Horor filmovi,Gledali..Obrazlozili...Ocenili

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pihh.....nemam neki odredjeni....stavicu uzi izbor kao npr:RING1i2............................
sad zavisi koji tip horora,ja vise volim one sa vristanjem,jurnnjavom i serijskim ubicom,mnogo krvi kao sto je vrisak................................
ali ipak jedan mi je bas ostao u secanju kao sto je npr kuca na ukletom brdu(sanatorijum,dosta duhova,grupa ljudi se kladi ko ce izdrzati za milion dolara celu noc,pa ih jednog po jednog tamane...)
Gledao sam kuca na ukletom brdu. Malo mi je tezak film. Znaci postoje filmovi koje mogu gledati milion puta ali taj film mi je dosta samo jednom. Ne bih rekao da mi je preterano dobar.

Slažem se sa tobom, film je nalik na Teksaški masakar i Kuća 1000 leševa. Oooodvratnoo!!!!!
Znaci nisam jedini sa tim dezavu filingom.;-)


Skino sam sa neta par horor filmova koje ste vi ovde spomenuli kao dobre:

GODSEND, SHINING, WOLF CREEK, DARKNESS FALLS.

Eh da, znam da nije deo ove teme pa mi ne zamerite, da li je neko gledao SHAWN OF DEAD? Parodija mislim na DAWN OF DEAD. Meni je taj film cool.
 
Ring 1 i 2 su mi ok filmovi. Dobri su svaki na svoj nacin a recimo vrisak, meni nije nesto. Nije mi toliko strasan. Nebih mogao reci da me plase serijske ubice. Filmovi poput 8 putnik, Cudoviste je gladno, dobro mozda i DOOM, gde se pojavljuju natprirodna bica ( bar sto se tice nase planete ;-) ) takve filmove gotivim. Inace gledao sam House of wask, bez veze, gledao sam Adam i zlo, bezveze, pogresno skretanje, mi je onako relativno dobar, a poslednja eksurzija ( mada nisam siguran da je to bas pravi horor ) to mi je super serial filmova.

Da li neko zna nesto o Sejtanovom ratniku? Kakav je to film? Cuo sam da se pominje neka vestica, neka magija? Da li je to horor?
 
proximo:
Ring 1 i 2 su mi ok filmovi. Dobri su svaki na svoj nacin a recimo vrisak, meni nije nesto. Nije mi toliko strasan. Nebih mogao reci da me plase serijske ubice. Filmovi poput 8 putnik, Cudoviste je gladno, dobro mozda i DOOM, gde se pojavljuju natprirodna bica ( bar sto se tice nase planete ;-) ) takve filmove gotivim. Inace gledao sam House of wask, bez veze, gledao sam Adam i zlo, bezveze, pogresno skretanje, mi je onako relativno dobar, a poslednja eksurzija ( mada nisam siguran da je to bas pravi horor ) to mi je super serial filmova.

Da li neko zna nesto o Sejtanovom ratniku? Kakav je to film? Cuo sam da se pominje neka vestica, neka magija? Da li je to horor?

ima malo magije,ali film je nasa klasicna glupost,cisto gubljenje vremena.... :|
 
ima malo magije,ali film je nasa klasicna glupost,cisto gubljenje vremena....
Znaci nista. I dalje smo niski sa filmovima.

Kod mene je sada 4h posle ponoci. Uporavo sam sagledao Darknes Falls. ;-)
Savet, nemojte ga gledati sami u ovo doba na razdaljini manjoj od 1 metra od monitora. ;-)
Tri puta sam skakao iz fotelje. Nisam imao prevod pa sam se zadubio u film maksimalno tako da je bilo scena koje su me bas tresle.;-):-):-):-)
 
proximo:
Znaci nista. I dalje smo niski sa filmovima.

Kod mene je sada 4h posle ponoci. Uporavo sam sagledao Darknes Falls. ;-)
Savet, nemojte ga gledati sami u ovo doba na razdaljini manjoj od 1 metra od monitora. ;-)
Tri puta sam skakao iz fotelje. Nisam imao prevod pa sam se zadubio u film maksimalno tako da je bilo scena koje su me bas tresle.;-):-):-):-)

takodje sam ga gledao.......stvarno strava film...... 8-)
 
takodje sam ga gledao.......stvarno strava film......
Drago mi je da imamo isti ukus.;-)
Jesi gledao nesto od ova tri?
GODSEND, SHINING, WOLF CREEK

Nameravam da ih gledam samo mi se jako spava.
Eh da, cini mi se da je neko ovde napisao da mu je dobar horor Donnie Darkoh? Ako je to taj film koji sam ja gledao, ( decak koji umislja nekoga u kostimu zeca koji mu dolazi i govori mu kada ce biti kraj sveta. A taj kraj sveta je trenutak kada motor aviona pada na kucu Donnie Darkoh-a i pravu u njogovu sobu i njega ubija a sve ostalo do tog trenutka je njegova fikcija.) po meni to nije horor. Ne znam pod koji zanr bih ga stavio S/F ali nesto onako poput butterfly efect za koji isto mislim da nije horor.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top