Hranjenje Suncem ili Obrok od Sunca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bas sam radoznao...u vezi chakri...4 chakra ili timus-chakra,koja se nalazi pored srca...nije u funkciji...tacnije ne funkcinise....mislim duga prica,tu cahkru je ugasio nas um ,kad je preuzeo kontrolu nad nama...daj boze da je pokrenemo..

Molim te pogledaj gore ona videa sto sam postavio i videces da se sve chakre otvaraju da kundalini moze nesmetano da struji telom i daje nam neverovatnu energiju jel mi i jesmo energetska bica!!!! ;)

:):heart:
 
http://www.pancevo.co.rs/vremenska-prognoza/

Sunce zalazi u 7:34. Po tvom uputstvu 1h pre zalaska može da se blene.

Baš malo pre (dakle, ~7:10) dok sam prao ruke u kupatilu, probah da pogledam u Sunce nekih 5 sekundi, baš da vidim da li može da se gleda duže... Morao sam em da 'čkiljim', em mi je žuta mrlja igrala barem još 5 minuta pred očima... Mogu da zamislim kakve bih tek nuspojave iskusio sa 10 minuta suncozurenja... Hvala, ali ne hvala.
 
http://www.pancevo.co.rs/vremenska-prognoza/

Sunce zalazi u 7:34. Po tvom uputstvu 1h pre zalaska može da se blene.

Baš malo pre (dakle, ~7:10) dok sam prao ruke u kupatilu, probah da pogledam u Sunce nekih 5 sekundi, baš da vidim da li može da se gleda duže... Morao sam em da 'čkiljim', em mi je žuta mrlja igrala barem još 5 minuta pred očima... Mogu da zamislim kakve bih tek nuspojave iskusio sa 10 minuta suncozurenja... Hvala, ali ne hvala.

Ja preporucujem da se gleda u sunce kada gledas po prvi put jel ti jos oci nisu navikle da gledas kada je ono crvenkasto i prijatno za oci!!!! dakle trebao si oko 7:20 da gledas SAMO 10 sekundi, i nakon toga da sklonis oci i drzis ZATVORENE sve dokle imas one imidze ili boje pred ocima!!!

RADI TAKO I JA TI GARANTUJEM DA CES OSETITI SAMO BENEFITE A NIKAKVE NUSPOJAVE !!!

I JOS NESTO DOK TI OCI NE PRIVIKNU MOZES STAVLJATI POVREMENO RUKE ISPRED OCIJU TO PISE I KOD MENE DA SAM RADIO ZA DANASNJI DAN, JEL SAM GLEDAO U JAKO SUNCE CAK 2 h POSLE IZLASKA!!! VI TO NE RADITE!!!!
 
Da li stvarno postoje ljudi koji gledaju u sunce? Evo za sve neverne tome i tomice!!!!







Evo kamera je sve zabelezila!!!

Brate qviti- Samo napred! videces neverovatne promene kada pocnu da ti se bude chakre za jos samo par dana, ne zaboravi da drzis pravu kicmu i stojeci radis sigurni sungazing, bez naocara ili sociva i da nakon gledanja drzis oci zatvorene!!!
 
