horoskop

ja sam gledao neki horoskop po kojem sam pauk i bas mi se dopao znak : )
uzeli su u obzir elektromagnetna znacenja nekih planeta, koja se i danas ocitavaju, iako planeta nema, i dodali dva znaka. pauka i jos jedan...
bice da se ipak najvise zracim od samog monitira, tako da bi i njega mogao da uracunam kao elektromagnetno zracenje koje ima uticaj na mene.
da, ima i crni mesec. : )
o, kak' mi se i on dopao.
a po ovom sto se pomerilo sam ostao sta sam bio.
pf, nema promena za mene. avaj!
ali nije tacno da volEm da jedem, iako sam bik.
lazem, volim. ko to ne voli da jede kad je gladan.
ipak su pogodili : (
 
ali nije tacno da volEm da jedem, iako sam bik.
lazem, volim. ko to ne voli da jede kad je gladan.
ipak su pogodili : (

I ja sam Bik,ali nisam nesto halapljiva kad je hrana u pitanju.Jedem kad sam gladna.z:)
Slatkisi su mi strast,jedino.

Nije astrologija toliko prosta,12 znakova i to je to.Ja sam Bik i tvrdoglava sam.E nisam.
 
mozemo da se drzimo za ruke u nasoj averziji prema hrani
u stvari jel te samo mrzi da jedes ili bas ne volis hranu?

pa, ono. jedem kada sam gladan. mozda jesam gurman u smislu da od hrane volim neke stvari vise od drugih, ali to je nesto sto moze da kaze za sve. volim kafu, i to bi mogao da bude gurmanluk.
ali ne preterujem sa hranom, vrlo cesto zaboravim da sam gladan, a ujednom periodu zivota sam osecaj gladi povezivao sa tim da mi se pije kafa... ili sam samo zavaravao taj osecaj time sto sam pre pio kafu nego jeo.
ne znam. nije samo da zaboravim, mozda i ne volim bas da jedem
ali moram, sta da se radi.
nepravda! : )
 
pa, ono. jedem kada sam gladan. mozda jesam gurman u smislu da od hrane volim neke stvari vise od drugih, ali to je nesto sto moze da kaze za sve. volim kafu, i to bi mogao da bude gurmanluk.
ali ne preterujem sa hranom, vrlo cesto zaboravim da sam gladan, a ujednom periodu zivota sam osecaj gladi povezivao sa tim da mi se pije kafa... ili sam samo zavaravao taj osecaj time sto sam pre pio kafu nego jeo.
ne znam. nije samo da zaboravim, mozda i ne volim bas da jedem
ali moram, sta da se radi.
nepravda! : )

ispitivanja kazu da mozak vrlo cesto pomesa osecaj gladi sa osecajem zedji tj. kada bismo popili vodu umesto da jedemo to bi bilo to.zadovoljio bi se zapravo taj pravi implus koji je telo poslalo
ne znam. znam da ne podnosim to sto moram da jedem,a opet jedem jer planiram da zivim. kao moram to. i bas me nervira. ovo si rekao kao i ja "zaboravim da sam gladan". to je bas to + meni se place kad treba da jedem.
 
ispitivanja kazu da mozak vrlo cesto pomesa osecaj gladi sa osecajem zedji tj. kada bismo popili vodu umesto da jedemo to bi bilo to.zadovoljio bi se zapravo taj pravi implus koji je telo poslalo
ne znam. znam da ne podnosim to sto moram da jedem,a opet jedem jer planiram da zivim. kao moram to. i bas me nervira. ovo si rekao kao i ja "zaboravim da sam gladan". to je bas to + meni se place kad treba da jedem.

da. ali umem i da oslusnem drugi deo. kada mi organizam sam trazi slatko ili slano, recimo. i kada mi hrana ''legne'' kako treba. ili kada radim neke poslove, u kojima se fizicki umaram, organizam sam oseti da bi trebalo da nadaoknadim, a tada i jesam gladan i jedem vise nego obicno. u danima kada se samo ''razvlacim'' po kuci jedem dva puta, a i to bude tek reda radi.
ali mi se ne place kada treba da jedem. jedem kada mi se jede, koliko osetim da mi je potrebno...
a nisam ni izbirljiv, da imam hranu koju izbegavam i koju ne volim...
i tako - preko horoskopa do hrane
klasicno za bika : )
 
