humor i sve

e,pa to sam i ja htela da znam i dobila objasnjenje da ta osoba ne reaguje adekvatno na vas humor, dakle najporstije ne smeje se vasim forama i onda vama radi sujeta...njesra teorija...
elem, imala sam bas raspravu sa jednom osobom o tome pa me zanimalo misljenje drugova forumasa....

cekaj sad sam se pogubila.....hoces da kazes da su to rekle osobe ciji humor nije shvacen?
 
"Ja ne znam gdje si ti
ja ne znam s kime si ti
u ovoj noci kad se sve
dijeli napola osim bola

Ja ne znam gdje si ti
i nikad necu saznati
da l' si nasla skloniste
kucicu i dvoriste zivota svoga"

pu bem ti opet flesbekovi

nego ima neko neku muzicku a da se ne spominje alija :)
 
e,pa to sam i ja htela da znam i dobila objasnjenje da ta osoba ne reaguje adekvatno na vas humor, dakle najporstije ne smeje se vasim forama i onda vama radi sujeta...njesra teorija...
elem, imala sam bas raspravu sa jednom osobom o tome pa me zanimalo misljenje drugova forumasa....

pa sad...da je bar to; ti/on/ona sujetni i vozdra...
meni ovo pari ozbiljnije; "nekompatibilnost"...sustinska...
ja sam bila u situaciji da to "prevazilazimo" i cik pogodi...nije uspjelo. :confused:
 
@metla na vestic ne,ne...nego se poveo razgovor o tome sa drugaricom, o takvoj situaciji i onda je ona iznela tu teoriju...

zato sto sam se malo pogubila...pa gledam onaj moj post pa mi se nesto sad ne uklapa u taj tvoj primer....a u pocetku mi je delovao uklopljivo....ma nema veze....danas sam na tri coska...ne bi me cudilo da sam pogresno shvatila, cackam ovde pet stvari u isto vreme ...vise ne znam ni sta radim....:mrgreen:..oce i to ponekad....
 
moze li da vam se svidi osoba koja ne razume vas humor?daklem ne osoba kojoj nisu smesne serije i tudje fore koje su i vama smesne nego bas vas, da tako kazem licni humor?i da li bi to npr mogao da bude razlog da ta osoba prestane da vam se svidja,jerbo tu nesto nije kompletno?

Mislim je to vrlo ozbiljan problem ako je u pitanju partner sa kojim se zeli ozbiljna veza, a ako je u pitanju drugar/ica onda se moze i bez humora druziti.
 
Mislim je to vrlo ozbiljan problem ako je u pitanju partner sa kojim se zeli ozbiljna veza, a ako je u pitanju drugar/ica onda se moze i bez humora druziti.

pa da...al ja ne verujem ni da prijateljstvo moze da opstane ako se ne kapirate u humoru....jer mnoge stvari proizilaze odatle....za povrsna prijateljstva ovo ne vazi...pricam za bliske prijatelje...i naravno vezu
 
pa da...al ja ne verujem ni da prijateljstvo moze da opstane ako se ne kapirate u humoru....jer mnoge stvari proizilaze odatle....za povrsna prijateljstva ovo ne vazi...pricam za bliske prijatelje...i naravno vezu

pa da, i za prijateljstvo ...prost primer-kada mi je npr lose, tesko,mucno nesto,sta god, najvise mi prija kada me bliska osoba,bilo partner bilo blizak prijatelj,nasmeje kroz pricu i tako me ubedi da nije sve njesra...: )
 

Back
Top