Horoskop u izboru partnera

Paula

black cat
Moderator
Poruka
28.824
Da li pre nego što stupite u vezu ili šemu sa nekim (ili na početku veze) vas zanima koji je znak/podznak ta osoba u horoskopu?
Da li imate iskustva da vam neki horoskopski znakovi više prijaju, a neki manje? Da ste sa nekim bile češće u vezi a sa nekima manje?
Ili smatrate da je horoskop glupost i ne obazirete se? :)

horoskop.png
shutterstock_1007509087_1000x0.png
 
Питам, занима ме. Упоређујем да ли има неке сличности карактерно, али свеједно игноришем хороскоп.
Показало се ипак да ми водени знак највише прија. Једино са њима буде нешто посебно.
Бар ме до сад други нису убедили. 😁
 
Па ето, кад размислим, испада да ми пријају ракови, ал то се само тако наместило, не верујем у хороскоп.

Не занима ме то пре него што му сазнам рођендан. Кад сазнам рођендан онда знам и који је хороскопски знак и то ми је нешто што ми дође као пука информација, никаквог значаја не придајем.

Осим ако је бик, јбг, ми бикови смо супер. Кидамо. Хехе.
 
Da li pre nego što stupite u vezu ili šemu sa nekim (ili na početku veze) vas zanima koji je znak/podznak ta osoba u horoskopu?
Da li imate iskustva da vam neki horoskopski znakovi više prijaju, a neki manje? Da ste sa nekim bile češće u vezi a sa nekima manje?
Ili smatrate da je horoskop glupost i ne obazirete se?

Pogledajte prilog 923928
(spam se briše, samo odgovori na temu)
Spam se brise? Onda i da ne pokusavam. :lol:
 
smesno je da odrasli ljudi koji imaju vise od 2 razreda skole veruju u nebulozu poput horoskopa. Postoje neke osobine koje zavise od meseca rodjenja, ali to nema nikakve veze sa polozajem zvezda. Nego deca rodjenja npr u maju imaju odredjenu tendenciju zbog doba godine kad su rodjeni.
 
smesno je da odrasli ljudi koji imaju vise od 2 razreda skole veruju u nebulozu poput horoskopa. Postoje neke osobine koje zavise od meseca rodjenja, ali to nema nikakve veze sa polozajem zvezda. Nego deca rodjenja npr u maju imaju odredjenu tendenciju zbog doba godine kad su rodjeni.
hajde da te teme o smislu horoskopa ostavimo za podforum Astrologija
 
Naucio sam nesto o horoskopu. Nekim zenama je tako lakse da pricaju o sebi kroz simboliku znaka.
Fazon: Pa kakvi su to lavovi?
A ona ce: Eeeee pa upoznaj me pa ces videti.
Inace mi je to na nivou dece. Ti ces biti pauver rejndzer, ja cu biti teletabis u podznaku jednorog i sada cemo da se igramo cajanke. Posto si ti paua rejndzer ti unes da budes zao, ali sada moras biti dobar, zato sto sam ja jednorog.
 

Back
Top