An Interesting Tale from a Former Sungazing Teacher
My afore-mentioned friend and colleague Patrick, a scientist and inventor who once taught sungazing seminars across the country reported to me that once in the early 1980s he was teaching such a 2-day seminar in the West. At one point early in the first day, a man in the audience arose, identified himself as a medical doctor, and soundly assailed Patrick for recommending such a “dangerous” practice. Before the seminar leader could respond, an elderly man in the audience arose and asked speak, identifying himself as a veteran of the Korean war. He had, he said, worn glasses for much of his life, and had been held as a POW by the Koreans for about 9 months near the end of the Korean war. At some point early in his imprisonment, an apparently sadistic but curious medical doctor at the prison camp had selected 10 men – this man was one of the ten – and forced them to stare at the sun for 10 hours per day, including high noon, every single day. If a prisoner resisted or looked away, or closed their eyes, guards would beat them, and thus prisoners risked death if they refused to stare at the sun. While the former POW reported that it was decidedly unpleasant sitting and staring at the sun for 10 hours a day, almost non-stop, and that he and the other prisoners all developed massive headaches and neckaches at times, none apparently experienced any long-term negative effect upon their vision or their eyes. Further, he reported that each man in the group who had previously worn glasses (the elderly ex-POW relating the tale was among them) shortly discovered that their vision had drastically improved and that they no longer needed to wear glasses. The ex-POW narrating the tale told the class that he had never since needed glasses, and that he was now in his seventies and his eyesight was still perfect.
Patrick reported that after hearing the tale, the medical doctor who had been railing against the premise of the class sat down thoughtfully. A few hours later, a relatively long sungazing session engaged in by the entire class yielded none of the much-feared specters of blindness or eye damage, much to the apparent chagrin of the doctor who had earlier spoken out.

Incidentally, I have had my eyes checked medically (I do not mean vision, which is fine; I mean examination of the actual retina) several times over the past years for any possible damage, and, other than the docs going rather psycho over my perfectly clean arteries and very thin clean blood (both visible via the eye), they have reported that my retina is fine. My eyes, macula and iris appear fine upon medical examination, with no holes and no burns. My vision, at age 52, is very good, and is at least as good as it was when I was in my teens; I do not wear corrective lenses of any kind. Indeed, my right eye has better than 20/20 vision.
 
Ne vidim da je ovo nesto sto bi coveku skodilo.Besplatno je i svakome,ko to zeli,dostupno.Meni je nezgodno sto je na Bliskom istoku,gde zivim,sunce veoma jako.Probao bih ali se bojim da bi previse jako sunce bilo stetno za oci.

Veliki suncani pozdrav Izraelu, Svetoj zemlji ;)

Sungazing ili solarna joga se radi SAMO u PRVOM satu i ZADNJEM satu suncevog izlaska odn. zalaska, ti radi na primer u prvih 15 minuta izlaska sunca i u zadnjih 15 minuta zalaska... kada ti se priviknu ocu, mocices izdrzati bez ikakvih problema!

Evo ja cu uploadovati kasnije snimak mojih ociju kad mi se kundalini penje iz nogu, noc samo svetlo u sobi, kamera i ja...!

:D
 
JAKO VAZNO UPOZORENJE O SIRENJU SVINJSKOG GRIPA, BOLESTI KOJA MOZE DA DOKRAJCI COVECANSTVO JEL SE PRENOSI SA COVEKA NA COVEKA!!!!

Pitanje:
Master HRM please tell me, you heard it is a new disease in the Mexico (the pigs flu) and more then 80 people is died, it´s a mix od human- birds and pigs virus, so it´s a mutation and coming from man to a man... very black prognosis to be worldwide pandemic!!!

http://www.dailymail.co.uk/news/wor...-grow-worldwide-pandemic-81-die-outbreak.html

http://www.dipity.com/timeline/Pig-Flu/list

My question is: are we who sungaze imune on this? birds flu, or aids? (i am on 10 minute and 50 sekunds today) if we are imune from what a time of sungazing ?

15 minutes it is enough- think everybody who are on that time is imune or less or more minute, what you think?

Thank you

Prevod:
Ucitelju HRM recite mi molim vas, da li ste culi o novoj bolesti koja se pojavila u Meksiku (svinjska gripa) vise od 80 ljudi je vec umrlo od te bolesti, to je mix virusa ljudskog- pticijeg i svinjskog gripa, mutacija koja se prenosi sa COVEKA na COVEKA... postoje veoma crne prognoze o novoj svetskoj pandemiji
Pogledajte sl. linkove:

http://www.dailymail.co.uk/news/wor...-grow-worldwide-pandemic-81-die-outbreak.html

http://www.dipity.com/timeline/Pig-Flu/list

Moje pitanje je: Da li smo mi sungazeri imuni na ovo? pticiji grip ili sidu? (Ja sam licno na 10 minuta i 50 sekundi sungazinga) ako smo mi sungazeri imuni od kog vremena gledanja nece ove bolesti uticati na nas?

