Quantcast

HomoNarcis

gost 310829

Veoma poznat
Poruka
10.351
smiley3471.gif

Dijenek

Elita
Poruka
22.021
Па, сад, то је тешко питање на које не постоји лак одговор...

Зависи који део код себе највише волиш, казао бих, и у какве све интеракције са собом замишљаш да улазиш (ово о уласку не тумачити двосмислено)...

Dijenek

Elita
Poruka
22.021
I ja se pitam. Volim sebe i fizicki i mentalno.

ОК је то ал питање је како се испољаваш према клону.
Да ли њега волиш само као своју пројекцију или у њему волиш све друге мушкарце?
Мушкост, такорећи...

shojo maho

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.141
narcisti po definiciji u stvari ne vole sebe, zato su zeljni paznje, tj ne vole sebe dovoljno.
mada imaju neki opijajuci sarm, podsvesno nauce da tu paznju dobijaju koliko im je potrebna

Poslednja izmena:

shojo maho

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.141
Normalan si = Strejt ;)

tako je, to su stabilne licnosti, ako su u harmoniji i sa svojom zenskom stranom u sebi.
na to, kakva je ta zenska strana ce mu ukazati tip zena koje ga privlace.
ako nije sa njom, tom zenskom stranom u sebi u harmoniji, onda je covek nestabilan.
ja svoju musku jos uvek istrazujem, nije da me ne plasi.

MrNapokon

Elita
Poruka
21.883
tako je, to su stabilne licnosti, ako su u harmoniji i sa svojom zenskom stranom u sebi.
ako nije sa njom, tom zenskom stranom u sebi u harmoniji, onda je covek nestabilan.

Problem je bas sto jesam, i sto je tesko naci takvu u stvarnom zivotu, kada je skapiras...tu androginu...

Magic_Stick

Domaćin
Banovan
Poruka
3.258

Voleti sebe je deo samopostovanja :) i da jako cenis sebe kao bice i znas svoje vrednosti

mislis da bude nezan kao zena ili sa zenama ?

hmmm svi imaju deo zenstvenosti u sebi, samo je neki agresivnoscu sakrivaju - kao oni su macho i tako potiskuju zenu u sebi :mrgreen:

mogu da ti je pronadjem :rumenko:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.