Hrvatska treba da se izvini za genocid pre ulaska u EU

dakle još jednom, mi se ne može izvinuti za zločne u NDH, jer mi nismo NDH.

Kad bi se izvinuli mogli bi odmah ukinuti državu.

daj ne *****j ,to sto niste NDH je tehnicko pitanje,zahvali Titu i ekipi oko njega.Treba da porusite spomenik banu Jelacicu, i podignete na istom mestu spomenik Titu da se vidi iz Osijeka.Da nije bilo njega posle WWII ostalo bi vas za pelcere.
Jeste li vi Hrvati iz perioda pre stvaranja SFRJ, oni SFRJ,i vi danasnji jedan te isti narod????????????????????
Je8ote niste pali sa Marsa posle zavrsetka WWII.Sad ispada od ni jednog forumasa Hrvata deda nije bio ujak tokom WWII.Sve partizani nosioci spomenice iz 1944e:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
U novom broju CSM, Christian Science Monitor-a Džejms Bisset , bivši ambasador Kanade u Srbiji govori o zločinima Hrvatske i njenog sveštenstva protiv Srpskog naroda koji su zgrotili i pukovnika Felpsa, komandanta SS divizije Princ Eugen.
Govori o Stepincu kao čeveku pod kojim je počinjen genocid, govori o današnjem prihvatanju hrvatskog nacizma ako pop-kulture u Hrvatskoj:

http://www.csmonitor.com/Commentary...r-World-War-II-genocide-before-joining-the-EU

pametan covjek
 
Ne znam...mislim da ce to nekako iskociti pred Hrvatsku ,kao cupavac iz kutije, neposredno pre prijema u EU..:think:

Na tome rade mnogo ozbiljnije organizacije sa velikim uticajem u medjunarodnim institucijama, pa su , eto tako i US pozvale , i to vrlo autoritativno Turke da se izvine Jermenima za genocid , a Turska je, priznaces, prijatelju daleko vazniji partner USA i EU , nego sto ce to Hrvatska ikada moci biti .

Dakle, svi ce morati , pre ili kasnije da se suoce sa mrljama u svojoj proslosti, i da tako sebi steknu pravo da postanu deo Evropske Unije. Pa i Hrvati, za koje sam siguran da nece imati nikakav problem sa tim da priznaju i suoce se sa svim sto je Ustaski pokret, cinio za vreme WW2.

Za Srbiju je dobro , sto je na vreme prelomila sa deklaracijom o Srebrenici , iako ce morati i tu da malo dopuni tekst, ubacujuci rec " genocid" koja je perfidno izbacena iz deklaracije.

Naravno :D
Hrvatska da se izvini za ovo, Turska za ono, Srbija je već to uradila ...a kad se izviniš za nešto samim tim si dao i priznanje za ta učinjena dela...i eto ga divan način da sami sebe etiketiramo da nismo sazreli za EU...;)...
Mi sa prostora bivše Juge smo divljaci za kulturnu Evropu, Europu, zovite je kako kod hoćete.
 
Re: Hrvatska treba da se izvini za genocid pre ulaska u EU

:hahaha::hahaha::hahaha:

ej Aleksa...prošo je prvi april :idea:


uostalom kakvu satisfakciju bi iko i doživeo s izvinjenjem sa odmakom od 60 i kusur godina.....uostalom žrtve iz tog doba su u velikoj meri 99% ili pokojne ili toliko stare da verovatno ni ne znaju kako se zovu a kamoli o tamo nekom izvinjenju

i ko bi se uopšte trebao izvinuti? Josipović:rotf:
pa taj se nije ni rodio kad su zločini počinjeni :dash:

glpe li teme iJopet kao uostalom i u većini slučajeva kad je u pitanju Mlohavi-DSS-podmladak Krste u pitanju :mrgreen:
:zcepanje:
 
ja mislim da ste vi opsjednuti tim Jasenovcem. stvarno .

какав си ти **** један хрватски...
слините о јбн Вуковару...где сте добили по **** од нас... а ви поклали нашу нејач, жене и старце.....по логорима...и на крају ми опсједнути...
:dash:

Ооо....да ми је 5 минута команда над једном ИЦБМ ракетом!

