Hitno, potreban savet...

rastamann:
THC ili...Tetra hidro cannabinol u organizmu ostaje 48h, dalje chishcenje ostalih supstanci se najbolje ogleda u ispijanju vece kolichine mleka...ili detoksikacije organizma, u krajnju ruku...
Najnovije studije pokazale su da se mleko uopste ne preporucuje u tu svrhu, ja sad ne znam tacno zbog cega bese, ali je tako :!:
 
uopshte ne vidim razlog zbog kog ti chistish organizam.. ako imash problem sa celijicama onda olabavi malo.. a ako si bash zapeo da se kao ochistish eto Rasta ti je rekao- detoksikacija.. imash da kupish tablete ili u boljoj varijanti chaj bash namenjen u tu svrhu(chitaj za h-narko), a imash i one travare punih ruku bilja... pa ko voli nek' izvoli.. :wink:
 
hvala na savetima... pa da na globalnom nivou odgovorim.... koristio sam zelenu travu doma mog otprilike jednu deceniju u normalnim kolicinama, znaci do 2 dnevno.... i sada radi egzistencijalnog pitanja moram da sam cist jer moram cekirati sve testove na drogu.... sta da vam kazem.... truli zapad.... poslusao sam Bety i konzumiram zeleni caj.... jos jednom hvala....
 
gost77:
hvala na savetima... pa da na globalnom nivou odgovorim.... koristio sam zelenu travu doma mog otprilike jednu deceniju u normalnim kolicinama, znaci do 2 dnevno.... i sada radi egzistencijalnog pitanja moram da sam cist jer moram cekirati sve testove na drogu.... sta da vam kazem.... truli zapad.... poslusao sam Bety i konzumiram zeleni caj.... jos jednom hvala....
ma shto se tiche trave ne morash da brinesh ali znam za te tablete kad mi je drugarica ishla u SAD.. morala je da prodje sve testove a bila je poprilichno nevaljala.. ta h-pricha ume bash da bude heavy.. a proshla je ... srecno i lepo se zabavljaj gde god da idesh...
 

Back
Top