Hoce li ga biti?

ako je ugrozen opstanak rusije (ako ga krenu rasparcati kao sto je i namera) nuklearna sila nece to dozvoliti -да, ядерный холокост
ako bude ugrozen opstanak jamerike (pad dolara, i gubljenje uticaja u svetu, pogotovo nad evropom) nuklearna sila to nece dozvoliti-yes, nuclear holocaust
Što je bolja opcija, nuclear holocaust ili zombie apocalypse? :mrgreen:
 
Pa jel zapad okupirao Ukrajinu? Ili ih možda bombardovao? Naravno da nije. Došlo je do promene vlasti i to je to. Onih 400 hiljada ljudi na ulicama nije zapad doveo. To su Ukrajinci koji su prosto želeli bolji standard. Zabole njih i za Amere i za Ruse. Taj bolji zapad su videli na zapadu i okrenuli se na tu stranu. I tom prilikom od Putina dobili onu stvar u bulju ;)
I ja se kao i ti cudim da dosta njih ne razumiju tvoje dubokoumno razmisljanje.
Pises jednostavno i iznosis cinjenice koje niko ne moze da pobije.Rusi su se jedan dan probudili.Kraj februara 2022.godine i napala miroljubivu Ukrajinu koja je mirnim putem htjela da ide svojim putem.
 
Vidi kako to ide. Imaš neku zemlju. Na tu zemlju se vrši strani uticaj. Pa ako je zemlja ekonomski i vojno slaba, uticaj je veći, ako je jaka, uticaj je manji. I onda zapad vuče na jednu stranu, Rusija na drugu. Pa ko pobedi. To ti je taj princip. Sve metode uticaja koje ima zapad, ima i Rusija. To je čak i bila Ruska kolonija, oni su tamo imali SVOJ režim, tako da po logici stvari, uticaj Rusije je bio daleko snažniji. Međutim, uticaj zapada je preovladao samo iz proste činjenice što su tamo Rusi ipak manjina. Većina je želela bolji život. Tako da oko tog natezanja zapad-Rusija, zapad odnosi pobedu. Ali onda, Putin kreće da baca bombe. Sujeta je mnogo gadan problem.



Tako je, zapad kao velesila širi svoj uticaj. To treba i Rusija da radi. Ali sve da bude nenasilno. Ako je zapad uspeo da te prevesla bez oružja, onda budi faca pa isto tako i izvrati. Nemoj da biješ. Kapiraš šta ti pričam, ako te devojka ostavi jer je našla boljeg i lepšeg, nemaš prava da je biješ. Ne znam kako to ljudima nije jasno. Možeš da se osećaš loše, možeš da se osećaš izigranim, možeš da se svetiš na razne načine, ali ne smeš da biješ. To je jadno ponašanje. Ako te nisu oružano napali, onda nemoj ni oružano da odgovaraš. Međutim, Putin je ipak odlučio da ne prihvati pošten poraz, da se prihvati sile, ali nema problema, onda će na silu i da naiđe. Zapad te stiska ekonomski, ali ako hoćeš da se biješ, ni to nije problem. Samo je pitanje dokle će nas to dovesti. Zašto je Putin morao da pošalje milion ljudi u smrt? Da odbije NATO? Pa neće to uspeti, sad je NATO samo i ojačao. I šta je postigao? Ništa. A odveo milion ljudi u smrt. Jbg. Što ne pogleda kako to radi brati Si, sve strpljivo i ekonomski, i žešće gruva zapad u facu. I onda kad porediš Sija i Putina, ko da porediš civilizovanog i pećinskog čoveka. Jedan vrši uticaj ekonomski i uspeva u tome, a drugi odvede milion ljudi u smrt i ništa ne uradi (dobije još jači NATO i još bliži svojim granicama).

Nije zapad preovladao zato što su Rusi manjina, jer Rusa tamo nije bilo 100.000 ili 200.000 već nekoliko miliona, oni su preovladali zato što su sa zapada utrpali pare u džep glavnima da ni ne pitaju narod. Kao što se i pravi Crnogorci stide priznanja Kosmeta, ali ko ih pita kad je na vlasti tip kom su puštali da radi šta god hoće, dokle god ih sluša.

Kina može ekonomski da se bije sa njima, jer njoj i ne prete za sad vojno. NATO još uvek ne pokušava Kini da dođe na granicu sa projektilima i vojskom.
 
I ja se kao i ti cudim da dosta njih ne razumiju tvoje dubokoumno razmisljanje.
Pises jednostavno i iznosis cinjenice koje niko ne moze da pobije.Rusi su se jedan dan probudili.Kraj februara 2022.godine i napala miroljubivu Ukrajinu koja je mirnim putem htjela da ide svojim putem.

