Holandija više ne postoji

Menj je ustaški da kažem "idem u Nizozemsku, kresno sam Nizozemku".....Ima da je zovem kako ja otjuđ

Msm, uvodničar se zeznuo sa troškovima nasumičnim i tako tož

........ jebežga to je već prepoznatljiva mnogo puta viđena jugoslovenština kao mržnja i opljuvavanje Srba u svakoj mogućoj i nemogućoj konstrukciji.

Patern, takorekuć
 
А каква су то "нација" Холанђани- Низоземци, и која је то вероисповест те "нације"? :think:


Prema Berntsu i Berghuijsu (2016.), 2015. u Nizozemskoj je bilo 67,8% nereligoznih, 11,7% rimokatolika, 8,6% pripadnika Protestantske Crkve Nizozemske, 4,2% ostalih kršćanskih denominacija, 5,8% muslimana, 2% hinduista i budista.
 
........ jebežga to je već prepoznatljiva mnogo puta viđena jugoslovenština kao mržnja i opljuvavanje Srba u svakoj mogućoj i nemogućoj konstrukciji.

Patern, takorekuć
ti zastupas ideju da smo divni i nebeski i da bas takvi treba da ostanemo.

dok ja smatram da moramo uvideti nase mane i da ih tako mozemo prevazici

tvoj nacin prevazilazenja nasih losih osobina nije dao nikakve rezultate , godinama

a do mog nacina , zbog takvih kao ti , necemo skoro stici
 
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=01&dd=02&nav_category=78&nav_id=1637315

Holandija više ne postoji s obzirom na to da je država odlučila da odbaci svoj nadimak radi promene imidža te zemlje.

Procenjuje se da će troškovi ove promene iznositi 319.000 dolara.

Jedna promena će se sastojati u promeni loga Holandije sa narandžastom lalom


setite se ovog iznosa kad pocnu da nam objasnjavaju zasto ce promena licne karte kostati samo nekoliko miliona

ili saobracajne

ili nekog drugog dokumenta

zamislite jos kako bi kod nas patriote skakale da je ovo zatiranje nacije , religija bi kukala da je to protiv crkve

a svi zajedno bi videli jasnu medjunarodnu zaveru i dokaz da smo mi najbolji a da nas svi drugi mrze.
sasasta i njegove pajser teme:hahaha::hahaha::hahaha:
 
ti zastupas ideju da smo divni i nebeski i da bas takvi treba da ostanemo.

dok ja smatram da moramo uvideti nase mane i da ih tako mozemo prevazici

tvoj nacin prevazilazenja nasih losih osobina nije dao nikakve rezultate , godinama

a do mog nacina , zbog takvih kao ti , necemo skoro stici
Tvoj način neosnovane pljuvačine na sve što ima i što nema veze sa Srbima je obično jugoproseravanje, da prostiš.
Apsolutno prepoznatljivo kod svih jugoproseratora kako na Krstarici tako i šire.
 
Poslednja izmena:
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=01&dd=02&nav_category=78&nav_id=1637315

Holandija više ne postoji s obzirom na to da je država odlučila da odbaci svoj nadimak radi promene imidža te zemlje.

Procenjuje se da će troškovi ove promene iznositi 319.000 dolara.

Jedna promena će se sastojati u promeni loga Holandije sa narandžastom lalom


setite se ovog iznosa kad pocnu da nam objasnjavaju zasto ce promena licne karte kostati samo nekoliko miliona

ili saobracajne

ili nekog drugog dokumenta

zamislite jos kako bi kod nas patriote skakale da je ovo zatiranje nacije , religija bi kukala da je to protiv crkve

a svi zajedno bi videli jasnu medjunarodnu zaveru i dokaz da smo mi najbolji a da nas svi drugi mrze.

Poenta teme je holandija ili još jedna prilika da se pomenu patriote i crkva?
 

Back
Top