Da li je dovoljno biti bar na 15 minuta, mislim svi oni koji su na tom vremenu, mozda manje minutaze ili vece, sta vi mislite?

Hvala


http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/benefitisungazinga.htm
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ODGOVOR NA PITANJE U ORIGINALU!!!

any one who does sungazing will be free from that diesease. even a little sg is enough. people who are effected must do sg and they will be cured. people who do sg need not worry at all ok

PREVOD:

SVAKO KO RADI SUNGAZING CE BITI SIGURAN OD OVE I DRUGIH BOLESTI. CAK I KO JE NA SVEGA PAR MINUTA (MALO VREMENA) CE BITI POSTEDJEN. LJUDI KOJI SU ZAHVACENI OVOM POSASTI MORAJU DA RADE SUNGAZING KAKO BI BILI IZLECENI. LJUDI KOJI RADE SUNGAZING NE TREBA DA SE BRINU NI STA!!!


Ovo je za one koji imaju oci da procitaju i da se osveste, sungazingom NISTA ne gubite, bez sungazinga SVE gubite! Odluka je na vama!!!!
 
Sta mislis, da li bi ja sa svojih 16 godina mogao da pocnem da praktikujem sungazing i kako da pocnem?

DA!!!

ispod 12- 13 god. se ne preporucuje, ali video sam slike gde i deca mnogo mladja gledaju! No, kada se ovaj virus razvije da se prenosi vazduhom kao i obicna gripa, bolje je onda i rizikovati u skladu sa godinama, nece im nista biti po meni ako i izgube vid tako mala deca (govorim o klincima ispod 5 god.) bar ce sacuvati zivot. Ali opet kazem da im nece biti nista ako praktikuju SIGURNI sungazing!!!

http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/benefitisungazinga.htm


POSTUPAK:

- SIGURNI SUNGAZING- RADITI 10 SEKUNDI NA DAN I POVECAVATI SVAKI DAN SAMO PO 10 SEKUNDI !!! OBAVEZNO RADITI U SIGURNE SATE!!! SIGURNI SATI SU UNUTAR PRVOG SATA OD IZLASKA SUNCA i ZADNJI SAT SUNCEVOG ZALASKA!!!

- U ZIMSKOM PERODU MOZE SE RADITI BILO KOJI DEO DANA KADA JE UV ISPOD 2 i KADA JE SUNCE PRIJATNO ZA OCI!!!

- MOZETE TREPTATI

- POZELJNO JE DAVATI POZITIVNE AFIRMACIJE, MOLITVE, MEDITACIJE... ALI PREDMET NASEG OBOZAVANJA NIJE SUNCE

- OBAVEZNO ZATVORITE OCI NAKON GLEDANJA DOK JOS VIDITE BOJE i SLIKE

- UVEK RADITI BOS KAD JE TO MOGUCE

- RADITI BEZ NAOCARA ili KONTAKTNIH SOCIVA

- MORA BITI GOLA (NEPOKRIVENA GLAVA)

- PRAVA I ISPRAVLJENA KICMA

- NAJBOLJE JE STAJATI OVIM REDOM NA:

1. GOLOJ ZEMLJI BEZ TRAVE

2. PESKU

3. DRVETU

4. KAMENU (Moze i asfalt, ali da nije hladan)

- IZBEGAVATI GDE JE MOKRO I VLAZNO!!!!
 
...veceras nema sunca...samo gusti oblaci...i vremenska prognoza od nocas, 7 dana samo kisa...
..sta da radim?..misli gledao sam u nebo gde bi trebalo da bude sunce...ali oblaci crni....mislim nista od toga...


