HELP.......(u vezi jednog decka)

Maxi:
Pazite ovo,bili mi zajedno i on mene ispalio.I onda kad smo trebali da se vidimo da se pomirimo 2 puta nije dosao i sad mi kaze da me voli i da je bio glup sto me je ispaljivao.Da mu oprostim? :?: :roll:

duso,iskuliraj ga......svi su oni isti....oce samo sex.....prihvati to........nema ljubavi.....to je samo imaginacija........prvo nijedan kreten nije vredan tvog nerviranja....uostalom zar i oni nama ne sluze samo za kres? pozz :wink:
 
Ne znam, ja se sa njim ne bi videla. Mnogo te je puta ispalio. Chest je to sluchaj i kod mojih drugarica, i stvarno ne mogu da verujem da se one sa takvima muvaju. Mozda decko ima neki dobar razlog (je*biga, deshava se :wink: ), ali ako te je bzvz ispalio...
 
pa moras sama da procenis na kraju...ako ti deluje iskreno i ako ti se stvarno svidja pokusaj opet da budes sa njim,ali ako je to samo zbog toga sto te on moljaka ili ti deluje da ce opet da te ispali,onda vidi sama....

ali i da se opet smuvas sa njim nemoj odmah da mu pokazujes koliko ti znaci etc. nego ga ipak malo zavlaci...da vidi on s kom se petlja :wink:
 
drunk_punk_girl:
prvo nijedan kreten nije vredan tvog nerviranja...
s ovim se slazem,niko nije vredan nerviranja 8)
drunk_punk_girl:
uostalom zar i oni nama ne sluze samo za kres?
...errrrr...ne??? :roll:
drunk_punk_girl:
svi su oni isti....oce samo sex.....prihvati to........nema ljubavi.....to je samo imaginacija........
ne,ne,ne,ja mislim da samo ti imas losa iskustva....
necemo tako 'sve su zene ku_rve i svi su muskarci svinje'... :evil:
poz
 
drunk_punk_girl:
duso,iskuliraj ga......svi su oni isti....oce samo sex.....

a shta drugo mogu da ochekuju od pijane pank cure? :pPpPpp ..... jesi gledala onaj slovenachki film "outsajder"?... e ako jesi secjash se kako se pankeri smenjuju jedan po jedan na pijanoj pankerki.

drunk_punk_girl:
...uostalom zar i oni nama ne sluze samo za kres? pozz :wink:

kako je lepo kad se polovima medjusobno poklapaju interesi :pPp
 
Mrzim ovakve feministichke izraze, a la Samanta. Imam jednu drugaricu u odeljenju koja je nevidjena feministkinja. Nevidjeno je zatvorena po pitanju tih nekih odnosa i po njoj svi su mushkarci svinje, samo zele da zajebavaju devojke i da se ne treba upushtati u veze i iskazivati osecanja da ne bi bio povredjen. :roll: Koja je to fora???? :?
 
Tinar:
Mrzim ovakve feministichke izraze, a la Samanta. Imam jednu drugaricu u odeljenju koja je nevidjena feministkinja. Nevidjeno je zatvorena po pitanju tih nekih odnosa i po njoj svi su mushkarci svinje, samo zele da * devojke i da se ne treba upushtati u veze i iskazivati osecanja da ne bi bio povredjen. :roll: Koja je to fora???? :?
nije fora...to su komplexi ili sta vec...meni je to strasno smesno i glupo...mislim...ova punk girl je 89,a frajeri joj sluze za kres? :shock:

to je cisto foliranje...
 
miss:
Tinar:
Mrzim ovakve feministichke izraze, a la Samanta. Imam jednu drugaricu u odeljenju koja je nevidjena feministkinja. Nevidjeno je zatvorena po pitanju tih nekih odnosa i po njoj svi su mushkarci svinje, samo zele da * devojke i da se ne treba upushtati u veze i iskazivati osecanja da ne bi bio povredjen. :roll: Koja je to fora???? :?
nije fora...to su komplexi ili sta vec...meni je to strasno smesno i glupo...mislim...ova punk girl je 89,a frajeri joj sluze za kres? :shock:

to je cisto foliranje...
:lol: :lol: Nisam to primetila!!! I ja isto mislim da je to foliranje. Misle da je ako si chvrsta i ako ne pokazujesh osecanja da si cool i da ti niko nishta ne moze. Trip boli glava!!! :roll:
 

Back
Top