Христосъ воскресе! Le Christ est ressuscité! The Christ has risen! Cristo è risorto! ქრისტე აღსდგა! Krisztus feltámadt! ¡Cristo ha resucitado! Cristo è risorto!
Χριστος Aνεστη! Hristos a înviat! Քրիստոս յարեաւ ի մեռելոց՜
 
o evo ga:mrgreen: ... još jedan fotelja ratnik:per::hahaha:


:eek:


malac:eek: crtani je prošao :rtfm: crta u krevet:rtfm:

:hahaha::hahaha::hahaha:
Ајде стрипи...годину лупеташ по форуму...о твојој декоратској свести...шаљеш и п.п и слиниш о демократији...а сада када треба да покажеш..постајеш још један хрват..који мрзи све Српско...
Једино што знаш да лупаш о годинама...
:dash:


Христосъ воскресе! Le Christ est ressuscité! The Christ has risen! Cristo è risorto! ქრისტე აღსდგა! Krisztus feltámadt! ¡Cristo ha resucitado! Cristo è risorto!
Χριστος Aνεστη! Hristos a înviat! Քրիստոս յարեաւ ի մեռելոց՜
 
Ајде стрипи...годину лупеташ по форуму...о твојој декоратској свести...шаљеш и п.п и слиниш о демократији...а сада када треба да покажеш..постајеш још један хрват..који мрзи све Српско...
Једино што знаш да лупаш о годинама...
:dash:


Христосъ воскресе! Le Christ est ressuscité! The Christ has risen! Cristo è risorto! ქრისტე აღსდგა! Krisztus feltámadt! ¡Cristo ha resucitado! Cristo è risorto!
Χριστος Aνεστη! Hristos a înviat! Քրիստոս յարեաւ ի մեռելոց՜

pa jesi ti pročitao svoj post u maniri 12godišnjeg balavca il fakat ti treba crtat :roll:

odskakući:eek:
 
dragi moji,

mi nećemo nikome da se izvinjavamo za bilo šta, a opet možemo ući u Eu, a vi i dalje liječite svoje komplekse.
Лепо рече овај Словенац што треба да дође у посету код нас да ћете морати да им још мало гланцате ципеле,па тек онда да постанете словеначки позадински партнер.
 
Лепо рече овај Словенац што треба да дође у посету код нас да ћете морати да им још мало гланцате ципеле,па тек онда да постанете словеначки позадински партнер.

auuu a reala mu je onda fakat u qrcu:hahaha:

Đe je taj "slovenac"? da nije onaj što je onomad certifikate pokazivo da je Slovenac (mislim da beše nick "rokavec") a nezna ni reč slovenačkog kad sam mu počeo na slovenačkom da mu pišem,...valjda blejao ko magare:rotf:
 
auuu a reala mu je onda fakat u qrcu:hahaha:

Đe je taj "slovenac"? da nije onaj što je onomad certifikate pokazivo da je Slovenac (mislim da beše nick "rokavec") a nezna ni reč slovenačkog kad sam mu počeo na slovenačkom da mu pišem,...valjda blejao ko magare:rotf:
Па онај Кос на Митиној теми.Ниси ни прочитао шта пише него само рокај-снимај.Спамујеш.
 
Па онај Кос на Митиној теми.Ниси ни прочитао шта пише него само рокај-снимај.Спамујеш.

šta fali sa taktikom "rokaj-snimaj" pa tom taktikom ste oĆerali demokrate ne samo sa moderatorskih mesta nego i sa foruma...i Krstu pretvorili u poslednji bastiJon neukusa.... pa eto mimikrijom vam se želim približiti :hahaha:
 
šta fali sa taktikom "rokaj-snimaj" pa tom taktikom ste oĆerali demokrate ne samo sa moderatorskih mesta nego i sa foruma...i Krstu pretvorili u poslednji bastiJon neukusa.... pa eto mimikrijom vam se želim približiti :hahaha:
Немаш појма.Иди на њихов форум,па их питај.Нисмо их ми отерали.Иди мало код њих и маскирај се у четника.Тамо су ти и Славонија и Западни сусјед.
 