Dan Max/Min Dan Noć
Nedelja
Apr 26 Max: - ˚ C

Min: 10˚ C
-
Izlazak sunca: 5:37
Vetar: - km/h
Vlažnost: - %
Verovat. padavina: 0%
Uglavnom vedro
Zalazak sunca: 7:41
Vetar: 23 km/h
Vlažnost: 48%
Verovat. padavina: 0%
Ponedeljak
Apr 27 Max: 23˚ C

Min: 11˚ C
Delimično oblačno / Vetrovito
Izlazak sunca: 5:37
Vetar: 29 km/h
Vlažnost: 42%
Verovat. padavina: 10%
Delimično oblačno
Zalazak sunca: 7:41
Vetar: 26 km/h
Vlažnost: 58%
Verovat. padavina: 20%
Utorak
Apr 28 Max: 22˚ C

Min: 11˚ C
Uglavnom oblačno / Vetrovito
Izlazak sunca: 5:36
Vetar: 27 km/h
Vlažnost: 49%
Verovat. padavina: 20%
Delimično oblačno
Zalazak sunca: 7:42
Vetar: 13 km/h
Vlažnost: 63%
Verovat. padavina: 20%
Sreda
Apr 29 Max: 22˚ C

Min: 11˚ C
Sitna kiša
Izlazak sunca: 5:34
Vetar: 13 km/h
Vlažnost: 55%
Verovat. padavina: 60%
Sitna kiša
Zalazak sunca: 7:43
Vetar: 3 km/h
Vlažnost: 77%
Verovat. padavina: 60%
Četvrtak
Apr 30 Max: 19˚ C

Min: 11˚ C
Sitna kiša
Izlazak sunca: 5:33
Vetar: 10 km/h
Vlažnost: 69%
Verovat. padavina: 60%
Sitna kiša
Zalazak sunca: 7:44
Vetar: 5 km/h
Vlažnost: 79%
Verovat. padavina: 60%
Petak
May 1 Max: 19˚ C

Min: 10˚ C
Kiša
Izlazak sunca: 5:31
Vetar: 11 km/h
Vlažnost: 68%
Verovat. padavina: 60%
Pljuskovi
Zalazak sunca: 7:46
Vetar: 5 km/h
Vlažnost: 77%
Verovat. padavina: 60%
Subota
May 2 Max: 22˚ C

Min: 10˚ C
Sitna kiša
Izlazak sunca: 5:30
Vetar: 10 km/h
Vlažnost: 64%
Verovat. padavina: 60%
Delimično oblačno
Zalazak sunca: 7:47
Vetar: 5 km/h
Vlažnost: 69%
Verovat. padavina: 20%
Nedelja
May 3 Max: 23˚ C

Min: 11˚ C
Delimično oblačno
Izlazak sunca: 5:28
Vetar: 13 km/h
Vlažnost: 55%
Verovat. padavina: 10%
Delimično oblačno
Zalazak sunca: 7:48
Vetar: 6 km/h
Vlažnost: 65%
Verovat. padavina: 10%
Ponedeljak
May 4 Max: 23˚ C

Min: 11˚ C
Delimično oblačno
Izlazak sunca: 5:27
Vetar: 11 km/h
Vlažnost: 54%
Verovat. padavina: 10%
Delimično oblačno
Zalazak sunca: 7:49
Vetar: 6 km/h
Vlažnost: 64%
Verovat. padavina: 0%
Utorak
May 5 Max: 23˚ C

Min: 11˚ C
Delimično oblačno
Izlazak sunca: 5:25
Vetar: 10 km/h
Vlažnost: 53%
Verovat. padavina: 0%
Delimično oblačno
Zalazak sunca: 7:51
Vetar: 5 km/h
Vlažnost: 61%
Verovat. padavina: 0%

Radi kad god mozes sigurni sungazing, moja je preporuka da ustajes i vijas sunce ujutro ali i da ga vijas i popodne, ja cu licno ako treba da radim i 2h po izlasku i 2h pre zalaska, samo da mi vise ojaca telo jel ova upozorenja sa svinjskom gripom su jako mracna, pa da mi telo vise ojaca!!!
 
..pa moracu...mada mi je to nepovoljno...mislim idem da spavam oko 2-3 ujutru...svaki dan...a ustajem u 8.30...ali sta je tu je...izlazak sunca mogu da pratim iz dnevne sobe...

