Hronologija sunovrata DS-a:

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
6. maj - Demokratska stranka osvojila manje glasova od SNS-a na parlamentarnim izborima
20. maj - Boris Tadić je izgubio u drugom krugu predsedničkih izbora
27. jun - Ivica Dačić okrenuo leđa Tadiću i objavio da pravi vladu sa SNS-om
4. jul - Tadić pretrpeo još jedan udarac kada je Đilas troškovnik Vuka Jeremića u UN-u nazvao sramnim
19. jul - Rasim Ljajić prešao kod naprednjaka i pocepao predizbornu koaliciju sa DS-om
20. jul - Isplivao novi spor Tadića i Đilasa oko učešća u vladi Milice Delević i Ljajića
22. jul - Prvi put u istoriji DS-a borba više frakcija za predsednika poslaničkog kluba.
 
6. maj - Demokratska stranka osvojila manje glasova od SNS-a na parlamentarnim izborima
20. maj - Boris Tadić je izgubio u drugom krugu predsedničkih izbora
27. jun - Ivica Dačić okrenuo leđa Tadiću i objavio da pravi vladu sa SNS-om
4. jul - Tadić pretrpeo još jedan udarac kada je Đilas troškovnik Vuka Jeremića u UN-u nazvao sramnim
19. jul - Rasim Ljajić prešao kod naprednjaka i pocepao predizbornu koaliciju sa DS-om
20. jul - Isplivao novi spor Tadića i Đilasa oko učešća u vladi Milice Delević i Ljajića
22. jul - Prvi put u istoriji DS-a borba više frakcija za predsednika poslaničkog kluba.

Суноврат ДС-а је кренуо још 2007. године када је постојало више рогова у врећи, настављен чувеним кукавичлуком Бориса Тадића када је побегао у Румунију за време самопризнања нарко државе "Косова", и потпаљиван свакодневним бахатим, осионим и лоповским курсом најистакнутијих чланова.
Ово што си поменуо је само епилог, тј. крај агоније. Требао си да наведеш и недавне туче Шутановац - Петровић, Шапић - Шутановац а највиши функционери странке не могу да се закуну да је Тадић поломио нос баш на баскету...:)
А "кадрирање" ДС-а је посебна, интересантна тема...
 
6. maj - Demokratska stranka osvojila manje glasova od SNS-a na parlamentarnim izborima
20. maj - Boris Tadić je izgubio u drugom krugu predsedničkih izbora
27. jun - Ivica Dačić okrenuo leđa Tadiću i objavio da pravi vladu sa SNS-om
4. jul - Tadić pretrpeo još jedan udarac kada je Đilas troškovnik Vuka Jeremića u UN-u nazvao sramnim
19. jul - Rasim Ljajić prešao kod naprednjaka i pocepao predizbornu koaliciju sa DS-om
20. jul - Isplivao novi spor Tadića i Đilasa oko učešća u vladi Milice Delević i Ljajića
22. jul - Prvi put u istoriji DS-a borba više frakcija za predsednika poslaničkog kluba.

Jel može hronologija Američkog rukoljuba od strane SNS-a nakon izbora 2012?
Kako je Vučić izbacio iz retorike NATO i EU saradnici i plaćenici?
Javnost nestrpljivo čeka naučne činjenie :D
 
Poslednja izmena:
Суноврат ДС-а је кренуо још 2007. године када је постојало више рогова у врећи, настављен чувеним кукавичлуком Бориса Тадића када је побегао у Румунију за време самопризнања нарко државе "Косова", и потпаљиван свакодневним бахатим, осионим и лоповским курсом најистакнутијих чланова.
Ово што си поменуо је само епилог, тј. крај агоније. Требао си да наведеш и недавне туче Шутановац - Петровић, Шапић - Шутановац а највиши функционери странке не могу да се закуну да је Тадић поломио нос баш на баскету...:)
А "кадрирање" ДС-а је посебна, интересантна тема...

