Хоћете ли примити једну од 1 800 000 вакцина?

Da li ćete primiti vakcinu protiv Covid - 19


  • Ukupno glasova
    74

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.374
Најпрвији међу нама је рекао да нам је обезбедио 1 800 000 доза вакцина. Највероватније оне фабрике на слово Ф (заборавио сам назив).

Хоћете ли примити вакцину и ако хоћете, зашто хоћете, а ако нећете, зашто нећете?

Шта ће бити ако нам уведу неке забране ако немамо сертификат за вакцине? Нпр. не можемо да изађемо из земље и одемо у Грчку на море ако нисмо у неком софтверу брата од чалета заведени као примаоци вакцине? Шта ако нам буду одузимали и остала грађанска права због непримања вакцине, па будемо морали да се вакцинишемо?

Или да као тражимцурузабрак, одемо негде у неко пусто планинско село, и тамо формирамо покрет отпора, садимо своју башту и чувамо се непријатеља и вакцина?

Ево, може код Тихија.

Ал не на Пештер, него на Копаоник код њега.
 
naravno da ce biti ona na f, jer dilovi sa zapadom su mnogo skuplji i unosniji od zdrave pameti i logike...jedini u regionu imamo Torlak...i znanje i iskustvo i tehnologiju za pravljenje vakvina...i imamo rusku ponudu da pravimo njihove vakcine...ali od toga nista jer su nasi zadrigli glavari vec odavno u dilu sa zapadnim farmaceutskim kompanijama...dakle, ako mene pitas, radje nista nego zapadnjacko gofno u sjajnom pakovanju...
 
Necu se vakcinisati jer je cela prica oko virusa davno provaljena, vakcine ne da ne stite nego su cak i stetne samo sto ce biti jako tesko da se izbegnu kada to sve bude pocelo. Sto se tice zabrana, ako najgora stvar bude to da ne mogu da odem na more nikakav problem evo odmah cu da potpisem da nikad vise necu otici u Grcku samo da me ne vakcinisu.Mozete da se zezate sa onima koji zive na planinama i zabacenim selima al jednog dana cete proklinjati gradove.

P.S. Mogao bi i neku anketu da ubacis.
 
Necu se vakcinisati jer je cela prica oko virusa davno provaljena, vakcine ne da ne stite nego su cak i stetne samo sto ce biti jako tesko da se izbegnu kada to sve bude pocelo. Sto se tice zabrana, ako najgora stvar bude to da ne mogu da odem na more nikakav problem evo odmah cu da potpisem da nikad vise necu otici u Grcku samo da me ne vakcinisu.Mozete da se zezate sa onima koji zive na planinama i zabacenim selima al jednog dana cete proklinjati gradove.

P.S. Mogao bi i neku anketu da ubacis.

Само сам као пример навео забрану изласка из земље. МОжда ће на други начин да уцењују грађане да морају да приме вакцину. Нпр. војска и полиција, како сам разумео, морају да приме вакцину. Нпр. неки војник или полицајац одбије, и то буде разлог за отказ.

Прошли пут са оним другим грипом смо бацили велики број вакцина. Пресветли Господар неће дозволити да се њему деси таква катастрофа да купи 1 800 000 вакцина, а да се потроши само 100 000.
 
Necu se vakcinisati jer je cela prica oko virusa davno provaljena, vakcine ne da ne stite nego su cak i stetne samo sto ce biti jako tesko da se izbegnu kada to sve bude pocelo. Sto se tice zabrana, ako najgora stvar bude to da ne mogu da odem na more nikakav problem evo odmah cu da potpisem da nikad vise necu otici u Grcku samo da me ne vakcinisu.Mozete da se zezate sa onima koji zive na planinama i zabacenim selima al jednog dana cete proklinjati gradove.

P.S. Mogao bi i neku anketu da ubacis.


rekose da ce da pelcuju policiju, vojsku, lekare i opstinske sluzbenike tjah bedna piskarala. vrv vakcina nece biti obavezna, osim za odredjene kategorije.
 
Само сам као пример навео забрану изласка из земље. МОжда ће на други начин да уцењују грађане да морају да приме вакцину. Нпр. војска и полиција, како сам разумео, морају да приме вакцину. Нпр. неки војник или полицајац одбије, и то буде разлог за отказ.

Прошли пут са оним другим грипом смо бацили велики број вакцина. Пресветли Господар неће дозволити да се њему деси таква катастрофа да купи 1 800 000 вакцина, а да се потроши само 100 000.
ovo je sansa za resavanje javnog sektora. Jos prosiriti propagandu da kita pada zauvek u velikom broju slucajeva.
 
Само сам као пример навео забрану изласка из земље. МОжда ће на други начин да уцењују грађане да морају да приме вакцину. Нпр. војска и полиција, како сам разумео, морају да приме вакцину. Нпр. неки војник или полицајац одбије, и то буде разлог за отказ.

Прошли пут са оним другим грипом смо бацили велики број вакцина. Пресветли Господар неће дозволити да се њему деси таква катастрофа да купи 1 800 000 вакцина, а да се потроши само 100 000.
Hvala Bogu pa sam davno shvatio da ne treba raditi za drzavu al ja mislim da ce oni biti vakcinisani u prvom krugu a mi ostali u sledecem. Plasim se da ce biti mnogo gore zabrane od te koju si naveo a mnogi pricaju da ce biti kovid pasosa i da ce na granicama kontrolisati da li si vakcinisan ili ne al to me apsolutno ne zanima.

Zato im je izgleda i trebala ova epidemija da ako su se jednom zeznuli sad mogu da isprave gresku, samo ne znam na koju foru su tad izbegnute vakcine. Jel ti planiras da se vakcinises i zbog cega?
 
ovo je sansa za resavanje javnog sektora.

Самосвесни радници у јавном сектору (равноземљаши, антимаскери, антиваксери) добију отказ јер неће да приме непроверену вакцину, а ови остали је приме и остану. А на места отпуштених приме остале чланове СНС секте?

Како је то решавање јавног сектора?

То је иделана прилика Господару неба, земље и подземног света да јавни сектор отичисти од оних који нису његови и од оних који мисле својом главом.
 
Koliko znam nijedna još nije odobrena.

Ako me ne zakači dotle i ako bude odobrena od WHO i naših i ako ću na taj način dobiti slobodu kretanja kakvu sam imao pre krize onda svakako da ću se prijaviti.
Ne verujem u alternativne teorije zavere i ne interesuju me.
Imam potrebu za kretanjem po svetu i ovo stanje negativno deluje i na moj posao i privatni život i neću propustiti šansu da vratim sve u normalu što je pre moguće.
 

Back
Top