Hoće li ove zime Srbi umirati od gladi ili od hladnoće?

pa daj neki clanak pa me demantuj.

ona slobina socijalna vlada je bila 10000 puta vise socijalna od ove tadiceve socijalno neodgovorne vlade.

za vreme slobe smo imali i jeftinu struju ,gas , telefon, komunalije, grejanje - a vidi sad? :think:

Kada bi bilo arhiva novina tada - ja bih.
A tada NISMO imali struju, a samim tim ni grejanje.
Stavise, ovih godina se grejanje neuporedivo popravilo - toliko da se grejanje na struju skoro minimalizovalo.

Tako da ne laprdaj, sta ti iz sela znas kako je u gradu....
 
Ја свако јутро попијем 8 чашица ракије

I onda dođeš na forum ?!?!
cgon457l.jpg


Ma zezam se,mor'o da lupim. :mrgreen:
 
Inače što se hladnoće tiče uveo sam jedan ritual pre oko 5-6 god. koji praktikujem skoro svakodnevno.Oko 500-700 sklekova (razne varijacije) posle ustajanja u serijama od 50-100 ,posle toga hladan tuš 5-10 min,soba u kojoj spavam obavezno zimi ima odškrinut prozor,ostali ukućani kažu da mi je soba kao hladnjača...mogli bi da probate,neće vam škoditi :lol:
 
Inače što se hladnoće tiče uveo sam jedan ritual pre oko 5-6 god. koji praktikujem skoro svakodnevno.Oko 500-700 sklekova (razne varijacije) posle ustajanja u serijama od 50-100 ,posle toga hladan tuš 5-10 min,soba u kojoj spavam obavezno zimi ima odškrinut prozor,ostali ukućani kažu da mi je soba kao hladnjača...mogli bi da probate,neće vam škoditi :lol:

Dobro ajde to sto se tice sobe i hladnjace, i ja zagovaracim to - zdrav zivot :)
Ali 500-700 sklekova?\
E pretera ga....
 
Kada bi bilo arhiva novina tada - ja bih.
A tada NISMO imali struju, a samim tim ni grejanje.
Stavise, ovih godina se grejanje neuporedivo popravilo - toliko da se grejanje na struju skoro minimalizovalo.

Tako da ne laprdaj, sta ti iz sela znas kako je u gradu....

Da, za vreme Slobe smo sve to imali jeftinije, samo nismo imali NIŠTA da kupimo za te jeftinije novce, prazni rafovi, prazno SVE, a nismo imali ni novce. Sem Marka i drugarića koji su vredno nosili gajbice. Ne pominji mi tu crvenu gamad koja su i počela ovaj sunovrat Srbije još kad su mi kralja oterali! A sve u dogovoru sa Čerčilom i bratijom.
Nego, šta kažete, od kad zahlađenje? Da skupljam šapurinu...
 
Svabov,ma daj ko da je 500 neka cifra.Idi na youtube, nađi video gde klinac od 5-6 leta odrađuje stotku u jednom dahu laganice; idući box champ potpisujem :D
Stvar rutine i tehnike.Prosečan lezilebović čim otvori oči vrpolji se,cirka 15 min u krevetu i skida krmelje, pa kad na jedvite jade ispuzi ispod jorgana,najmanje još toliko potroši na jutarnju kaficu uz duvan i dnevne novine :P
A ja iz kreveta pravac na patos :lol: ;bolje to nego futing kroz šumu.Ustvari daleko bilo da je bolje, al' takve su okolnosti.

Inagadadidaaaaaa, ne diraj mi pasulj i beli luk,da se ne svađamo.:lol: Ono iskreno, nije da mi posle dve obilne porcije pasulja prebranca ne dođe da sam od sebe pobegnem,ali boljeg izvora biljnih proteina nema.O belom luku da i ne počinjem :mrgreen: :D
 
pa daj neki clanak pa me demantuj.

ona slobina socijalna vlada je bila 10000 puta vise socijalna od ove tadiceve socijalno neodgovorne vlade.

za vreme slobe smo imali i jeftinu struju ,gas , telefon, komunalije, grejanje - a vidi sad? :think:

Nema sta, ti kad nesto kazes kazes malo al glupo u pm... :dash::dash::dash::dash: Za vreme Slobe smo imali RESTRIKCIJE struje, pa samim tim, glupavi moj radikalu, nismo imali ni grejanje... Sledeci put izbroj do 1000 pre nego sto napises idiotluk ovakav.... Za vreme Slobe nismo NISTA imali ( ni struje, ni grejanja, ni hleba, ni mleka, ni dizela, ni benzina ).... Tako da, ovo vreme "Tadiceve neodgovorne vlade" je xy puta bolje od vremena Slobine i vlade tvojih radikala....:dash::dash::dash:
 
Šta JOŠ treba da se desi pa da ovde narod shvati da smo već decenijama u bezizlazu. Sad poskupeo gas, najava poskupljenja struje. Kolika vam je plata? Moja je tolika da mogu da biram da li ću zajedno sa decom ove zime umretu od gladi ili od hladnoće. Za hranu i struju neće da bidne! A inače imam visoku školsku spremu, plus specijalizacija.
Ko sad stoji iza ove ujdurme? Ko još nije krunisan u zemlji gde je, na žalost, bespravno ukinuta monarhija? Mišković? Hajde više... svi se izređajte, posisajte nam srž iz kostiju, pa da nam bar deca žive... Ništa više nije sigurno, ni banke, ni škole, ni bolnice, ni sudstvo... suda korumpcija, svuda javašluk, svuda neodgovornost! Vreme je za novu seobu, moji čarnojevići...

Jos odavno se oseca da kipi. Bila je frka samo da zadrze poklopac dok prodju izbori, pa tako u nedogled...
 
пали мали ;)

Kao i nekima ovde i tebi (kao najvecem retardu) posvecujem pesmu koja te onako uistinu opisuje:

Kako je Lepo Biti Glup

Kako je lepo biti glup,
stoka ume da nervira,
gutaj sta ti se servira,
kako je lepo biti glup.
Kako je lepo biti glup,
bolje mozak sakrivati,
pa cutati i plivati,
kako je lepo biti glup.
Ne bavi se politikom,
spavaj, radi, cuti, jedi
i ne veruj vise nikom,
lezi, dig se, ustaj, sedi!
Kosa gori ispod slema,
valjamo se po prasini,
niko od nas pojma nema,
da smo davno u masini.
Kako je lepo biti glup,
mani glavu, pasi travu,
glup si, nisi ti u pravu,
kako je lepo biti glup!
Kako je lepo biti glup,
bas te boli sta ti rade,
ko te laze, ko te krade,
kako je lepo biti glup!

Stih koji tebe najbolje onako opisuje je:
Mani glavu,
pasi travu....
 

Back
Top