Holivud snima film o Šešelju

Film o Gazimestanu i V.Sheshelju bice totalno negatvan prema nashem narodu, jer se ovde radi sto vishe da ocrne istoriju i Srpsko dostojanstvo.
Ja bi voli da taj film snima, onaj ko je protiv imperializam,kao Milkin Mor, ili neka filmska industija koja moze da pokaze kako se rat odvijao protiv Srpski narodi i rusenje Jugoslaviju!!!
 
vzeoy7y9:
Film o Gazimestanu i V.Sheshelju bice totalno negatvan prema nashem narodu, jer se ovde radi sto vishe da ocrne istoriju i Srpsko dostojanstvo.
Ja bi voli da taj film snima, onaj ko je protiv imperializam,kao Milkin Mor, ili neka filmska industija koja moze da pokaze kako se rat odvijao protiv Srpski narodi i rusenje Jugoslaviju!!!

Brate zidaru, ma u pravu si ako ga tako naprave onda je VS tako hteo. Nego ja nisam nesto siguran. Po meni scenario izgleda ovako-ali ne za film: Hag oslobadja Seselja jer nista ne moze da mu dokaze (kao sto i ne moze), on dolazi u Srbiju na belom konju, svi koji su sumnjali u radikale a lomili se bice za njega, na izborima osvaja 70-80% glasova, a onda.....mastajte, to prepustam vama. Film kao i stvarnost su jedna vrsta umetnosti.
 
marlon:
crow:
a ako mislish na onu hrvatsku budalu... svashta...

Thompson ti je brate najbolji igrac Seltika half na sredini, okrutan, krljac, ali sjajan igrac. Bio je povredjen pa si ga mozda zaboravio. Pratim ja i fudbal :wink:

gde ga zaboravio... zmaj je, i on i didie aghathe, 2 najbolja na sredini, ubedljivo. a i bugarin ume da zablista.

ali mislim da je vreme za smenu generacija. Beatie, McGeady, Maloney i josh par klinaca su zmajevi... al da ne skrecemo s teme ;)
 
Strela:
Dejvid Kraus, kao što sam već rekla, Šešelja ne poredi sa Hitlerom već sa Mendelom!
Ne znaš, zato što si uskostranački opredeljen i ne vidiš ko predstavlja istinsku veličinu!
:lol:
A Seselj predstavlja pravu velicinu?
hahaha.gif


U kom pogledu?
Visok je i krupan?
 
snimali su i filmove o serijskim ubicama?...da li se i ti ljudi mogu kvalifikovati kao najznachajniji?....heh josh jedan veselnik

a shto se filma tiche....ak je spilberg.....


sheshelj iz crne lagune (: ....srpski masakr motornim shesheljem (: ...

SHESHELJ JE DEGENERIK!!!!!!!!!!! ooooooo daaaaaaaaaa
 
AntunTun:
snimali su i filmove o serijskim ubicama?...da li se i ti ljudi mogu kvalifikovati kao najznachajniji?....heh josh jedan veselnik

a shto se filma tiche....ak je spilberg.....


sheshelj iz crne lagune (: ....srpski masakr motornim shesheljem (: ...

SHESHELJ JE DEGENERIK!!!!!!!!!!! ooooooo daaaaaaaaaa

Za tvoju informaciju, snimali su filmove o Gandiju, Mendeli, Kenediju, Če Gevari, Merilin Monro... Sve same srijske ubice!
 
gandi=sheshelj....hahahahahah....ovo je super....obarate me ljude svega mi

snimali su film i o dzeq trboseq...chuo sam da tje i o charliju mensonu...kako beshe onaj film sa onom prostitutkom shto ubija...ma ono po istinitoj prichi dobila glumica oskata...kad se zaljubi u onu devojchicu...nisam neki filmofil...blah

shto ne menja chinjenicu da je sheshelj degenerik
 
AntunTun:
gandi=sheshelj....hahahahahah....ovo je super....obarate me ljude svega mi

snimali su film i o dzeq trboseq...chuo sam da tje i o charliju mensonu...kako beshe onaj film sa onom prostitutkom shto ubija...ma ono po istinitoj prichi dobila glumica oskata...kad se zaljubi u onu devojchicu...nisam neki filmofil...blah

shto ne menja chinjenicu da je sheshelj degenerik

Šarliz Teron - dobila Oskara za glavnu ulogu u filmu "Monstrum"!
Ne samo da nisi filmofil - nego ne znam šta uopšte znaš. Koja ti je oblast "jača" strana - pa da o tome pričamo!
 
pa evo ja bi biroooo....moleqlarnu mirkobiologiju...


chu pricho...shta ima da se pricha sa nekim ko misli da je sheshelj veliki chovek o kome treba snimiti film?...ja da sam vlas ko shto nisam...pasio bi vas...ne iz revanshizma vetj iz zhelje da vas vidim iza reshetaka....natrag u ambis sotono +

end of story...
 
