Hrvatska ce ulaskom u EU biti sahranjena!

Kazu da ima 7 hotela na Hvaru. Lokalci su se malo pobunili kad je i poslednji prodavan (svih 7 Slovencima)...

Kao sto je u SFRJ savezna drzava pravila svasta, pa je to posle ostajalo republikama na koriscenje, tako ce i sada samo da gledaju. I ne vidim da bi imali mnogo razloga da se bune, jer samostalno bas i nisu napravili bogzna sta.
 
Kazu da ima 7 hotela na Hvaru. Lokalci su se malo pobunili kad je i poslednji prodavan (svih 7 Slovencima)...

Kao sto je u SFRJ savezna drzava pravila svasta, pa je to posle ostajalo republikama na koriscenje, tako ce i sada samo da gledaju. I ne vidim da bi imali mnogo razloga da se bune, jer samostalno bas i nisu napravili bogzna sta.

Doduse svoji nikada nisu bili, ali pate za gazdama sa pedigreom!
Ma cisto arapsko poreklo!
 
Kazu da ima 7 hotela na Hvaru. Lokalci su se malo pobunili kad je i poslednji prodavan (svih 7 Slovencima)...

Kao sto je u SFRJ savezna drzava pravila svasta, pa je to posle ostajalo republikama na koriscenje, tako ce i sada samo da gledaju. I ne vidim da bi imali mnogo razloga da se bune, jer samostalno bas i nisu napravili bogzna sta.

..koji su to hoteli prodani slovencima???
 
Doduse svoji nikada nisu bili, ali pate za gazdama sa pedigreom!
Ma cisto arapsko poreklo!

A sta ces... od ranog srednjeg veka mi smo u par navrata imali svoje samostalne drzave i bili smo znacajan faktor tu i tamo.
Hrvati su samostalnost bili izgubili jos 1102. godine, od Madjara. Posle su ih kratko preuzeli Turci, pa Austrijanci. Posle reforme Austrije u Austrougarsku, opet su potpali pod Madjare, i to se zavrsava 1918.
Onda su, kazu oni, bili pod nama do 1991.

Skoro 900 godina nisu imali samostalnu drzavu, pa su pomislili da to resava sve moguce probleme. Mozda ne... al nekima ne vredi govoriti.
 
..koji su to hoteli prodani slovencima???

Pa nije Hvar tako mali da ne moze da se nadje, a ni tako veliki da ne moze sve da se izbroji na njemu...

Cuo sam na vestima, pre jedno 3-4 godine, na tv. Pa ako te ne mrzi, proguglaj po netu, verujem da su i oni sami pisali, kad je cak do nas stiglo.


p.s. kazu da je dosta obale prodato strancima, banke su im sve strane kao i nama... za neke fabrike bas i nisam cuo
samo muvaju oko mobilnih operatera i slicno (kao i mi)
 
Pa nije Hvar tako mali da ne moze da se nadje, a ni tako veliki da ne moze sve da se izbroji na njemu...

Cuo sam na vestima, pre jedno 3-4 godine, na tv. Pa ako te ne mrzi, proguglaj po netu, verujem da su i oni sami pisali, kad je cak do nas stiglo.


p.s. kazu da je dosta obale prodato strancima, banke su im sve strane kao i nama... za neke fabrike bas i nisam cuo
samo muvaju oko mobilnih operatera i slicno (kao i mi)

..Slovenci nisu kupili niti jedan hotel..samo su pohapseni na Hvaru jer su radili na crno...
 
Ma hebali te Slovenci, jel ti ne vjerujes da ce to sve biti prodano, ne samo hoteli vec i obala, a kome, zna se ko lovu ima!

..ko lovu ima i nek kupi...hotel nitko ne moze uzet sa sobom,a teren na kojem je hotel nije na prodaju,,skoro svi hoteli na Spanjolskoj obali su u rukama stranih investitora,se najbolje turisticke destinacije drze stranci... hebiga,Hrvoje kod vas stranac nemoze sta da kupi...ne budi ljubomoran..
 
A sta ces... od ranog srednjeg veka mi smo u par navrata imali svoje samostalne drzave i bili smo znacajan faktor tu i tamo.
Hrvati su samostalnost bili izgubili jos 1102. godine, od Madjara. Posle su ih kratko preuzeli Turci, pa Austrijanci. Posle reforme Austrije u Austrougarsku, opet su potpali pod Madjare, i to se zavrsava 1918.
Onda su, kazu oni, bili pod nama do 1991.

Skoro 900 godina nisu imali samostalnu drzavu, pa su pomislili da to resava sve moguce probleme. Mozda ne... al nekima ne vredi govoriti.[/QUOTE

...hebiga,Hrvoje alias Apatrid se hvatao bezanije pa uteko..a ja mu govorio da ne pizdi,da ostane i da uziva..ali on nece da slusa..
 
..ko lovu ima i nek kupi...hotel nitko ne moze uzet sa sobom,a teren na kojem je hotel nije na prodaju,,skoro svi hoteli na Spanjolskoj obali su u rukama stranih investitora,se najbolje turisticke destinacije drze stranci... hebiga,Hrvoje kod vas stranac nemoze sta da kupi...ne budi ljubomoran..

kad vam sve kupe, obezbjedice svoje snabdjevanje, a vama ce hurac ostati da pusite!
 
..pito sam te tko je kupio nekadasnji hotel Jugoslavija u Beogradu ???..inace Hrvati kupuju po Srbiji firme,daju vam kruh u ruke,a ti ga zajebajes..

O tome ti Tupsone i govorim, vidis koliko vam je dobro da u Srbiji pokusavate spas naci!
Kapiras li ti ista???
Naravno da od Srbije pokusavate profitirati, e sad shvati sta Svabe kod vas traze, hebem te glupa!
 
Kad im Englezi, Skandinavci i Svabe pokupuju obalu i izgrade
svoje objekte za ljetovanje, obezbjede kompletno svoje snabdjevanje,
Hrvati ce tek tad da shvate zasto su ih 90ih tovili!

Prodaja strancima ne mora da bude lose resenje, da li ce biti uspesna ili ne zavisi od transparentnosti poslovanja, pravnog sistema, od stope razvijenosti i bezbednosti bankarskog sistema, devizne kontrole, troskova poslovanja...mislim da EU nije druge sahranila pa nece ni njih, neki su vec sahranjeni usli tek da bi se kazalo kako su u njoj mada je i njima bolje nego sto im je bilo
 
Poslednja izmena:
ma ne brinite se vi za nas, mene više tješi što todorić od vas uzima profit preko ideje. sjećam se članka kada se prvi todorićev market otvorio u beogradskom pašaluku, a poklapalo se sa sprovodom od miloševića, pa su naše novine u šali pisali da je više srba bilo na otvorenju tog marketa nego na miloševićevom pogrebu
 
ma ne brinite se vi za nas, mene više tješi što todorić od vas uzima profit preko ideje. sjećam se članka kada se prvi todorićev market otvorio u beogradskom pašaluku, a poklapalo se sa sprovodom od miloševića, pa su naše novine u šali pisali da je više srba bilo na otvorenju tog marketa nego na miloševićevom pogrebu

I ne samo to bio je sponzor reprezentacije na SP-u, to je još gore što znači da nitko njihov nije bio zainteresiran za sponzorstvo
 

Back
Top