Ukrajina je htela ili je vladajuća nametnuta garnitura htela to zato što su nasilno dovedeni tu da bi uradili to?
 
Da li ce biti treceg svetskog rata ili ce on biti ekonomski umesto oruzani ili je vec poceo lokalnim sukobima i nikad nece biti globalan kao prethodna dva?
Ja mislim da taj rat vec uveliko traje.Samo se polako siri na ostali deo sveta.Prvo je poceo sa Rusijom i Ukrajinom pa onda ovaj sa Izraelom,onda se siri na Poljsku pa na zapadni balkan,i tako dalje.

Sta bi Srbija sve izgubila sa ratom u koji pokusavaju da nas uvuku protiv nato-a.Pa mislim da bi to ovako islo,prvo mnogi nasi koji bi bili pozvani u rat odmah bi to odbili sto nista nije od presudnog znacaja jer ima neki koji bi se i odazvali pozivu i verovatno niko od njih ne bi preziveo.A Srbija bi bila tako izbondardovana da bi nam prepolovili pola naseg civilnog stanovnistva.Od sadasnjih 6,5 miliona pali bi na 3,5 miliona stanovnika,od toga 1 milion bi se razbezao na sve strane i ostalo bi nas 2,5 miliona od tog broja stariji bi svi poumirali,a deca se ne bi radjala zbog ekonomske krize tako da bi nas ostalo oko 2 miliona,zbog krize i ostale nemastine,gladi,bez adekvatnog zdravstvenog lecenja i nedostatka lekova i ostalih sankcija ostalo bi nas samo 1 milion.

Sta bi bilo sa tim jednim milionom ko to zna.Postoji sigurno neko resenje da se izbegne sve to ali to je sigurno nesto neprihvatljivo za nas,tako da smo u vrlo nezgodnoj situaciji.
 
Imas ti i sa nase strane ljudi koji misle da Rusi nisu napravili nijedan zlocin u Ukrajini.
Zlocina ima na sve strane.Zlocine treba osuditi a ne kao razne SajeBg siriti lazi po forumima.Kod njega je rat poceo u februaru 2022.Do tada u Ukrajini bilo blagostanje.

Meni svi ti ljudi koji misle samo su ovi ili samo oni, to odmah odbaciš i dalje ne raspravljaš o tome.

Svako ko misli da je rat nastao tako što se neko probudi ujutru i kaže "joj, što mi se nešto puca", taj je debela budaletina.
 
Da li ce biti treceg svetskog rata ili ce on biti ekonomski umesto oruzani ili je vec poceo lokalnim sukobima i nikad nece biti globalan kao prethodna dva?
Ako dodje do ekonomske krize sve je moguce ,situacije je slicna kao pred drugi svetski rat ,ekstremno desne partije su sve jace u Evropi ,pogledaj Madjarsku,Holandiju,Italiju La Pen u Francuskoj kao i pred 2ww, umjesto zidova imamo muslimane koji ce biti krivi za situaciju ,samo fali ekomoska kriza sa hiperinflacijom.
 
Ako dodje do ekonomske krize sve je moguce ,situacije je slicna kao pred drugi svetski rat ,ekstremno desne partije su sve jace u Evropi ,pogledaj Madjarsku,Holandiju,Italiju La Pen u Francuskoj kao i pred 2ww, umjesto zidova imamo muslimane koji ce biti krivi za situaciju ,samo fali ekomoska kriza sa hiperinflacijom.
Ако га буде биће то рат Православне Русије и осталих слободних и праведних народа да једне стране и западних сатаниста и мамониста,са друге стране.
 
Zamisli koliko je njemu dobro, šta on sve misli u svojoj glavi kad ovo ispali ovako javno :D
Дејан Лучић је жива енциклопедија тај ог знања али и Енигма за све обавештајне службе. Нико не зна одакле он све то зна и за кога он у ствари ради.

Да ли си прочитао иједну књигу од њега?
 
Ako dodje do ekonomske krize sve je moguce ,situacije je slicna kao pred drugi svetski rat ,ekstremno desne partije su sve jace u Evropi ,pogledaj Madjarsku,Holandiju,Italiju La Pen u Francuskoj kao i pred 2ww, umjesto zidova imamo muslimane koji ce biti krivi za situaciju ,samo fali ekomoska kriza sa hiperinflacijom.
Da moras u ovom momentu da budes Madjar ili Nijemac sta bi odabrao?To jest da li bi volio da zivis u ovoj Madjarskoj ili ovoj Njemackoj.Izostavi plate.
Ja bih vise volio kod Orbana.Doduse ja sam umjereni desnicar pa mi i to odgovara.
 

Back
Top