih sklonosti prema kucnim ljubimcima i poslatih na ispasu u EU.

To su strasne stvari.
:ok: Видиш да људи не виде поред очију. Помислићу да комуницирам са слепцима.:eek:
 
'ocu vize za Evropu!

baby%20cry2.jpg
 
bash sam mislio da posetim Sibir, Kamchatku, Tungusku oblast, i sve tamoshnje lepe komunistichke gradove na -40....

Alo bre briga me za Rusiju, 'ocu vize za Evropu!

Haha! Pa bas zato sto tako ocajnicki hropces za tim vizama - neces ih dobiti. Sta ce im ocajni gologuzani? Vec su primili pet miliona takvih istih iz Rumunija i drugih nedodjija pa sad trljaju glavu sa njima.

Sto kazu moji drugari Englezi, "I want" never gets.
 
Haha! Pa bas zato sto tako ocajnicki hropces za tim vizama - neces ih dobiti. Sta ce im ocajni gologuzani? Vec su primili pet miliona takvih istih iz Rumunija i drugih nedodjija pa sad trljaju glavu sa njima.

Sto kazu moji drugari Englezi, "I want" never gets.

heh, vazno je da si ti svoje dupe udomio pored tvojih drugara engleza,
pa sad malo seruckash ovde preko neta!
:lol:
 

Back
Top