Poslednja izmena:
pa ja ne placem stvarno :lol:
pa pratim i ja moje potrebe.sve to gore je ok. ali generalno svaki put uz uzdah i gundjanje sto to sve mora
dobro,ovako mogu nazad do zoddijaka
 
ma da...ocheshesh im se goozom o prepone i oni svrse u gatje.....:zstidljivko:...eto ti moje iskustvo sa ovnom.....

e, a moje-sat vremena sex, orgazam (i moj, i njegov) dodje i prodje, on jos uvek komplitli spreman, nista mu nije, i ponovimo sve, i tako satima....a, ko da mi je citao misli kad sta da mi radi...ono, jes, imao je 40 godina, znao je sve fore...ma, ne mogu ni da se setim tog odnosa, a da ne odlepim skroz
 
e, a moje-sat vremena sex, orgazam (i moj, i njegov) dodje i prodje, on jos uvek komplitli spreman, nista mu nije, i ponovimo sve, i tako satima....a, ko da mi je citao misli kad sta da mi radi...ono, jes, imao je 40 godina, znao je sve fore...ma, ne mogu ni da se setim tog odnosa, a da ne odlepim skroz

ja ne mogu da ***** sat vremena...barem ne u komadu.
 
sta kaze posle sexa:
ovan-OK, 'ajmo ponovo!
bik-gladan sam, dodaj mi picu
blizanac-gde je daljinski?
rak-kad cemo da se vencamo?
lav-bio sam odlican, zar ne?
devica-moram da odmah operem posteljinu
vaga-svidelo mi se, ako se i tebi svidelo
skorpija-mozda bi trebalo da te odvezem?
strelac-ne zovi me, ja cu tebe
jarac-jel' imas vizit-kartu?
vodolija-'ajde sad da probamo bez odece
riba-kako rece da ti je ime?
ovo sam dobila juce od kume. iz mog (ogranicenog) iskustva mislim da je tacno za ovna, lava, vagu i devicu, a netacno za bika, blizanca i jarca. A, vi?

Po ovome, ja bih trebao posle sexa da kažem:
"Svidelo mi se, ako se i tebi svidelo, 'ajmo sad da jedemo!"
Da znaš da ima nešto u toj priči...:think:
 
sta kaze posle sexa:
ovan-OK, 'ajmo ponovo!
bik-gladan sam, dodaj mi picu
blizanac-gde je daljinski?
rak-kad cemo da se vencamo?
lav-bio sam odlican, zar ne?
devica-moram da odmah operem posteljinu
vaga-svidelo mi se, ako se i tebi svidelo
skorpija-mozda bi trebalo da te odvezem?
strelac-ne zovi me, ja cu tebe
jarac-jel' imas vizit-kartu?
vodolija-'ajde sad da probamo bez odece
riba-kako rece da ti je ime?
ovo sam dobila juce od kume. iz mog (ogranicenog) iskustva mislim da je tacno za ovna, lava, vagu i devicu, a netacno za bika, blizanca i jarca. A, vi?
Iz mog iskustva netačno je za bika, devicu, ribu, blizanca, jarca, a s ostalima nisam imao odnos.
 
sta kaze posle sexa:
ovan-OK, 'ajmo ponovo!
bik-gladan sam, dodaj mi picu
blizanac-gde je daljinski?
rak-kad cemo da se vencamo?
lav-bio sam odlican, zar ne?
devica-moram da odmah operem posteljinu
vaga-svidelo mi se, ako se i tebi svidelo
skorpija-mozda bi trebalo da te odvezem?
strelac-ne zovi me, ja cu tebe
jarac-jel' imas vizit-kartu?
vodolija-'ajde sad da probamo bez odece
riba-kako rece da ti je ime?
ovo sam dobila juce od kume. iz mog (ogranicenog) iskustva mislim da je tacno za ovna, lava, vagu i devicu, a netacno za bika, blizanca i jarca. A, vi?
E ovo za ribe...pa stvarno....nije tacno...znamo ime...ali ne i prezime.. :)
 

Back
Top