Rezolucija za genocid u Blajburgu!

Autorska tema:

Da li Srbija treba da pokrene rezoluciju o genocidu u Blajburgu nad ustasama i ostalim nacistima?

Zar i tamo nisu streljani ratni zarobljenici?

Treba obesmisliti novu definiciju genocida; jer glupo je zalagati se za rezoluciju o Jasenovcu i trpati u isti kos sa Srebrenicom i streljanjem mudzahedina tj. ratnih zarobljenika.

Zasto je Srebrenica genocid, a Blajburg nije 😎

https://sr.m.wikipedia.org/sr/Случај_Блајбург

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Bleiburška_tragedija
Da

Нису нам Хрвати криви, што су нам босански муслимани напаковали резолуцију и геноцид.
Морамо да одговоримо џамијашима и ханџарцима.
Ova rezolucija nije zamišljena kao lekcija Hrvatima, nego debilčinama koji se razbacuju definicijama genocida i rezolucijama na tu temu...

Побили сте и усташе без суђења... дакле злочин

То је исто злочин... дакле не само да сте према антикомунистима СРБ и СЛО злочинци, већ и према усташама... факат, зато је смешно што навијаш за суђења и резолуције, јер ће ви комуњаре главни злочинци по њима да испаднете у Југославији ...

Не само да сте туђе убијали без суђења, већ и своје на голом отоку и сл...
Opkoljavanje jasenovačkih koljača i ono malo Ljotićevih srpskih esesovaca - sreća dotične bruke srpskog naroda nije bilo baš previše.

Brozovi i udbaški zločini i Goli otok ne mogu da promene činjenicu da je dotične na Blajburgu stigla ruka pravde - JVuO je ostala da se bori do samog kraja i da deli sudbinu svog naroda, nisu bežali kao tvoji sa svojom gospodarima:
E38FCF44-A93E-4112-A794-677F049B29B3.jpeg

Побили сте и усташе без суђења... дакле злочин

То је исто злочин... дакле не само да сте према антикомунистима СРБ и СЛО злочинци, већ и према усташама... факат, зато је смешно што навијаш за суђења и резолуције, јер ће ви комуњаре главни злочинци по њима да испаднете у Југославији ...

Не само да сте туђе убијали без суђења, већ и своје на голом отоку и сл...
Ne lupetaj, dok su klali ustašama nije padalo na pamet da postoji izvesni Blajburg:

8268712A-60B1-4BAF-8384-89149C4DB162.jpeg

pa to je bio problem da se preobuku u civilno odelo, e da su imali zilotovu mantiju neki, pustili bi ih englezi da se provuku
Првоуко се само ко је знао да скаче из воза и иде пешке до Трста... џаба као штит мантија кад те увате атеисти, јер су попове више него остале волели пред свима да мрцваре, ту ''у комшилуку'' Блајбурга на Кочевју...

Првоуко се само ко је знао да скаче из воза и иде пешке до Трста... џаба као штит мантија кад те увате атеисти, јер су попове више него остале волели пред свима да мрцваре, ту ''у комшилуку'' Блајбурга на Кочевју...

Why was Dimitrije Ljotić against the Chetniks?​

Quora
https://www.quora.com › Why-was-Dimitrije-Ljotić-aga...

Because he was nazi puppet. He ended accordingly. And stayed as a reminder for any other wannabe nazi in Serbia.

https://forum.krstarica.com/threads/dimitrije-ljotic-i-njegova-rehabilitacija.277382/post-9416290
civilna vlada na čelu s Milanom Nedićem, a kojeg je na to mesto predložio upravo Dimitrije Ljotić[5]. I u ovu vladu su ušla dva člana Zbora[5]. Jedan od njih dvojice - Mihailo Olćan predložio je formiranje Srpske dobrovoljačke komande tj. jedinica koje bi se borile protiv partizana. Te jedinice naoružane su od strane nemačke vlasti. Dana 22. novembra 1941. Srpska dobrovoljački korpus, žandarmerija i četnici Koste Pećanca stavljeni su pod jedinstveno zapovedništvo pod zajedničkim imenom Šumadijski korpus[6]. Taj korpus potpadao je pod zapovedništvo 113. nemačke divizije i kao takav učestvovao je u borbama protiv partizana[6].

ziki, kvislinzi ste bili, NEMA ZBORA
ja sta imam sa komunistima, ali vi ste bili pod svapskom komandom, pukli ste i sad se pokrijte usima

ali ziki, nas nafo bombardovao i ti opet oces da budes kvisling?! kako ja nisam, a sedim u cemerici, ili ovaj kolega kez?

znaci, zali Boze oprane pameti, pa ne mozes da stalno da izvrnes teze, kako ne shvatas, da se istorija samo ponavlja.?

Poslednja izmena:

Why was Dimitrije Ljotić against the Chetniks?

Quora
https://www.quora.com › Why-was-Dimitrije-Ljotić-aga...

Because he was nazi puppet. He ended accordingly. And stayed as a reminder for any other wannabe nazi in Serbia.
Има Збора !!!
ma nema vas
draza se borio protov okupatora, a vi ste saradjivali sa okupatorom, KOLABORACIONISTI STE BILI, i danas si ti isti, samo nafo-bot, i zato vama nema rehabilitacije, a drazi ima - stvari su tako proste i jasne, ali evo malo dublje da ih sagledamo - link iznad:

Ljotić's opposition to the Chetniks, who were a Serbian nationalist and royalist movement led by Draža Mihailović during World War II, stemmed from ideological differences and political rivalry. The Chetniks were fighting against the Axis occupation of Yugoslavia and were initially supported by the Yugoslav government-in-exile and the Allies.