Moj savet je bolje se zrtvuj i ustaj ranije da bi radio siguran sungazing i spasao se ove najnovije posasti koja ce prepoloviti covecanstvo kada virus mutira da se prenosi vazduhom!!!
 
Ja jos nisam ovo radio, sram da me bude...:rumenko:

Ali ne mogu, j.bg, nikako da ustanem kad treba, a i ako ustanem, uvek zakasnim pa bude prejako sunce...a uvece sam retko kad kuci, a svejedno ne potrefim sunce kad je dobro...

Odluka je na vama! Mi vam prenosimo istinu da cete biti IMUNI od bilo koje vrste bolesti kada radite sungazing!!!! Dakle, ako nam poverujete i radite sigurni sungazing makar se zrtvujuci da ustanete ranije, imacete imunitete na sve bolesti koje postoje... u svakom slucaju radeci sungazing nemate sta da izgubite!

Evo ja sad idem na spavanje kako bih mogao ustati ujutro!!!

Laku noc ;)
 
Moj savet je bolje se zrtvuj i ustaj ranije da bi radio siguran sungazing i spasao se ove najnovije posasti koja ce prepoloviti covecanstvo kada virus mutira da se prenosi vazduhom!!!

ma ne znam za taj virus...ali u svakom slucaju sam jutros odradio minut....sat i 10 minuta posto je izaslo sunce...bilo je poprilicno jako....upocetku sam morao da zaklanjam rukama malo...kad sam zatvorio oci uvek iznova su se menjali zeleni i plavi krugovi...iz centra zelenog kruga pocne da se siri plava tacka...i obratno...
 
ma ne znam za taj virus...ali u svakom slucaju sam jutros odradio minut....sat i 10 minuta posto je izaslo sunce...bilo je poprilicno jako....upocetku sam morao da zaklanjam rukama malo...kad sam zatvorio oci uvek iznova su se menjali zeleni i plavi krugovi...iz centra zelenog kruga pocne da se siri plava tacka...i obratno...

Super!

Ja sam jos bolji, gledao sam cak 2h posle izlaska sunca i to 10 minuta i 50 sekundi takodje zaklanjajuci pomalo rukama... i ja sam nesto slicno video. Kod mene je bilo opet crvenilo i svetlo plavi krug sa manjim zelenim u njemu :D

EKSTRAAAAAAAAAAAAAAAAA...
:D
 
Šta ako gledam samo jednim okom?
Onako za svaki slučaj da ne sagorim oba.
Dal u tom slučaju deluje?
Šta ako imam samo jedno oko kojim vidim?
Dal u tom slučaju deluje?
Inače sličnu sklonost zurenja u sunce imam odavno ali ne po tim pravilima kakva si naveo.I baš je prilično opčinjavajuće gledanje u izlazak i zalazak sunca .Privlači, deluje pozitivno, tj prija mi , jedino ne mogu da se nateram da budem sistematičan i redovan u svemu tome.
Pozdrav i želim vam sve najbolje.
 
PROGLASEN JE CETVRTI STEPEN OD MOGUCEH 6 UZBUNE OD SVINJSKOG GRIPA!!!!

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=04&dd=28&nav_id=357744

SZO: Četvrti stepen uzbune
28. april 2009. | 00:42 | Izvor: Beta
Ženeva, Njujork -- Svetska zdravstvena organizacija podigla je nivo moblinosti povodom pojave svinjskog gripa sa trećeg na četvrti stepen. Broj obolelih raste.


Vršilac dužnosti zamenika generalnog direktora SZO Keidži Fukuda izjavio je da je ova odluka doneta na sastanku komiteta za hitne slučajeve zbog potvrđenog porasta broja ljudi obolelih od ovog virusa.

Podizanje nivoa uzbune sa trećeg na četvrti stepen označava da je SZO potvrdila epidemiju novog gripa u ograničenom broju oblasti, da je verovatnoća pojave pandemije porasla, ali da pandemija nije neizbežna, javile su svetske agencije.

