HIM

dolaze!!!!!!!!
malopre sam bila na my space-u(gde ville ima svoj profil)...
pitala sam ga da li planiraju da dodju u srbiju i on je rekao da DOLAZE u maju...
TOOOO!!!!!najverovatnije 23. maja...
 
Heartless... pogledala sam ovaj snimak... dakle: WOOOOOOW!!!
Baš je dobar! Kako lepo zvuči...

Ej, i ja sam nešto brljala i tražila cene za te festivale, ma to je sve taaaako skupo... Bar za nas slepce. Stvarno me deprimiraju takve stvari. :(
 
Hahahahaha!
Pa, lepo si ti to smislila... Stvarno. Mislim, bilo bi prilično glupavo zvati ih za MOJ rođendan, i to iz dva razloga:
1. rođendan mi je bio 16. januara, dakle samo što je prošao, mnogo bismo čekali,
2. zima bre tad!

Tako da... što se mene tiče... maj je sasvim ok. Sad još samo da ih obavestimo da 23. maja pevaju u Beogradu, ono, da se pripreme. Hehe.
(ala lupam, a?!)
:twisted: :lol: :roll:
 
Eee, znate čega sam se setila?
Ville je negde izjavio kako u njegova interesovanja spada i folklor jugoistočne Evrope. Mogli bismo da ih naložimo na foru koja im sigurno nije poznata, a to je činjenica da je VAMPIR reč srpskog porekla, i zapravo JEDINA naša reč koja je prešla u sve druge jezike. Ne, naravno, zbog same te činjenice, već zbog toga što se iza nje krije veoma bogat folklor. Samo što mi to znamo a oni ne znaju.
Wha' do you say?
 
Fau ne znam sta time hoces da kazes.Ne kapiram sto bi ih to privuklo da dodju ovde ali ok, meni odgovara sve sto ima veze sa njihovim dolaskom.

E videli smo Villeov osmeh...koji mi nije preterano sladak...ali ja ga obozavam...a pogledajte sed njegove sexy okice..joj fenomenalne su..

 
ja glasam da napravimo peticiju.skupimo 2000-3000 potpisa i posaljemo...oni dodju i svi srecni...a kako cemo skupiti 3000 potpisa...upisemo svu rodbinu,prijatelje,prosirimo pa internetu...
 
E ljudi neznam dal sam utripovala,ali mi se cini da nam Villence malo p***i uz jednu pesmicu...meni bilo zao pa sam se i ja rasplakala.....aj pogledajte pa kazite sta mislite:)

 

Slične teme


Back
Top