Hoće li ove zime Srbi umirati od gladi ili od hladnoće?

Isto i sto je bilo kada su tokom 90-tih glasali za slobu.........a bilo jos gore kako ti kazes a sloba obicno duplo vise glasova nego nesretni ZES sada :hahaha::hahaha:

inace kada si ti video zadnji put da se ds kandidovao na nekim izborima-ja ne videh........ne secam se da je iko glasao za neki ds :mrgreen:

Nego jesu li tih 45% glasaca ds-a u Rumi sve nacionalne:hahaha: manjine
 
Sto si se jezila ,jezila,od sad vise neces ni imati sta da ti se najezi- ode nam koza za cipele u albaniju,zasitili se organa,sada im treba odeca-a kud ces bolje od koze.

Vidi! Mašem ti polisom. Bar sam se obezbedila. Će odemo pre ili kasnije, je l tako, pa ako nam već neke kompanije omogućavaju zaradu post festum : ), mnogo je glupo da ne zaradimo makar od smrti, ako već nismo od života. :rtfm: Ovo ja kao pokazujem polisu.
 
Познајем особе које док су јели умерено масну храну.. сланину ово оно били здрави и румени, али откад су прешли на макробиотички режим исхране цео систем се пореметио, те болест ова, она...

Znam i ja takve... :)
Kod nas u "selu" malo - malo pa nestane struje.
 
Биће онако како смо тражили. А како смо тражили, то ћемо добити....

Ипак, Србија ће се усправити и постати моћна Држава тек онда када у Србији засија истинско Православље и успостави се здрав политички систем: органско-сталешко уређење.
Значи, СПЦ да се очисти од јереси екуменизма и врати на пут исповедања вере наших Светих Отаца, и да се укине демократски-партиократски систем који разара друштво и не доноси никакав напредак.

Тек тада ће нас Господ благословити и Србија ће кренути путем свеопштег националног препорода!
 
Биће онако како смо тражили. А како смо тражили, то ћемо добити....

Ипак, Србија ће се усправити и постати моћна Држава тек онда када у Србији засија истинско Православље и успостави се здрав политички систем: органско-сталешко уређење.
Значи, СПЦ да се очисти од јереси екуменизма и врати на пут исповедања вере наших Светих Отаца, и да се укине демократски-партиократски систем који разара друштво и не доноси никакав напредак.

Тек тада ће нас Господ благословити и Србија ће кренути путем свеопштег националног препорода!

A to ce da bude nikad. Nismo mi Shpanci, mi smo Srbi.
 
Биће онако како смо тражили. А како смо тражили, то ћемо добити....

Ипак, Србија ће се усправити и постати моћна Држава тек онда када у Србији засија истинско Православље и успостави се здрав политички систем: органско-сталешко уређење.
Значи, СПЦ да се очисти од јереси екуменизма и врати на пут исповедања вере наших Светих Отаца, и да се укине демократски-партиократски систем који разара друштво и не доноси никакав напредак.

Тек тада ће нас Господ благословити и Србија ће кренути путем свеопштег националног препорода!

БЛАГОСЛОВЕН ДА СИ. Знала сам да постоји разлог због којег треба да гвирнем на Крстарицу, мада падам од умора. е да бих преживела зиму, јашта :ok:
 
Kazu da u Novom sadu u pojedinim delovima nema grejanja malopre sam procitao... evo linka http://www.naslovi.net/rd/987202

Pa dobro rekli su to na dnevniku 2 na RTS-u da te toplane u Vojvodini su pravljene da mogu samo na gas i u Jagodini je ista situacija.....tako da ga oni duvaju..i rekli su da ce jos veceras sto se grejanja tice biti fajront....dok u ostalim gradovima toplane su ili na mazut ili mogu i na gas i na mazut kao sto je recimo u BG.
 

Back
Top