Ja mislim da je u štabu DS kao u "Untergang"

Tadić: - ....Svi koji misle da smo propali zbog moje gluposti neka napuste kancelariju...
Tadić: - Eeeeeej!!! Vratite se, eeej bre! Aloo!...
 
dabogda se raspali na 3 stranke - djilasovu tadicevu i pajticevu :ok:

stranice.jpg
 
Ja mislim da je u štabu DS kao u "Untergang"

Tadić: - ....Svi koji misle da smo propali zbog moje gluposti neka napuste kancelariju...
Tadić: - Eeeeeej!!! Vratite se, eeej bre! Aloo!...

Када сам пре неку годину био у Њујорку, у продавницама на Менхетну је хит била лутка Џорџа Буша млађег. На леђима је имала једно црвено дугменце које када притиснеш, председник САД проговори, односно исприча својих 10 највећих бисера у каријери. Коштала је 12 долара и продавала се као алва.
Замислите да овде направе сличну лутку Бориса Тадића, притиснете дугменце а он прича о "Мосту тајкуна", "Честита обљетницу", "Не поноси се што је председник Србије", "Преписује бенседин кокошкама", "Констатује да Београђани потребују аутобусе", "Руковање није било тог досега" и сл...:)
 
]Суноврат ДС-а је кренуо још 2007. године када је постојало више рогова у врећи, настављен чувеним кукавичлуком Бориса Тадића када је побегао у Румунију за време самопризнања нарко државе "Косова", и потпаљиван свакодневним бахатим, осионим и лоповским курсом најистакнутијих чланова.[/B]
Ово што си поменуо је само епилог, тј. крај агоније. Требао си да наведеш и недавне туче Шутановац - Петровић, Шапић - Шутановац а највиши функционери странке не могу да се закуну да је Тадић поломио нос баш на баскету...:)
А "кадрирање" ДС-а је посебна, интересантна тема...

Tek da je to bio samo strancki sunovrat - pobeda tih stetocinja 2008 je bila sunovrat Srbije , od koga se Srbija tesko moze ikada oporaviti .

Moj ominjeni spot - sublimiran predizborni program DS 2008 - koji je umesto da ih baci ispod cenzusa Tadica i ekipu lopina i fanatika izbacio na preko 100 poslanika ... :think:


Ko je normalan za ovo mogao glasati ?
 
tadic-v.jpg

Nastavlja se borba za funkcije i prevlast u DS-u
Demokrate pocepane na deset frakcija!
Subota - 21.07.2012
Posle juče objavljenog pisma zamenika predsednika DS-a Dragana Đilasa Predsedništvu stranke, sve očiglednije je da bi silazak sa vlasti mogao demokrate koštati mnogo skuplje nego što su to u prvom trenutku mislili i njene pristalice i njeni protivnici.

Posle niza pogrešnih poteza, od kojih je po mišljenju mnogih prvi bila odluka da se zajedno raspišu predsednički i parlamentarni izbori, kola su krenula nizbrdo, a izgleda da niko čak ni u najužem rukovodstvu stranke ne zna gde će se zaustaviti. Po sopstvenom priznanju jednog od vodećih kadrova demokrata, u stranci trenutno ima čak desetak suprotstavljenih frakcija i niko više sa sigurnošću ne zna ko šutira na čiji gol, a ko igra protiv koga. Slikovitim fudbalskim rečnikom u pomenutom pismu poslužio se i sam Đilas, koji je obraćanje Tadiću i ostalima u vrhu stranke započeo rečima da parlamentarni izbori nisu utakmica malog fudbala na poljančetu. Posle javne prozivke Vuka Jeremića, koji važi za Tadićevog ljubimca u stranci, ovo je drugi Đilasov gol u mreži predsednika stranke u poslednje dve nedelje.
Zbog podela i nesuglasica među demokratama, budući šef poslaničke grupe DS-a u Skupštini Srbije najverovatnije će u nedelju biti izabran tajnim glasanjem.
Kako saznajemo, sastanak će biti održan sutra po podne u Skupštini Srbije.

