Hrvati vratite Madjarima ono sto im pripada!

Naleteo sam na jutubu na jedan koristan video
Mislite li da bi madjarska trebala da potegne pitanje svojih teritorija koje se danas nalaze u hrvatskoj a koje istorijski ne pripadaju hrvatima?

Madjarska bi MORALA da pokrene pitanje MASOVNE ASIMILACIJE Madjara u Slavoniji!

Pre samo dvadesetak godina u Slavoniji je bilo VISE MADJARA NEGO U VOJVODINI, a danas ih nema ni 50.000...

Gde su oni NESTALI?

Izgleda da je Madjarska primljena u EU samo da bi OCUTALA takve poteze nove hrvatske drzave.
 
Madjarska bi MORALA da pokrene pitanje MASOVNE ASIMILACIJE Madjara u Slavoniji!

Pre samo dvadesetak godina u Slavoniji je bilo VISE MADJARA NEGO U VOJVODINI, a danas ih nema ni 50.000...

Gde su oni NESTALI?

Izgleda da je Madjarska primljena u EU samo da bi OCUTALA takve poteze nove hrvatske drzave.

:rotf:

evo još jednog :hahaha:

izgleda da se gloopost na gloopost sama odsebe lovi :lol:
 
Umjesto odgovora jedan komentar ispod klipa:

#

Zivljela Hrvatska,i zivjljela Velika Madjarska bez Hrvatska!!!Mi hocemo sjeverna Vojvodina,Transylvania i juzna slovakia!!!

Hrvati i madjari bratstvo!!!!

Zivjeli ustase i zivljeli hungaristi!!!

Ti meg nebántsátok a horvátokat ök velűnk vannak mert ök is utályák a szerbeket és ez a video is dicséret akar lenni a magyaroknak szal legyűnk rá bűszkék,hogy ök gondolnak ránk,inkább a szerbeket,románokat és szlovákokat kell baszni!!!**** SERBIA!!!!
ratkozvezdas88 prije 1 god. 3

:hahaha:
 
:rotf:

evo još jednog :hahaha:

izgleda da se gloopost na gloopost sama odsebe lovi :lol:

Mozes ti da se smejes koliko hoces, ali to pitanje ce jednom doci na dnevni red.

Do sada nije doslo jer se Vatikan pravi lud (svejedno mu je i jedni i drugi su dobri katolici), a Evropa nece belaja....

Svi su zazmurili da ne vide problem, ali problem i pored toga postoji.

I jednog dana, pre ili kasnije, ce isplivati na povrsinu u punoj svojoj velicini.

(Kao sto ce isplivati i problem Erdelja).
 
Madjarska bi MORALA da pokrene pitanje MASOVNE ASIMILACIJE Madjara u Slavoniji!

Pre samo dvadesetak godina u Slavoniji je bilo VISE MADJARA NEGO U VOJVODINI, a danas ih nema ni 50.000...

Gde su oni NESTALI?

Izgleda da je Madjarska primljena u EU samo da bi OCUTALA takve poteze nove hrvatske drzave.

Slazem se osim sa brojkom sa kojom baratas,mislim da nije bilo bas toliko madjara tamo ali svakako da bi im se to trebalo vratiti!
 
Mozes ti da se smejes koliko hoces, ali to pitanje ce jednom doci na dnevni red.

Do sada nije doslo jer se Vatikan pravi lud (svejedno mu je i jedni i drugi su dobri katolici), a Evropa nece belaja....

Svi su zazmurili da ne vide problem, ali problem i pored toga postoji.

I jednog dana, pre ili kasnije, ce isplivati na povrsinu u punoj svojoj velicini.

(Kao sto ce isplivati i problem Erdelja).

:rotf:

:arrow:http://metro-portal.hr/3-svjetski-rat-pocinje-2010/12122


2125. - U Mađarskoj dobijaju signale iz svemira (i svi će se opet sjetiti Vange).

:per:

rekla ti baba Vanga? :hahaha1:


:rotf:
 
Kada koriste rec "orszag" Madjari misle na nesto veliko i mocno....

Na nesto IMPERIJALNO...

Male drzave nikada nisu za njih "orszag"

Nije tako Blajbi.

Hrvatska se na mađarskom kaže Horvatország.

Ta riječ nema drugo značenje osim država.

Netko te je krivo informirao. :)

Ne znam baš nešto mađarski, ali kako sam iz pograničnog kraja s Mađarskom, neke stvari ipak poznajem. ;)
 
Nije tako Blajbi.

Hrvatska se na mađarskom kaže Horvatország.

Ta riječ nema drugo značenje osim država.

Netko te je krivo informirao. :)

Ne znam baš nešto mađarski, ali kako sam iz pograničnog kraja s Mađarskom, neke stvari ipak poznajem. ;)

Slabo komso divanis madjarski......

Hrvatska se istina kaze Horvatorszag, ali Rumunija se ne kaze Romaniaorszag...Ni Bugarska .... Ni Albanija...Ni Grcka....
 

Back
Top