Hladan ili zagrejan?

Primetila sam po par svojih prijateljica da iako se muvaju sa više njih na kraju nekako budu sa onim koji pokaže da je najviše zainteresovan.

Sad, da li je to kod svih tako.
pa dobro. ali i to opstaje ukoliko one su zainteresovane za njega i ako im se toliko svidja...

kad se potrefe oboje , inspiracijom jedno prema drugom, to je bingo.
 
Više za devojke/žene.

Da li više padate na muškarce koji vas jako žele ili na one distancirane i hladne?
Ili nešto treće? Kao neka kombinacija ova dva? ;)

🥰
Od njih iskren odgovor nećeš dobiti,naslušaćeš se glume,filozofiranja,laži.
Odgovor potraži tamo gde ga ima,kod muškaraca...Na izvor po vodu..rekoše mudraci...sad kontam,ne pročitah neku mudrost iz davnina a da je autor žena..🤔
 
Zanimljivo pitanje.

Ako baš samo odgovaram na pitanje, bez analiza i dodavanja komentara, padam:
na one što me žele.


Evo objašnjenje:
Nisam se nikada ložila samo na hladnog i distanciranog, ali dopadali su mi se distancirani/hladni/povučeniji/mirniji/inteovertni momci, ali kojima se i ja dopadam. A mi žene to pročitamo da li se muškarcu sviđamo.


Nisam nikada imala želju da nekog osvajam, jednostavno smatram da je to muški dio posla. Ali da je, zavođenje, moj dio posla.
Zato nisam nikad željela samo distanciranog i hladnog momka, a kojem se ne dopadam - nisam nikada o takvome razmatrala, jer bi to značilo da se mislim kako da mu privučem pažnju

Muškarac ako nije zainteresovan mojim izgledom, energijom, nemamo onda šta tu tražiti, jer su muškarci više vizuelni - nisam njegov tip i ne mogu ja na sebi mijenjati nešto fizički, da bih de svidjela distanciranom. Ma zabole me za njime - ima zainteresovanih haha
A i jedna žena se uvijek dopada mnogo muškaraca, tako da ima među njima posla da se bira. Time sam ja bila zauzeta
 
ni na jedne ni na druge nego na one koji ne nose trenerke
Screenshot_2023-11-13-20-49-24-477-edit_com.android.chrome.jpg

Neke te trenerke (zlo)upotrebe :D

P.S. da spriječim unaprijed šale- ne ja!
 
Ali pazite. Imam drugaricu koja je lepa. I sad imala je 5-6 direktnih udvarača. Dvojica su joj se jako svidela, najlepši, ali jedan je, posle jedne večeri kada su se baš muvali posle bio prilično nezainteresovan. I nakon što mu je poslala jednom na insta poruku, on mlako odgovorio, i sad nije da više ona treba da piše, treba on, a on nije. Drugi je bio tu, ali se javljao na 5 dana. I sad, njoj je bilo jako krivo, ali jbg, osećala je da tu nešto nije u redu.

A bio je i jedan koji se na početku činio da nije neki izbor, no on je konstantno bio tu, pisao svaki da ali šale, zabavljao ju je, osetila je da mu je jako stalo, njemu je mogla da piše kako se oseća, zatim slao je sexy priče, klipove, sve više erotske priče.. i tako posle par nedelja ona reši da se ponovo vidi sa njim. I krene sa njim, a na ove ostale sasvim zaboravi. I oseća se fenomenalno što je željena. Da, čak mu je jednom rekla da nije zainteresovana, ali on je rekao ok, no nije prestajao da šalje te erotske sadržaje. I da bude tu kad god treba. mislim online.
 
Ali pazite. Imam drugaricu koja je lepa. I sad imala je 5-6 direktnih udvarača. Dvojica su joj se jako svidela, najlepši, ali jedan je, posle jedne večeri kada su se baš muvali posle bio prilično nezainteresovan. I nakon što mu je poslala jednom na insta poruku, on mlako odgovorio, i sad nije da više ona treba da piše, treba on, a on nije. Drugi je bio tu, ali se javljao na 5 dana. I sad, njoj je bilo jako krivo, ali jbg, osećala je da tu nešto nije u redu.