Strela:
Dejvid Kraus, producent najuspešnije holivudske kuće "Drim vorks", šokirao je sve u Haškom tribunalu, kad je zatražio da poseti Vojislava Šešelja, vođu srpskih radikala!
- Ne znam ko bi mogao da igra Šešelja. Videćemo. Za našu kuću rade gotovo svi vodeći glumci. Čim bude gotov sinopsis ponudiću posao nekome od režisera. Nadam se da će STIVEN SPILBERG biti zainteresovan za ovakav film - rekao je producent.
Evo odgovora na pitanje nekih ko je najznačajniji Srbin u zadnjoj deceniji!
hmmmm...i kako bi tekla radnja tog filma...mali decak kome su se svi drugari u detinjstvu rugali resi jednog dana dana da se osveti da i msvima yebe mater...radni naslov"sarajevo-znam sta ste radili kad sam bio mali" :) 8)
 
AntunTun:
pa evo ja bi biroooo....moleqlarnu mirkobiologiju...


chu pricho...shta ima da se pricha sa nekim ko misli da je sheshelj veliki chovek o kome treba snimiti film?...ja da sam vlas ko shto nisam...pasio bi vas...ne iz revanshizma vetj iz zhelje da vas vidim iza reshetaka....natrag u ambis sotono +

end of story...

Dejvid Kraus producent Drim Vorksa, misli da o Šešelju treba snimati film, a ja se samo pridružujem njegovom mišljenju!
Bio je na ovom forumu jedan što je terao sotone - pa ga nešto nema (da nisi to ti slučajno)!
 
Darkomir:
Strela:
Dejvid Kraus, producent najuspešnije holivudske kuće "Drim vorks", šokirao je sve u Haškom tribunalu, kad je zatražio da poseti Vojislava Šešelja, vođu srpskih radikala!
- Ne znam ko bi mogao da igra Šešelja. Videćemo. Za našu kuću rade gotovo svi vodeći glumci. Čim bude gotov sinopsis ponudiću posao nekome od režisera. Nadam se da će STIVEN SPILBERG biti zainteresovan za ovakav film - rekao je producent.
Evo odgovora na pitanje nekih ko je najznačajniji Srbin u zadnjoj deceniji!
hmmmm...i kako bi tekla radnja tog filma...mali decak kome su se svi drugari u detinjstvu rugali resi jednog dana dana da se osveti da i msvima yebe mater...radni naslov"sarajevo-znam sta ste radili kad sam bio mali" :) 8)

Kontaktiraj producenta i ponudi se za scenaristu, kad si već tako maštovit!
 
_guru_:
Ko zna. Mozda Ameri menjaju politiku prema Srbiji, a svi znate kako to pocinje. Filmic, izvestaj, CNN itd.
A da je Seselj velicina. Dobar je govornik i inteligentan je, ali njegova politika i istupi mi se bas ne svidjaju.

Mislim da je guru negde najblizi proceni oko filma. Ameri takve poteze ne prave iz cista mira, pogotovu kad se zna koliko su uprljali ruke sa ratom i sa intervencijom. Sta im je cilj, to samo oni znaju. Sta ce biti sa VS to mozemo svi da razmisljamo...evo ja sam rekao kad je pocelo sudjenje SM da ce ga osloboditi, pa sam umalo bio lincovan od prijatelja. Politika je cudna stvar i takve stvari kad su ovako sveza secanja, ne rade se bez nekog razloga. Mislim da je nebitno koji su ljudi u igri, da nije taj gospodin Kraus mozda bi bio neko drugi.
 
King 7:
marlon:
King 7:
Ako iskoriste snimke iz skupstine kada ga iznose i onaj sa malenim slemom na vrhu glave mogu da naprave jednu dobru "Seseljijadu". Ima materijala dosta, samo je pitanje da li je istina da se stvarno snima film o njemu.

Dobro da si stigao brate, ne ljutis se ja napravio mali silogizam sa zoxom i tobom?
Nisam video. Gde?

Na kraju trece strane ovaj topic.
 

Back
Top