Quantcast

HIM

MIKICA RBD

Zainteresovan član
Poruka
250
Bila je pre pre u Bravo-u adresa nekog srpskog HIM foruma,samo sam ja zagubila negde taj broj pa ne znam ni adresu :D Ali samo napred sa pravljenjem foruma,mislim da ces imati mnooogo clanova. :)

Nego...posteru u OK-u ?Je l to sad neki noviji broj? Kad je HIM u pitanju kupila bih ga iako je ostatak stranica bzv...

Opet ja sa zakašnjenjem...hvala za dobrodošlice :D

Bila je,ako me sećanje služi, u Bravo-u adresa nekog srpskog HIM foruma, ali sam ja to negde bacila..tako da ne znam koja je adresa..A trazila sam na netu i ništa nisam našla....

Samo napred sa pravljenjem foruma,imaćeš mnooogo članova.... :D

Opet ja sa zakašnjenjem...Hvala na dobrodošlicama.:D

Videla sam pre pre u Bravo-u da kao postoji neki srpski HIM forum,ali sam te novine negde bacila pa ne znam adresu,a na netu nema ništa o tome...
Samo napred sa pravljenjem foruma,mislim da ćeš imati dosta članova.

Nego..kažeš mega poster HIM-a u OK-u? To neki noviji br.?
Kad je HIM u pitanju kupila bih iako je ostatak stranica bzv.. :mrgreen:

3 puta si napisala istu poruku...xexexe
ne znam,ja prosli broj nisam kupila...mozda,ali svejedno cu da ga napravim
za poster,da to je najnoviji broj..

Fuu-chan

Zainteresovan član
Poruka
321
Joooj, dete, ništa me ne pitaj! Što je zeznut život nas umetnika... Uzmem nešto da radim, i - dok se okrenem, već sviće rujna zora. 'Oću više da poludim.

Ej, bre, ja stalno jurim neke nove sličice da postavim, da uživamo ovdi malo, al ne mogu da nađem! Sve mi izbacuje jedne te iste. Imam onu jednu lepu na kompu, mislim da sam je jednom već postovala, ali je neko obrisao kad smo onomad imali onu frku sa spamovanjem...
Naći ću je, pa ću je postaviti malo kasnije.

Uživajte u ovom diiivnom prolećnom danu!!!
Uz HIM, naravno.

DNAge

Zainteresovan član
Poruka
161
Hardcore%20ville.jpg

DNAge

Zainteresovan član
Poruka
161
btw ... chini mi se da nisam primetio da je neko spominjao niti komentarisao pesmu Just For Tonight koju izvode Manna & Ville Valo ... meni je bzvz ...

Fuu-chan

Zainteresovan član
Poruka
321
Ej, to ti je ona fora: kad se učlaniš, dok ne nakokaš prvih 10 poruka, svi tvoji postovi prolaze kroz "kontrolu moderatora", ili kako god da oni to zovu. U svakom slučaju, pojavljuju se sa zakašnjenjem. Ali, nema ni veze. Nek' si ti nama sada tu.

Tužno je to što u planovima našeg ljubljenog benda nema nijedne zemlje istočne Evrope tamo do jula, avgusta. 'Ajde da im pišemo neko protestno pismo, ili tako nešto.

the heartless

Početnik
Poruka
42

sto im je ovo fino izvodjenje... i Mige peva :) on u stvari ima jako lepo lice, samo sto je ovako neuredan i grozan, a inace bi super mogao da izgleda... (cini mi se da je Fency jednom rekao da lici na njega)
gledala sam cene bas za ovaj festival pre neki dan u novinama, ljudi moji, to ne moze bez jedno 500 evrica ni da se krece, tu je prevoz, smestaj, hrana, ne samo karte, a da ne pominjem vize... znaci, koja depresija... stvarno je red da dodju ovde negde... al' sam se raspisala...

HeArTaGrAm_89

Zainteresovan član
Poruka
351
ljudi moji, to ne moze bez jedno 500 evrica ni da se krece, tu je prevoz, smestaj, hrana, ne samo karte, a da ne pominjem vize... znaci, koja depresija... stvarno je red da dodju ovde negde... al' sam se raspisala...[/QUOTE]

:sad2::sad2: E,sad...nemam love za toliki luksuz:( Bilo bi super kad bi dosli negde blize,mada sumnjam.Zadobili su publiku u Americi (sto je i za ocekivati od takvog benda..hehe) tako da im istocna Evropa verovatno ne pada na pamet.Ali,snovi su tu da se sanjaju,a ja sam ubedjena da ce mi se taj san ostvariti bilo kad:heart:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.