HIM

bio sam na koncertu...him zvuči sasvim solidno uživo. na nekim live snimcima koje sam čuo, zvučali su poprilično bledunjavo, što danas nije bio slučaj...najveća zamerka je očajna komunikacija frontmena sa publikom. vile bi mogao da pogleda nastup bili idola, može svašta da nauči od njega...
 
kakva je pedercina onaj Ville...nije mogao jednu strofu da otpeva kako treba,plus zaboravio je deo teksta moje omiljene Razorblade KIss koju je btw upropastio...dodje mi da placem kad vidim koliko se pre svega Linde trudio da se svirka ne pretvori u tezgu sto je i bila,pa zatim Mige koji je kao i obicno bio najaktivniji,zatim Gas koji se trudio kao sto je i obecao i naravno Burton koji je bog na klavijaturama...ali Ville je sve s*ebao svojim krestanjem i mumlanjem u mikrofon...jedina dobra pesma koje trenutno mogu da se setim je Poison Girl ostalo je uzas...iskreno,sad kad bih sreo Villea,pljunuo bih mu u lice..i da,ovo su reci coveka koji ih slusa vec mnogo godina...
 
znaaaaaaaam ja kad sam doshla kucju plakala...e blago Spooky shto nije ishla....ja sam se jaaaaaaaaaaaaako,ali jaaaaaaaaako razocharala :( :( :( :( idem da odgledam koncert...mozhda je bolje...ali :( :( :(
 
Soul on Fire je usrao nevidjeno...pa Mige i Burton su bili glasniji od njega,bolje da je njih pustio da otpevaju celu pesmu...meni je najveci utisak ostavio Linde,imao je fine solaze a i mislio sam da je mnogo mirniji na nastupima tako da je ono bilo bas prijatno iznenadjenje...skroz super lik...fino je odradio Crimson Door i Poison Girl,ma sve pesme je kraljevski odradio,jos samo da je i otpevao nesto umesto Villea...posto znam da ima extra glas...
trenutno samo slusam Poison Girl sa nastupa...ovo im je jedna od najboljih live verzija ove pesme...
 
ali meni se svidja SOF...:mrgreen:...ja se ne usudjem da ih pustim trenutno....ne mogu ja to sad....
ville se bash ku*chio...(da izvinesh na izrazu)...ali da je lep lep je :mrgreen:
 
bogami i da dodju ja mislim da ne bih otishla...a shto je najgore prichala sa drugaricom pre neki dan i ona htela da uhodi ville..i ja joj kazhem kad bi ga videla na ulici(ja)da mu sigurno ne bi prishla da bi ga chak mozhda i pljunula(zezala sam se naravno)...ali sada....bome....nijesam sigurna...:neutral:
 
neki peti red,dobar pogled,tacno ispred Villea...svuda oko mene izbedacene goticarke koje grcaju u suzama,sem jedne koja se celo vreme smejala :mrgreen: i Ville joj je uzvratio osmeh...i aqua vivu :)
gde si ti bila?
 
Pa sto ste se svi tako razocarali. Ja nisam bila vec gledala kuci i nije zvucalo loshe. ( hmmm mozda jer sam morala da smanjim tv pa se nije bash dobro culo). Pa realno imali su mnogo loshijih nastupa. Samo je na kraju ville us.rao zestoko. "Thanks and goodnight". Nisam mogla da verujem, prvo sam pomislila da se on to zaj.ebava, ali jok. 10 min se nisam pomerila od shoka
 
to je zato sto covek nema pojma da komunicira sa publikom...mogao je nesto da nauci od svog drugara Billya...jos kad krene da mumla u mikrofon...you know,my friend is brbrkrbkillkrvbrbfix i tako pred svaku pesmu...
 
ma na exitu je najbolje okaciti se na ogradu i niko ne moze da te pomeri...
neeeego, sad se malo bolje osecam, citajuci vase poruke cini mi se i da nije bilo bas spektakularno kao sto sam ja ocekivala da ce biti... lepo sam se juce spakovala i krenula da primim inekciju pa za ns ali me je doktorka vratila kuci i htela sam da crknem od muke. godinama ih slusam, otkad su se pojavili i nisam mogla da verujem da cu propustiti njihov koncert. ali sad mi je malo lakse kad znam da je bilo bezveze. sto je nagore zaspala sam sinoc u ponoc i nosam gledala ni snimak :D
 
E pa ovako...HIM pratim od njihovog prvog albuma, i sa obzirom na to da sam na ovaj trenutak cekala dugi niz godina, ne mogu da kazem da nisam zadovoljna. Medju prvima sam stigla na main stage, stajala u drugom redu, ali su me naravno izgurali. Pored svega toga bila sam dan pre zestoko bolesna i nisam imala dovoljno snage da se otkacim uz bend koji toliko cenim. Posto sam stajala vise sa leve strane i relativno blizu, mogla sam da ih vidim pre nego sto su usli na scenu, i odmah sam prolila suze.
Mogli su i bolje,ali nekako ne mogu sama sebi da priznam da sam se razocarala - i u njih, a pomalo i u sebe jer mi se cini da sam dozvolila da me sok obuzme i nisam preduzela nista da se ponovo proguram negde blize. A o duzini koncerta da ne pricamo...Vazno je da sam ja njega videla...
Fotoaparat nisam ponela (budala). Ko ima fotke neka salje, pliz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Slične teme


Back
Top