Strasno, cime se vi zamlacujete.Greske nasih oceva treba zaboraviti i ne dozvoliti da i sami isto gresimo.
Da li postoje bar 2 korisnika na ovom forumu (jedan Srbin ,jedan Hrvat) koji bi mogli da zive kao prijatelji?
A sto se tice genocida...hmm... mozda je bio...ali sta je nasa vojska trazila u "lepoj njihovoj"?
Svatite da ne branim ni jednu stranu, krivi smo i mi i oni,al'zato sad posle toliko godina stegnite ruke jedni drugima i zajedno radite za obostranu korist ! Dosta je bilo sa Srpsko-Hrvatskom mrznjom !
Stop the Serbo-Croatian hatred !
 
Ne znam...mislim da ce to nekako iskociti pred Hrvatsku ,kao cupavac iz kutije, neposredno pre prijema u EU..:think:

Na tome rade mnogo ozbiljnije organizacije sa velikim uticajem u medjunarodnim institucijama, pa su , eto tako i US pozvale , i to vrlo autoritativno Turke da se izvine Jermenima za genocid , a Turska je, priznaces, prijatelju daleko vazniji partner USA i EU , nego sto ce to Hrvatska ikada moci biti .

Dakle, svi ce morati , pre ili kasnije da se suoce sa mrljama u svojoj proslosti, i da tako sebi steknu pravo da postanu deo Evropske Unije. Pa i Hrvati, za koje sam siguran da nece imati nikakav problem sa tim da priznaju i suoce se sa svim sto je Ustaski pokret, cinio za vreme WW2.

Za Srbiju je dobro , sto je na vreme prelomila sa deklaracijom o Srebrenici , iako ce morati i tu da malo dopuni tekst, ubacujuci rec " genocid" koja je perfidno izbacena iz deklaracije.

Јел'?

Хајде прво нека Хрватска донесе декларацију о геноциду над Србима, и то не само у 2. светском рату већ и '90-тих, коју је до сада тако перфидно избегавала, па да онда прежвакавамо српске декларације... :roll:
 
Strasno, cime se vi zamlacujete.Greske nasih oceva treba zaboraviti i ne dozvoliti da i sami isto gresimo.
Da li postoje bar 2 korisnika na ovom forumu (jedan Srbin ,jedan Hrvat) koji bi mogli da zive kao prijatelji?
A sto se tice genocida...hmm... mozda je bio...ali sta je nasa vojska trazila u "lepoj njihovoj"?
Svatite da ne branim ni jednu stranu, krivi smo i mi i oni,al'zato sad posle toliko godina stegnite ruke jedni drugima i zajedno radite za obostranu dobrobit ! Dosta je bilo sa Srpsko-Hrvatskom mrznjom !
Stop the Serbo-Croatian hatred !
Постоји бар један,а то си ти.Крени у мисију мира у Хрватску и причај сваком од њих кога сретнеш да их волиш и хоћеш да живиш у миру.Кад завршиш што си наумио дођи да нам пренесеш утиске а ми ћемо те наградити аплаузом ако већне добијеш аплаузе од Хрвата...скоро сваког по један.
 
Strasno, cime se vi zamlacujete.Greske nasih oceva treba zaboraviti i ne dozvoliti da i sami isto gresimo.
Da li postoje bar 2 korisnika na ovom forumu (jedan Srbin ,jedan Hrvat) koji bi mogli da zive kao prijatelji?
A sto se tice genocida...hmm... mozda je bio...ali sta je nasa vojska trazila u "lepoj njihovoj"?
Svatite da ne branim ni jednu stranu, krivi smo i mi i oni,al'zato sad posle toliko godina stegnite ruke jedni drugima i zajedno radite za obostranu korist ! Dosta je bilo sa Srpsko-Hrvatskom mrznjom !
Stop the Serbo-Croatian hatred !

taj sam... već potvrđeno :ok:

a sad to pitaj mišOnju:mrgreen::per:
 
eto... :mrgreen: nisi ni moro pitat :arrow:
Постоји бар један,а то си ти.Крени у мисију мира у Хрватску и причај сваком од њих кога сретнеш да их волиш и хоћеш да живиш у миру.Кад завршиш што си наумио дођи да нам пренесеш утиске а ми ћемо те наградити аплаузом ако већне добијеш аплаузе од Хрвата...скоро сваког по један.