A bio je i jedan koji se na početku činio da nije neki izbor, no on je konstantno bio tu, pisao svaki da ali šale, zabavljao ju je, osetila je da mu je jako stalo, njemu je mogla da piše kako se oseća, zatim slao je sexy priče, klipove, sve više erotske priče.. i tako posle par nedelja ona reši da se ponovo vidi sa njim. I krene sa njim, a na ove ostale sasvim zaboravi. I oseća se fenomenalno što je željena. Da, čak mu je jednom rekla da nije zainteresovana, ali on je rekao ok, no nije prestajao da šalje te erotske sadržaje. I da bude tu kad god treba. mislim online.
Rekla bih da se samo sviđa tom što joj piše.
Svima se dopala fizički, ali nije se dopala ostalima po svojim razmišljanjima i energiji, nakon što su se upoznali.

Muškarci to bolje mogu reći, ja sam ovo od muškarca čula
 
Ali pazite. Imam drugaricu koja je lepa. I sad imala je 5-6 direktnih udvarača. Dvojica su joj se jako svidela, najlepši, ali jedan je, posle jedne večeri kada su se baš muvali posle bio prilično nezainteresovan. I nakon što mu je poslala jednom na insta poruku, on mlako odgovorio, i sad nije da više ona treba da piše, treba on, a on nije. Drugi je bio tu, ali se javljao na 5 dana. I sad, njoj je bilo jako krivo, ali jbg, osećala je da tu nešto nije u redu.

A bio je i jedan koji se na početku činio da nije neki izbor, no on je konstantno bio tu, pisao svaki da ali šale, zabavljao ju je, osetila je da mu je jako stalo, njemu je mogla da piše kako se oseća, zatim slao je sexy priče, klipove, sve više erotske priče.. i tako posle par nedelja ona reši da se ponovo vidi sa njim. I krene sa njim, a na ove ostale sasvim zaboravi. I oseća se fenomenalno što je željena. Da, čak mu je jednom rekla da nije zainteresovana, ali on je rekao ok, no nije prestajao da šalje te erotske sadržaje. I da bude tu kad god treba. mislim online.
Taj dostupni lik je definicija simpa, ne smeta mu ni da bude treća opcija.

čim naiđe neki bolji biće nogiran. Zna ona, zna on, zna ptiček na grani.
 
Ali pazite. Imam drugaricu koja je lepa. I sad imala je 5-6 direktnih udvarača. Dvojica su joj se jako svidela, najlepši, ali jedan je, posle jedne večeri kada su se baš muvali posle bio prilično nezainteresovan. I nakon što mu je poslala jednom na insta poruku, on mlako odgovorio, i sad nije da više ona treba da piše, treba on, a on nije. Drugi je bio tu, ali se javljao na 5 dana. I sad, njoj je bilo jako krivo, ali jbg, osećala je da tu nešto nije u redu.

A bio je i jedan koji se na početku činio da nije neki izbor, no on je konstantno bio tu, pisao svaki da ali šale, zabavljao ju je, osetila je da mu je jako stalo, njemu je mogla da piše kako se oseća, zatim slao je sexy priče, klipove, sve više erotske priče.. i tako posle par nedelja ona reši da se ponovo vidi sa njim. I krene sa njim, a na ove ostale sasvim zaboravi. I oseća se fenomenalno što je željena. Da, čak mu je jednom rekla da nije zainteresovana, ali on je rekao ok, no nije prestajao da šalje te erotske sadržaje. I da bude tu kad god treba. mislim online.
Screenshot_2023-11-13-21-04-38-661-edit_com.android.chrome.jpg



😂😂
 
Ne kažem da ne treba, samo sam se osvrnuo na tog očajnika.

Nisam neki egotriper, ali jednom direktno reći da nema zainteresovanosti je više nego dovoljno.
Ali vidiš da u ovom slučaju nisi u pravu.

Znači, ona se sad počela opasno ložiti na njega. Znaš ono dok trčiš za devojkom ona je u prednosti, ali kada spava sa tobom i lepo joj onda se ona više veže.
 

Back
Top