HOMOSEXUALCI,ZA ILI PROTIV

Kad me ubede da je to nesto prirodno onda sam za,a nece me ubediti .....mislim ,moze da radi ko sta hoce,ali me nervira ta gey propagnda i to neko lobiranje .... msm ne znam kud vodi sve to.

Ne znam cemu paradiranje i slicne stvari.
 
upravo tako, čemu je ovo svrha?

po meni to im je antipropaganda .....

- - - - - - - - - -

25qynip.jpg
 
Meni ne smeta, prosto mislim da se ljudi tako rode. Gledala sam nekad emisiju u kojoj je bilo o tome, da ako u ne znam kojoj nedelji trudnoće ne dođe do adekvatne razmene hormona, dete će se roditi sa gej sklonostima. Otprilike tako nešto, odavno sam gledala pa ne pamtim više detalje....
Uglavnom, ja sam za, sve dok ne stavljaju akcenat na to raznim paradama, performansima i takvim predstavama... Budi to što hoćeš, ako te to usrećuje, ali ne gađaj me time....
 
Meni ne smeta, prosto mislim da se ljudi tako rode. Gledala sam nekad emisiju u kojoj je bilo o tome, da ako u ne znam kojoj nedelji trudnoće ne dođe do adekvatne razmene hormona, dete će se roditi sa gej sklonostima. Otprilike tako nešto, odavno sam gledala pa ne pamtim više detalje....
Uglavnom, ja sam za, sve dok ne stavljaju akcenat na to raznim paradama, performansima i takvim predstavama... Budi to što hoćeš, ako te to usrećuje, ali ne gađaj me time....

Ovo...:ok:
 
znaš...nisam bio protiv...nek se vaćare, drže za rukice, nek se jebbu u dupe...al pošto su poslednjih godinu dve postali baš agresivni u pokušavanjima da ih narod na silu prihvati, potpomognuti finansijski sa zapada,gurani od strane zapada, gurani kadrovima koje podržava zapad, postali su mi ogavni

- - - - - - - - - -

i tako se DeeLite-u zgadiše pedderi ni krivi ni dužni zbog neoliberalnog kapitalizma
 
dokle god je ovakvih pitanja i dilema, to znači da ljudi to nisu prihvatili kao normalno.

Niko ne postavlja pitanje zašto ljudi nose cipele ili kape
Niko ne postavlja pitanje zašto ljudi vole da se kupaju ili da pričaju
to su normalne stvari

Ali za homose se i dalje čude, diskutuju, pitaju "za ili protiv" (kao da oni pa nešto odlučuju)

U životinjskom svetu homoseksualnost je normalna stvar.
U svetu ljudi, još uvek nije.
To je homoseksualcima očigledno smešno i neuko i nervira ih i zato sve to i karikiraju.

I dokle god će se ljudi iščuđavati u vezi sa tim, dotle će to gej populaciju da nervira.

Čuđenje vs inat.

Ono što je interesantnije od samih homoseksualaca je odbojnost prostog čoveka da uopšte razmišlja na tu temu.

Za njega, homoseksualnost je turanje kereca u dupe odakle izlaze gowna i to je to.
Njemu je to dovoljno da se zgadi, da povraća, da vadi nož i kolje.

Ali, taj isti prosti čovek voli da sluša Queen, George Michael-a, Elton John-a i da ne nabrajamo sad..
Istom tom priostom čoveku, žene lezbejke su nekako draže, (jer tu nema asocijaciju na turanje kereca u muško dupe i na gowna)

Da ne širim priču, ključna reč (kao i za sve ostale zablude i predrasude) je dabome, obrazovanje.

Dodao bih,da iz svog nekog bavljenja psihologijom dugi niz godina, mogu sa sigurnošću da tvrdim, da su najglasniji protivnici parada, pederastije, zagovornici "normalnog života", "hrišćanske tradicije" isl..zapravo najveći latentni ne samo homoseksualci nego i seksualni pervertiti, čija je potisnuta homoseksualnost proporcionalna besu (sputanom vapaju) kojim se eksponiraju.