Ljotić viewed the Chetniks as his political rivals and ideological opponents. The Chetniks represented a more traditional form of Serbian nationalism and resistance against the Axis powers, while Ljotić's Zbor espoused a more radical and collaborationist approach that aligned with the Nazi occupation forces.

Additionally, Ljotić and his followers held deep-seated anti-communist and anti-Serbian Partisan sentiments, which further fueled their opposition to the Chetniks and other resistance movements that did not align with their fascist and pro-Axis beliefs.

Overall, Dimitrije Ljotić's opposition to the Chetniks can be attributed to a combination of ideological differences, political rivalry, and conflicting approaches to resistance against the Axis occupation forces during World War II.

ma nema vas
draza se borio protov okupatora, a vi ste saradjivali sa okupatorom, KOLABORACIONISTI STE BILI, i danas si ti isti, samo nafo-bot, i zato vama nema rehabilitacije, a drazi ima - stvari su tako proste i jasne, ali evo malo dublje da ih sagledamo - link iznad:

Ljotić's opposition to the Chetniks, who were a Serbian nationalist and royalist movement led by Draža Mihailović during World War II, stemmed from ideological differences and political rivalry. The Chetniks were fighting against the Axis occupation of Yugoslavia and were initially supported by the Yugoslav government-in-exile and the Allies.

Ljotić viewed the Chetniks as his political rivals and ideological opponents. The Chetniks represented a more traditional form of Serbian nationalism and resistance against the Axis powers, while Ljotić's Zbor espoused a more radical and collaborationist approach that aligned with the Nazi occupation forces.

Additionally, Ljotić and his followers held deep-seated anti-communist and anti-Serbian Partisan sentiments, which further fueled their opposition to the Chetniks and other resistance movements that did not align with their fascist and pro-Axis beliefs.

Overall, Dimitrije Ljotić's opposition to the Chetniks can be attributed to a combination of ideological differences, political rivalry, and conflicting approaches to resistance against the Axis occupation forces during World War II.
Што не одгледаш онај филмић, имаш званичне документе сарадње Драже и Љотића на највишем нивоу...

Одгледај филмић

Што не одгледаш онај филмић, имаш званичне документе сарадње Драже и Љотића на највишем нивоу...

Одгледај филмић
ma ziki isto ti je, i danas imas ko saradjuje sa nafoom, a imas ko ga hvali i navija za nafo, kao ti

sutra ce se taj izvuci koji je saradjivao, a ti neces kao ni dimitrije

obrati paznju na nijanse, sigurno vise znas od mene, ali ti promice sustina, draza se tukao sa svabama, a dimitrije je bio pod svapskom komandom

a saradjivali su kao ti i ja sto saradjujemo, ti bi cak i da me saranis

ma ziki isto ti je, i danas imas ko saradjuje sa nafoom, a imas ko ga hvali i navija za nafo, kao ti

sutra ce se taj izvuci koji je saradjivao, a ti neces kao ni dimitrije

obrati paznju na nijanse, sigurno vise znas od mene, ali ti promice sustina, draza se tukao sa svabama, a dimitrije je bio pod svapskom komandom

a saradjivali su kao ti i ja sto saradjujemo, ti bi cak i da me saranis
Не булазни више ...

Нећеш да знаш за сарадњу четника и Љотићеваца... нисам ти ја крив што си отрован лажима које верглаш ко празна мешалица

Не булазни више ...

Нећеш да знаш за сарадњу четника и Љотићеваца... нисам ти ја крив што си отрован лажима које верглаш ко празна мешалица
a zasto penis na mene?
jel draza rehabilitovan, a dimitrije nije?
molim lepo.
e, s kim sam ja sve saradjivao, ali ti bre ne razlucujes stvari, ko je bio izdajnik kao ljotic, a ko nije kao draza

Poslednja izmena:
a zasto penis na mene?
jel draza rehabilitovan, a dimitrije nije?
molim lepo.
Ма кога брига за парцијалне рехабилитације Тито-Србаља...

Без Недића и Љотића, Дражина соло, не представља ништа за пуну истину о заједништву антикомуниста... а ти ботуј партизанску дивизију те заједнице у празно ко ментол

Ма кога брига за парцијалне рехабилитације Тито-Србаља...

Без Недића и Љотића, Дражина соло, не представља ништа за пуну истину о заједништву антикомуниста... а ти ботуј партизанску дивизију те заједнице у празно ко ментол
bez jude apostola ne bi ih bilo 12, i saradjivali su, ali opet je juda izdao, a jesi ti bas toliko ogranicen da ja moram da ti crtam sa jevadjeljem?

jesu saradjivali, ali je ipak jedan izdao, a drugi nije
i ti opet ne razlikujes ideologiju od okupacije i agresije pod natoom ili pod nacistima.
pravis istu gresku!
ne mozes da navijas za nato koji me je bombardovao, pa shvati! nisi smeo da se stavis pod komandu nacista, pa shvati.
ideologija je tu sekundarna, pa kako ne shvatas?

Постојала је легална војно-полицијска формација СДК... Под командом је била Србске владе, одатле добијала оружије и муницију и сл...

Имају документи за то, никаква СС није била надлежна СДК већ влада окупиране Србије...
Kakva “vlada” okupirane zemlje? Jel si pri ti sebi?

Back