HotMail - Gmail - Yahoo

Ako moze neko da mi pomogne jer vise nemam snage. Ovako: Koristim Windows xp pack3, na njemu je prvobitni msn 7.5. Ja sam imao svoj nalog, i kada sam pokusao da se ulogujem trazio je da se skine nova verzija msn-a, jer u protivnom nece da se uloguje. Krenuo je da skida novu verziju, i kada je stiglo do kraja izbacio je kako trebam da update-ujem windows. Ne znam sta da radim vise, skinuo sam i windows live, i kad njega krenem da instaliram izbaci mi prozor u kome pise da treba da updateujem windows. Takodje sam skidao nove vezije msn-a kao sto su, 8, 8.5, 9, ali nijedan nije hteo da radi iz razloga kao sto su: Potreban Windows update, ili mi kaze da na windowsu imam vec instaliranu noviju verziju msn-a, i kako bi trebao da je izbrisem, ali i tu mi se javlja problem jer kada odem u Control panel/ add or remove programs , msn-a tamo nema!
Molim vas za pomoc jer cu stvarno posizeti...
 
Rado bih pomogla osobi iznad,ali ne znam rešenje.
ELEM,ljudowi ako neko zna rešenje za moj problem neka mi se javi i ako treba na e-mail!!!
Ne znam šta bi mom msn,ali ewo neće da sekonektuje i to,ja kliknem sign in,i on odmah izbaci prozor u kome piše:
We could not sign in you in to Windows Live Messegner because internet Explorer is currently set to work offline.Change this setting on your's browsher's File menu,and then try siging in again
Error code:80048869

Preskočila sam onaj deo kada kaže da kliknem na troubleshoot...itd...itd.
E sada ja imam mozilu,odem gore na file i onda work offline,i vidim da to uopšte nije čekirano,i ja probam da uđem neće,i ja opet odem tamo i čekiram ga i neće,i opet vratim i neće...
Molim vas pomozite!!!:???:

Jedna od mojih drugarica je imala takav problem. Ispostavilo se da joj je neko provalio sifru ili slicno. Treba ti strucna pomoc, jer to neces lako rijesiti.

Koristim bezicni internet,brzina 512 kb,sve stranice se otvaraju normalno,stari mesenger koji dolazi sa instalacijom SP2 XP,radi bez problema,trilian radi,MSN mesenger 7.5 radio dok nije zatrazio updejt,znaci na WLM ne mogu da se logujem vec godinu i vise.Izbaci error code 8004820.Ne mogu da se logujem svojim hotmail nalogom na MSN niti preko IE niti preko FF.Kada pokusam da se prijavim preko WINDOWS LIVE MAILA izbaci mi ovo:


Unable to send or receive messages for the Hotmail account. The connection to the server has failed.

Server: 'pop3.live.com'
Windows Live Mail Error ID: 0x800CCC0E
Protocol: POP3
Port: 25
Secure(SSL): Yes
Socket Error: 10060


Ja mislim da sam dovoljno objasnio ,molim pomoc znalaca

Isto kao prethodno. Rjesenje za to neces naci na 4umu.

@GoldenRetriver
Ne bih se ja slozio s tobom. Ako je neko uspeo da dodje do tvoje sifre kada se uloguje kod tebe izgleda kao da si kliknula na sing out.
Sve sto je potrebno je da promenis pass ako to vec neko nije uradio.

btw sajtovi tipa whyisblockme su upravo mesta gde skupljaju msn adrese i sifre.

Istina. Znam iz iskustva.
 
@GoldenRetriver
Pise ti da je IE podesen na work offline. Otvori IE,file->work offline (nesme biti cekirano). Mada ce verevatno pri samom pokretanju ponuditi da izaberes connect ili stay offline.
@kitanovic
To lici na losa setovanja IE...konkretno proxy..mada moze biti izazvano jos necim,ali da ne nagadjam proveri da li mozes da se logujes sa drugom adresom. Znaci napravi novi account i pokusaj preko IE,zatim iz wlm pa onda za svaki slucaj i preko fire fox-a.

@bojana_rock_queen
To sto pricas za strucnu pomoc,ne bih se slozio s tobom. Mnogo ljudi ovde su strucnjaci.;)
Znaci,ako ne razumes problem,nemoj misliti da ga niko ne razume. Recimo,problem koji ima GoldenRetriver...protebno je samo prcitati i problem resen. ;)

pozz
 
@bojana_rock_queen
To sto pricas za strucnu pomoc,ne bih se slozio s tobom. Mnogo ljudi ovde su strucnjaci.;)
Znaci,ako ne razumes problem,nemoj misliti da ga niko ne razume. Recimo,problem koji ima GoldenRetriver...protebno je samo prcitati i problem resen. ;)

pozz

Ako si pročitao to što je napisala Zlaćana, možda bi dodatak uz tvoj odgovor trebao da bude,
kako Windows Live Messegner može da radi jedino pod Internet Explorerom?_?
 
Nije mi namera bila da se raspravljam, pogotovo što niti koristim MSN niti IE,
samo mi je nelogično da bi rešila problem sa isključenjem opcije Work OffLine
u IE, a ne može sa istim time preko Mozille??

Sem ako, kao što rekoh, taj MSN isključivo radi pod IE okruženjem!!
Što bi se na osnovu tvog posta moglo zaključiti!!

Samo to, niš' više!!
 
Ma kakvo raspravljanje? Samo diskutujemo.
Ako nekada instaliras IE probaj. Mozila ima svoja odvojena podesavanja,ali vecina stavri ukljucujuci i wlm(ista je firma uostalom) preuzima podesavanja iz IE,tj. IE pristupa glavnim podesavanjima kojima se moze pristupiti i na drugaciji nacin...dok ff ima svoja podesavanja,kao i opera i sl.
 
Moze li neko da mi pomogne.
Imam Beta verziju WLM-a ali kad pritisnem >Sign In< On izbaci ovo:
---------------------------------------------
Sing in to W.L.M. Beta faild becouse the service is temporarily unavailable.
Please try again later.

Error code: 8000ffff
---------------------------------------------
Sta da radim????
 
Ljudi imam golem problem..kad kliknem na ikonicu od msn messingera 8.1 meni izadje ovo..:
The applications failed to initailize properly (0xc000000)..Clik on OK to terminate the applications.....

receno mi je da obrishem msn pa opet da instaliram, ja sam dva puta brisao i instalirao sve ispocetka, restartovao sam comp, menjao vreme i datum (jer mi je receno da je mozda problem do toga), ali opet nece da se pokrene mssinger...
pomozite hitnooo..
:'(
 
E ovako ja imam problem sa msn-om...nisam nedelju dana imala net i od kad su mi prikljucili ne mogu da se ulogujem...samo izbaci da se dogodilo nesto i da mora da se zatvori...probala sam da skinem drugi medjutim medjutim pri instalaciji desi se ista stvar...
Sta da radim????
 

Back
Top