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Јел'?

Хајде прво нека Хрватска донесе декларацију о геноциду над Србима, и то не само у 2. светском рату већ и '90-тих, коју је до сада тако перфидно избегавала, па да онда прежвакавамо српске декларације... :roll:

Tačno!
Ako smo već započeli trend samokritike i pokajanja, red je da to učine i drugi jer ovako će autori udžbenika istorije, u budućnosti biti pred velikom dilemom: Ko je pobio onolike Srbe u dvadesetom veku? Da to možda nisu sami sebi učinili?:evil:
 
Strasno, cime se vi zamlacujete.Greske nasih oceva treba zaboraviti i ne dozvoliti da i sami isto gresimo.
Da li postoje bar 2 korisnika na ovom forumu (jedan Srbin ,jedan Hrvat) koji bi mogli da zive kao prijatelji?
A sto se tice genocida...hmm... mozda je bio...ali sta je nasa vojska trazila u "lepoj njihovoj"?
Svatite da ne branim ni jednu stranu, krivi smo i mi i oni,al'zato sad posle toliko godina stegnite ruke jedni drugima i zajedno radite za obostranu korist ! Dosta je bilo sa Srpsko-Hrvatskom mrznjom !
Stop the Serbo-Croatian hatred !

Nažalost sad će te kamenovati. patriote.Ali ne boj se to su samo sajber ratnici.Misle da se sve može preko foruma rješiti,a u RL ne bi poduzeli ništa.
 
8-) he he he,to je tesko izvodljivo, znas li zasto? Zato sto i tamo ima puno slicnih vama koji bi pruzenu ruku prijateljstva najradije odsekli.Shvati da pojedinac ne moze nista znacajno da promeni,ali ako bi se nasla veca grupa i sa jedne i sa druge strane video bi rezultate. i Umesto da sirite mrznju bolje gledajte da nadjete zajedniciki jezik. Za info, imam jako dobre prijatelje, hrvate,siptara,par madjara,rumuna i nemca.A verovao ili ne, samo oko 2-3 srba na koje se mogu osloniti u svakom momentu.
 
8-) he he he,to je tesko izvodljivo, znas li zasto? Zato sto i tamo ima puno slicnih vama koji bi pruzenu ruku prijateljstva najradije odsekli.Shvati da pojedinac ne moze nista znacajno da promeni,ali ako bi se nasla veca grupa i sa jedne i sa druge strane video bi rezultate. i Umesto da sirite mrznju bolje gledajte da nadjete zajedniciki jezik. Za info, imam jako dobre prijatelje, hrvate,siptara,par madjara,rumuna i nemca.A verovao ili ne, samo oko 2-3 srba na koje se mogu osloniti u svakom momentu.
Ево,сад ће неки геј митинзи па можеш на њима да промовишеш тражење заједничког језика.Мислим да ће ти 100% изаћи у сусрет.
 
8-) he he he,to je tesko izvodljivo, znas li zasto? Zato sto i tamo ima puno slicnih vama koji bi pruzenu ruku prijateljstva najradije odsekli.Shvati da pojedinac ne moze nista znacajno da promeni,ali ako bi se nasla veca grupa i sa jedne i sa druge strane video bi rezultate. i Umesto da sirite mrznju bolje gledajte da nadjete zajedniciki jezik. Za info, imam jako dobre prijatelje, hrvate,siptara,par madjara,rumuna i nemca.A verovao ili ne, samo oko 2-3 srba na koje se mogu osloniti u svakom momentu.

Daj ne se.ri da je u Pančevu granica?
A karantin je u....Zemunu, beše?:confused:
:manikir:
 

Back
Top