I AM THE LEGEND

Ja sam se vala silno razocarao...bas zbog tolikih pitanja koja se otvaraju.Film nije razradjen kako treba a jos manje likovi u njemu(ukljucujuci i glavnog zombija koji je ocigledno pametan)...Ocekivao sam mnogo,mnogo vise.

btw. Covek bleji tri godine sam u NY i u 24h mu ubiju psa, nadje lek i stigne rodbina sa sela:)
 
Meni je bzvz.kraj..nekako zbrzan...a i nije mi logichno ono kad se setja zenu kad prati kad pogine pa neko puca na mostove...ko?Glupo da zombiji mogu da pilotiraju:lol:Taj deo mi jedino nije jasan:?
Film ima OK pristup nije sama debilna akcija nego tezi nekom hiper realizmu,Vil Smit nije neki Shvarceneger koji tamani zombije nego normalan lik kao bilo ko stvaran.
 
Kako je Robert Neville uspeo da prezivi virus? Jos bolje pitanje, kako je on jedini uspeo da prezivi virus u NY?
Pa ovako nisam jos odgledao film,ali ako se gleda po knjizi Robert Nevil je preziveo jer dok je bio u vojsci negde na istoku ga je ugrizao slepi mish.Robert veruje da mu je slepi mis preneo imunitet na virus vampirismus.
Inace,najveca besmislica izmedju knjige i filma! Robert je u knjizi lik sa plavom kosom i bradom i je Nemackog porekla,dok na film su stavili sve suprotno!!!!!
 
meni je film ok , al` su mogli mnogo bolje uraditi... . jes da je NY veliki ali je pun onih vampira, vala bi vidjeli dje zivi pa da je spajdermen [ o_O ] :D ... mislim , nasli bi ga ranije... btw kako ima struje , kol`ko ja znam struja ne pada s neba
p.s. oni vampiri su cool 8)
 

Back
Top