HOT-HOT-HOT: Žene i fudbal!

Nisam propustila ni jedan mec prvenstva, uvek mi je upaljen tv i pratim koliko stignem, a kad su nashi josh pijem pivo i tamanim kokice i psujem.....E sad neko bi rekao da izgledam sigurno kao mushko, naprotiv ko bi rekao, ko da pleshem balet al brate ja volim, 30000 muskaraca na jednom mestu pa me ubij, osim toga moj suprug i ja imamo zajednicku temu, niko nikog ne ignorishe, gledamo zajedno, zagrljeni.................
 
"samo" to gledaš? :lol: Divota!


ja ne gledam tv, ne znam šta da kažem u svoju obdranu, časni porotnici....:D ali stvarno uvek pomislim, kad vidim da žena pati zbog lošeg meča - jao koje foliranje :)
Nekako...izgleda mi baš nije u prirodi da razumem sav taj jed i psovke oko biznisa (sport je, pre svega, dobar biznis, jel? :P E, sad, dekor - himna, zastava, igrači....to je sve sporedno. Ili nije? :roll: ).

Niko mi nije odgovorio na pitanje ZAŠTO gleda fudbal, u čemu je čar?
 
Betty:
"samo" to gledaš? :lol: Divota!


ja ne gledam tv, ne znam šta da kažem u svoju obdranu, časni porotnici....:D ali stvarno uvek pomislim, kad vidim da žena pati zbog lošeg meča - jao koje foliranje :)
Nekako...izgleda mi baš nije u prirodi da razumem sav taj jed i psovke oko biznisa (sport je, pre svega, dobar biznis, jel? :P E, sad, dekor - himna, zastava, igrači....to je sve sporedno. Ili nije? :roll: ).

Niko mi nije odgovorio na pitanje ZAŠTO gleda fudbal, u čemu je čar?

a daj yebote, dosadna si...
tamo na 16 strana kako da namazes kremu za samopotamljivanje na telo a ovamo insistiranje na tome sto ljudi gledaju sport...
mislim da se foliras i mislim da bas uopsteno mozes da skontas sta ima privlacno u sportu, makar stvarno nikad ne palila TV...

nemam nameru da diskutujem...ukljuci malo mozak za promenu...
 
Ni u 3 naredna zivota mi nece biti jasno kako ti ljudi mogu da uzivaju u tome.Ubise se jadni od trcanja za tom loptom i kad je jedva stignu gurnu je sto dalje od sebe.Hahaha Ma hajde dobro jos mogu da razumem igrace i njihovo uzivanje u tome al ja u bilo cemu mogu da uzivam samo ako sam neposredni akter u necemu a nikako tako sto cu posmatrati druge kako uzivaju.
 
moguci razlozi za gledanje utakmica uopshte: kao da ucestvujesh u igri - ispitujesh svoje dozivljavanje pobede i poraza(mada ja mislim da je loshe ikad ocekivati neshto shto nije do tvojih sposobnosti) , delish s nekim sirovo raspolozenje ( u pravom smislu reci) - znaci nikakve stavove , nego vishe emotivno stanje ; cula sam od muskarca za razlog za idenje na utakmicu -" volim da budem malo u guzvi" ... uglavnom i ako nisu ovi, postoje neki razlozi ,nije to samo tako ... al dobro u redu je da ljudi nemaju precizno objashnjenje za sve shto rade ...
 
