Hoće li SPS ukinuti...

Ja volim Đinđića i sigurna sam da bi i on, da je živ, rekao to isto. Ebite se!

Potpisujem.

Ако је Слоба умро као ратни злочинац,онда је Ђинђић убијен као неко ко се одметнуо од Фамилије.:D

Kako ko vidi. Neko gleda iz žablje, neko iz ptičje perspektive.
 
Сигурна си?
Да ниси и ти његова наследница?:lol:

Garantujem! Zoran bi srpskom narodu rekao: ebite se! A to kažem i ja. Jesam Srpkinja, ali vi ste ludi, dobro je rekao pok. Jovan Rašković Tuđmanu da je srpski narod lud. Digla se velika halabuka u medijima i u narodu, ali čovek je bio u pravu.
Na žalost, svi koji su iole vredeli- sada su mrtvi.

Ali, imaju žive naslednike. ;)
 
Corax1.jpg
 
Garantujem! Zoran bi srpskom narodu rekao: ebite se! A to kažem i ja. Jesam Srpkinja, ali vi ste ludi, dobro je rekao pok. Jovan Rašković Tuđmanu da je srpski narod lud. Digla se velika halabuka u medijima i u narodu, ali čovek je bio u pravu.
Na žalost, svi koji su iole vredeli- sada su mrtvi.

Ali, imaju žive naslednike. ;)

Имате наслеђе за понос.:D
 
Uzivam ovih dana dok gledam kako DS i B92 moljakaju komunjare da udju u vladu. A nije davno bila 2004. godina i prica o podrsci SPS-a manjinskoj vladi Kostunjavog.
Da li postoji granica ispod koje se politicari i njihovi mediji mogu spustiti nize? Mislim da ne.
 
Uzivam ovih dana dok gledam kako DS i B92 moljakaju komunjare da udju u vladu. A nije davno bila 2004. godina i prica o podrsci SPS-a manjinskoj vladi Kostunjavog.
Da li postoji granica ispod koje se politicari i njihovi mediji mogu spustiti nize? Mislim da ne.

Meni su se smučile ove teme o politici. Svi su isti. Ne zvala se ja srculence ako ikad ponovo izađem da glasam! :D
 
E ovaj WEISHAUPT je pravi saljivdzija... hehe .. bas me lepo nasmeje sovjim tendencioznim temama.

Elem... ako SPS podrzi debilno valdu .. kaka nas WEISHAUPT kaze... a WEISHAUPT raci ti nama koja je to degenska vlada? SPS+DS? :lol:


Elem, naravno da ce sve da ukinu.. ma zabranice i da se gled tv i da se ide u pozoriste. Cak ce zene morati da se oblace kao muslimanke a muskarci da noce crvenu maramu oko vrata a sva deca ce morati da idu kod Slobe na grob... ma sta na grob, ima da ga prebace u kucu cveca :lol:

Ajde WEISHAUPT , majke ti... sta plasis narod bajkama? Pa ko ce te ozbiljno shvatiti kad odvaljujes takve gluposti?

Ajd , pametan si ti.. smisli nesto bolje :lol: a mozd ajemomenat da cutis.. ko ce ga znati :lol:
 

Back
Top