Nivo uzbune pet znači da SZO priznaje da je epidemija zahvatila mnogo širu oblast.

Na osnovu sada dostupnih podataka SZO smatra, kako je naveo Fukuda, da zaustavljanje epidemije nije moguće i da se treba koncentrisati na umerenije mere borbe protiv širenja bolesti.

Takođe ova organizacija ne preporučuje zatvaranje granica ili ograničavanje putovanja, ali poziva sve zemlje da se pojačano pripremaju za evenutalnu epidemiju gripa. Preporučuje se osim toga rad na godišnjoj vakcini protiv virusa A/H1N1, s tim da se stalno prilagođava novonastaloj situaciji.

SAD: Raste broj obolelih

Broj obolelih od svinjskog gripa u SAD neprestalno raste tako da je u Njujorku najverovatnije sada već 45 ljudi obolelo, u Kaliforniji osam, a u Teksasu troje.

Gradonačelnik Njujorka Majkl Blumerg je izjavio da su najnovije analize uzoraka obolelih učenika iz škole "Sent Frensis" u Freš Medouzu u Kvinsu pokazale da je 28 učenika definitivno obolelo od svinjskog gripa, a da je njih još 17 verovatno obolelo.

On je dodao je da su laboratorijske analize potvrdile pretpostavku da će broj obolelih da pređe 100 u toj školi, ali da je dobro to što je ova epidemija izgleda ograničena samo na tu školu.

Zdravstveni zvaničnici oblasti Sakramento u Kaliforniji potvrdili su osmi slučaj svinjskog gripa.

U pitanju je učenik jedne škole i to je prvi slučaj ove bolesti u severnom delu Kalifornije. Dosadašnjih sedam slučajeva su registrovani u San Dijegu i Imperijal oblastima koji su uz granicu sa Meksikom.

Zdravstvene službe Kalifornije proveravaju da li je kod još 12 prijavljenih slučajeva obolevanja zaista u pitanju svinjski grip. Teksaške službe zdravlja potvrdile su treći slučaj zaraze ovom bolešću. Sva tri obolela su učenici srednje škole "Bajron Stil" u oblasti Gvadalupe u blizini grada San Antonio.

Od svinjskog gripa u Meksiku je tokom jučerašnjeg dana, kako se pretpostavlja, umrlo 149 ljudi, a pored Španije, virus se pojavio i u Velikoj Britaniji.

Mi vam kazemo opet da samo gledanjem u sunce vam jaca IMUNITET do maksimuma i da je NEMOGUCE da se razbolu oni koji gledaju u sunce od BILO kakvih bolesti!!! Samo vi gledajte u zenske grudi, to je lepo ali vam nece pomoci u ovoj posati!!! Ko ima u opste ima usi da cuje i oci da vidi!!!?

ODGOVOR NA PITANJE U ORIGINALU!!!

any one who does sungazing will be free from that diesease. even a little sg is enough. people who are effected must do sg and they will be cured. people who do sg need not worry at all ok

PREVOD:

SVAKO KO RADI SUNGAZING CE BITI SIGURAN OD OVE I DRUGIH BOLESTI. CAK I KO JE NA SVEGA PAR MINUTA (MALO VREMENA) CE BITI POSTEDJEN. LJUDI KOJI SU ZAHVACENI OVOM POSASTI MORAJU DA RADE SUNGAZING KAKO BI BILI IZLECENI. LJUDI KOJI RADE SUNGAZING NE TREBA DA SE BRINU NI STA!!!


Ovo je za one koji imaju oci da procitaju i da se osveste, sungazingom NISTA ne gubite, bez sungazinga SVE gubite! Odluka je na vama!!!!

stizu nam potvrde sa raznih krajeva sveta o izlecenjeima ljudi koji su imali rak, sidu... koji su GLEDALI u sunce samo na kratko vreme, zato HRM moze sa sigurnoscu da kaze ove stvari! Culi ste da su neki preziveli i pticiji grip, sta mislite zasto? A sungazing se siri svetom!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top