- Sastanku poslaničke grupe prisustvovaće i predsednik Boris Tadić. Očekujemo da on predloži kandidata kao i prilikom ranijeg saziva skupštine. Međutim, stranka se podelila ne na dva ili tri dela, kako vi novinari pišete, već na čak desetak frakcija, pa se može lako desiti da taj kandidat ne dobije podršku kolega. U tom slučaju imaćemo nove kandidate, za koje će tajno glasati. Kao kandidati pominju se Petrović, Šutanovac, Stefanović, ali nije isključeno da među predlozima budu još Dragoljub Mićunović i Nada Koluindžija - otkriva za „Alo!“ izvor iz DS-a. Tim povodom visoki funkcioner i jedan od nezvaničnih kandidata za prvog čoveka skupštinskih demokrata Borislav Stefanović za „Alo!“ kaže:
- Nisam ničiji kandidat niti me kandiduje neka struja u stranci. Očekujem da to treba da bude neko koga predsednik predloži - izjavio je Stefanović.
U međuvremenu saznajemo da je Trivanova pre dva dana obavestila Tadića da odustaje od kandidature za šeficu poslaničke grupe.
Međutim, nezvanično se u stranci može čuti da nju Boris gura da bude potpredsednica parlamenta, dok smo isto tako čuli da je Gordana Čomić obavestila Tadića da je ona zainteresovana da nastavi da obavlja tu funkciju s obzirom na to da je na njoj bila od 2008. godine.

Hronologija sunovrata DS-a:
6. maj - Demokratska stranka osvojila manje glasova od SNS-a na parlamentarnim izborima
20. maj - Boris Tadić je izgubio u drugom krugu predsedničkih izbora
27. jun - Ivica Dačić okrenuo leđa Tadiću i objavio da pravi vladu sa SNS-om
4. jul - Tadić pretrpeo još jedan udarac kada je Đilas troškovnik Vuka Jeremića u UN-u nazvao sramnim
19. jul - Rasim Ljajić prešao kod naprednjaka i pocepao predizbornu koaliciju sa DS-om
20. jul - Isplivao novi spor Tadića i Đilasa oko učešća u vladi Milice Delević i Ljajića
22. jul - Prvi put u istoriji DS-a borba više frakcija za predsednika poslaničkog kluba.

Đilas: Nije pogrešio narod
Zamenik lidera demokrata Dragan Đilas provukao je još jednom loptu kroz noge Borisu Tadiću u utakmici koja se od opštih izbora vodi u Demokratskoj stranci! Gradonačelnik Beograda je u pismu poslatom Predsedništvu stranke poručio kolegama da bi interese države trebalo staviti iznad partijskih i kvalitetnim kadrovima poput Milice Delević i Rasima Ljajića dopustiti da uđu u novu vladu, jer bi to bilo dobro za Srbiju.
- Nije 6. maja DS izgubio utakmicu igrajući mali fudbal na livadi sa SNS-om. Mi smo izgubili izbore zato što je Srbija svojim glasovima loše ocenila naš četvorogodišnji rad - napisao je drugi čovek demokrata i svoje stranačke kolege upozorio da bi iz te lekcije mogli izvući pouke za budućnost ili se „praviti da nismo ništa krivi, da je pogrešio narod ili da je SNS, Dačić, URS ili bilo ko treći kriv za sve“, što bi bio siguran put da DS sklizne do granice cenzusa i izgubi poziciju koju je gradio 20 godina.

:super::super::super:
Само још да почну хапшења....
и ова злочиначка организацуда се гаси.
 
...
22. jul - Prvi put u istoriji DS-a borba više frakcija za predsednika poslaničkog kluba.