Ko god je agresivan, taj ima srtah od nečega.
Strah kao što znamo dolazi od neznanja.
I ako ti isti ljudi, ne žele da saznaju - onda se postavlja pitanje zbog čega neguju taj svoj bes?

reći ću vam - zbog toga što potajno uživaju u svemu tome.
Kod njih svaka gej parada izaziva emociju.
To što je ta emocija bes, samo govori da im je i taj bes potreban, jer im je to jedini kanal za svoje nedefinisane seksualne orijentacije.

can_animal_be_homos.jpg


- - - - - - - - - -

gaydogs.jpg
 
Ja mislim da je sve to otislo predaleko.

Necete verovati, u Briselu, gde ja zivim i radim, nedeljno dobijemo 2,3 maila koji kazu kako je super biti gej blah blah, bukvalno, ne zajebavam se.
Bilo je takmicenje koja je kompanija najfrendli towards gej people, mi smo bili drugi, cini mi se.
Znaci, kao strejt osoba sam pocela da se osecam ugrozeno I nenormalno, kao da mi nesto fali, kad bi morali da odluce izmedju 2 radnika uzeli bi pedera jer je to cool bez obzira na kvalifikacije.
Evropa je maltene pederska, izvinite na izrazu.
Inace, nemam nista protiv gej ljudi, poznajem njih dosta, druzimo se, ali oni su ovde uspeli da se izbore za odedjene povlastice koje nisu korektne, trebalo bi da bude "who cares" ko je kojeg seksulanog opredeljenja.
 
Prajd je rec koja oznacava ponos, ali cega ponos :?:
Biti gej je licno opredeljenje, ali zdrava sredina to ne prihvata, jer to nije normalno ponasanje, da se takvi isticu.
Zasto u Rusiji, Kini, Turskoj i ostalim zemljama nema parade ponosa:?:
Koja je to nebuloza videti dva muska ili 2 zenske da se na ulici drze za ruke ili se zvalave :?:
Ili im dati decu na usvajanje, da ij ubedjuju kako je to normalno da imaju dve mame ili tate :?:
To je ocigledno mentalno problematicno stanje, koje je tako i definisano do 1960 godine,a onda je gej lobi ubedio naciju da to nije poremecaj licnosti.
Zamislite, a imam prilike da vidjam svaki dan muskarce u suknjama,a plus ima bradurinu, nosi stikle i torbicu.
Video sam,a da li ste vi videli kada se dva homica pocnu da vataju i jedan drugoga i zvalave u ulazu u zgradu.
To je najogavnije sto moze da se zamisli u ljudskoj masti, i oni se dice i ponose time, sto bi znacilo da mi normalni smo ludaci,a oni su "prosvecena" ljudska bica.
Pa nije dzabe bila istina da je Sodoma i Gomora izgorela u plamenu.
 
Prajd je rec koja oznacava ponos, ali cega ponos :?:
Biti gej je licno opredeljenje, ali zdrava sredina to ne prihvata, jer to nije normalno ponasanje, da se takvi isticu.
Zasto u Rusiji, Kini, Turskoj i ostalim zemljama nema parade ponosa:?:
Koja je to nebuloza videti dva muska ili 2 zenske da se na ulici drze za ruke ili se zvalave :?:
Ili im dati decu na usvajanje, da ij ubedjuju kako je to normalno da imaju dve mame ili tate :?:
To je ocigledno mentalno problematicno stanje, koje je tako i definisano do 1960 godine,a onda je gej lobi ubedio naciju da to nije poremecaj licnosti.
Zamislite, a imam prilike da vidjam svaki dan muskarce u suknjama,a plus ima bradurinu, nosi stikle i torbicu.
Video sam,a da li ste vi videli kada se dva homica pocnu da vataju i jedan drugoga i zvalave u ulazu u zgradu.
To je najogavnije sto moze da se zamisli u ljudskoj masti, i oni se dice i ponose time, sto bi znacilo da mi normalni smo ludaci,a oni su "prosvecena" ljudska bica.
Pa nije dzabe bila istina da je Sodoma i Gomora izgorela u plamenu.

Našao si tri najkretenskije zemlje za primer..zašto?
 

Back
Top