Betty:
Žene koje vole fudbal, koliko vas ima? :)

i kako bre zašto bre otkud vam ideja da gledate utakmice? :D Zbog fudbala, muža, dečka, ili zgodnih fudbalera? :P
gledam kada je SP,EP i Liga shampiona...
ne znam shto,to gledam od kada sam bila mala...
linabg:
zaboravih da dodam, ako ne daj boze pobedimo, da se posle prica srbi su nebeski narod.. razumeju se cak i u fudbal.. :D
oko toga ne moramo da se brinemo! :-D
 
anakin:
koje je objsnjenje za soping kad znas da nemas pare, da ces da odes u minus a kupujes 50-ti par cipela za koje ces kuci da zakljucis da su toliko neudobne da ne mozes ni da ih nosis?

pa to je manija - to je kao neki ritual - kao pokushavash da sam sebi asocirash neshto , da se podsetish stvari koje su vazne, radjenjem tog rituala... zatim,volish sebe radjenjem necaga za sebe,i kao zasluzujesh sve to,a to je neki luksuz...to onda postane i deo tvoje licnosti - "ja sam neko ko voli cipele" ... ma otkud znam , ja nemam problem s tim :lol: - al ko ima ,ako razmishlja o tome pre ce ga se reshiti .... dobro ,ko neka problem s fudbalom ,ne mora da misli - zashto li ja ovo radim ...
 
Volim da gledam fudbal. Zasto ? Nemam pojma, ali zbog "dobrih frajera" sigurno ne.
Znam kako je sve pocelo, pre dve godine kada sam silom prilika bila prinudjena da cesce gledam utakmice na TV , a kasnije se navukla. Retko koja moja prijateljica razume, kad necu da izadjem , jer moram da ispratim da li ce Barsa da pobedi. I bas me briga, sto neko ne razume, uostalom sta tu ima da se razume. Volim klizanje i fudbal i to su dva jedina sporta koja pratim kada imam vremena. Ja npr. ne volim tenis i dosadan mi je ubi boze, a gomila mojih drugarica to aktivno prati i dosadne su spanske serije, ali opet 80% zena to prati.
 
Volim sport..ali od svih, fudbal je broj 1.

Fudbal je majka za sve sportove, 10 praznih mesta pa onda basket, odbojka, rukomet, vaterpolo i ostalo...Samo vam je dovoljno da vidite kakva je ludnica u celom svetu zbog svetskog prvenstva, da sve televizije prave posebne programe, ni zbog jednog prvenstva u bilo kom drugom sportu nije ovakva ludnica.

Pratim sport od kada sam klinka i to nema veze sa priblizavanjem muskarcima....jednostavno to volim...i da, mnogo tesko podnosim lose rezultate..mada sam se popravila u poslednjih nekoliko godina, sada se samo nerviram zbog reprezentacije..i stalno sebi ponavljam da ne smem da dozvolim da na mene to tako utice, ali sta ces..strast.

Ja se najezim kada cujem neke da pricaju "ma to je gomila budala koji trce za loptom"...fudbal treba pre svega razumeti, nije za dzabe to najpopularniji sport, i znam da je sve to pitanje ukusa i afiniteta, ali ne treba pljuvati po stvarima koje ne razumes.
 
Sandy_BG:
Volim sport..ali od svih, fudbal je broj 1.

Fudbal je majka za sve sportove, 10 praznih mesta pa onda basket, odbojka, rukomet, vaterpolo i ostalo...Samo vam je dovoljno da vidite kakva je ludnica u celom svetu zbog svetskog prvenstva, da sve televizije prave posebne programe, ni zbog jednog prvenstva u bilo kom drugom sportu nije ovakva ludnica.

Pratim sport od kada sam klinka i to nema veze sa priblizavanjem muskarcima....jednostavno to volim...i da, mnogo tesko podnosim lose rezultate..mada sam se popravila u poslednjih nekoliko godina, sada se samo nerviram zbog reprezentacije..i stalno sebi ponavljam da ne smem da dozvolim da na mene to tako utice, ali sta ces..strast.

Ja se najezim kada cujem neke da pricaju "ma to je gomila budala koji trce za loptom"...fudbal treba pre svega razumeti, nije za dzabe to najpopularniji sport, i znam da je sve to pitanje ukusa i afiniteta, ali ne treba pljuvati po stvarima koje ne razumes.

upravo tako. i još kad počnu da karikiraju tipa " nijh dvadeset trči za jednom loptom, što im svakom ne daju po jedan pa da svi budu sretni", itd:roll: .
 

Back
Top