To sto bi neko zeleo da bude, ne znaci da jeste.

Zaboravljas da je u DS bilo vise kandidata za predsednika stranke - i da porazeni nije napravio svoju stranku ili jos pre izbora bio izbacen iz stranke. SRS, DSS, G17, LDP nemaju tako nesto. Za SNS cemo tek da vidimo, ali ja bih i njih svrstao u istu vrstu.
 
To sto bi neko zeleo da bude, ne znaci da jeste.

Zaboravljas da je u DS bilo vise kandidata za predsednika stranke - i da porazeni nije napravio svoju stranku ili jos pre izbora bio izbacen iz stranke. SRS, DSS, G17, LDP nemaju tako nesto. Za SNS cemo tek da vidimo, ali ja bih i njih svrstao u istu vrstu.


Hahaha, a koliko je samo stranaka nastalo cepanjem DS-a, narocito nakon Djindjicevog ''oceubistva'' nad Dragoljubom Micunovicem? Da vidimo: prvo su se izdvojili Kosta Cavoski koji je formirao Srpsku liberalnu stranku, zatim Micunovic koji je formirao Demokratski Centar, pa Kostunica koji je formirao DSS, pa Ceda sa LDP-om. Mozda ima jos neka stranka koju sam izostavio?
 
Hahaha, a koliko je samo stranaka nastalo cepanjem DS-a, narocito nakon Djindjicevog ''oceubistva'' nad Dragoljubom Micunovicem? Da vidimo: prvo su se izdvojili Kosta Cavoski koji je formirao Srpsku liberalnu stranku, zatim Micunovic koji je formirao Demokratski Centar, pa Kostunica koji je formirao DSS, pa Ceda sa LDP-om. Mozda ima jos neka stranka koju sam izostavio?

Slobodan Vuksanovic-Narodna demokratska partija.
 
Hahaha, a koliko je samo stranaka nastalo cepanjem DS-a, narocito nakon Djindjicevog ''oceubistva'' nad Dragoljubom Micunovicem? Da vidimo: prvo su se izdvojili Kosta Cavoski koji je formirao Srpsku liberalnu stranku, zatim Micunovic koji je formirao Demokratski Centar, pa Kostunica koji je formirao DSS, pa Ceda sa LDP-om. Mozda ima jos neka stranka koju sam izostavio?

Micun se vratio, a ostali kako hoce.
 
6. maj - Demokratska stranka osvojila manje glasova od SNS-a na parlamentarnim izborima
20. maj - Boris Tadić je izgubio u drugom krugu predsedničkih izbora
27. jun - Ivica Dačić okrenuo leđa Tadiću i objavio da pravi vladu sa SNS-om
4. jul - Tadić pretrpeo još jedan udarac kada je Đilas troškovnik Vuka Jeremića u UN-u nazvao sramnim
19. jul - Rasim Ljajić prešao kod naprednjaka i pocepao predizbornu koaliciju sa DS-om
20. jul - Isplivao novi spor Tadića i Đilasa oko učešća u vladi Milice Delević i Ljajića
22. jul - Prvi put u istoriji DS-a borba više frakcija za predsednika poslaničkog kluba.

Da li ti ponekad razmisliš malo svojom glavom pre no što napišeš nešto?

Ajde mi odgovori pa ću ti reći zašto sam to kazao.
 
Hahaha, a koliko je samo stranaka nastalo cepanjem DS-a, narocito nakon Djindjicevog ''oceubistva'' nad Dragoljubom Micunovicem? Da vidimo: prvo su se izdvojili Kosta Cavoski koji je formirao Srpsku liberalnu stranku, zatim Micunovic koji je formirao Demokratski Centar, pa Kostunica koji je formirao DSS, pa Ceda sa LDP-om. Mozda ima jos neka stranka koju sam izostavio?

Dokle stigoše sve te strančice koje su se izdvojile iz DS-a?
 

Back
Top