Help meee

Beograđanka:
VRATIO MI SE,verovali ili ne.On mene voli,i nije JADO!
Ja znam da mu to vise necu raditi i valjda ce biti ok.

BRAVO!
A sad plati forumu korishcenje oglasnog prostora za povracaj dechka, sestro znash kol'ko bi te bilbord izasao...da ti ne pricham...i svima nama ovde,po bonu sa vitaminom C, shto se zivi istraumirasmo kontajuci sta ce biti s vama..uh...srce nam je prolupalo od sikiracije.
Nemoj nam vishe ovo raditi...Ljubi Lesiku (u obraz hehe) i SVE TI VERUJEMO bez provere . I to shto nije jado i to shto te voli i ne prochitah, jesil' gdjegod pridodala da ti njega volish....aaaa..da...da sorry, napisala si ''da mu neces raditi to''.Javi nam ,dokle ste stigli, s vremena na vreme...
 
e ja mislim ad se ovde neko zeza : )

pa iskuliraj ga ako bas ne mozes da izdrzis postoje ustanove de mogu da ti pomognu, pre nego shto ubijes nekog i zavrsis u zatvoru. mada ako oces u zatvor super
 
pa nemoj da se cujes s njim neki dan, iskuliraj ga, probaj jednom.

upishi glumu, dramski si lik, tamo ce to da dodje do izrazaja...ili solo pevanje
 
Beograđanka:
Morate mi pomoci!Imam jedan problemcic.
Prica pocinje ovako :) Bila sam u tzv. vezi sa jednim deckom,volela ga,bio mi je prvi.onda su pocele svadje,prepirke,ljubomora i RASKID-koji me je ubio.Nisam ni pomisljala na nekog drugog,zivela sam u nekom svom svetu.Da bi se nedavno pojavio neki klinja,meni ne interesantan.Zvao ,trudio se i ...na kraju se ja smuvam sa njim,cisto da zaboravim na proslost (koja ni malo nije bila lepa).
I,kao sto vec biva,radila sam mu sve ono sto nisam mogla "proslom" branila mu da izlazi bez mene,drugari?NEMAS IH VISE,shvatas li?-govorila sam mu.Prozvali su ga papucarom,mada i jeste bio :)) Ubijala sam ga u pojam.Bio mi je interesantno,igrala sam se sa njim.
On?Poklanjao mi je svu paznju ovog sveta,Bio je decko o kome sam sanjala ALI NISAM ZNALA TO DA CENIM!Nisam htela ni da spavam sa njim,jer sam dozivela neku traumu (o kojoj ne bih sada) I I TO JE RAZUMEO!Cekao me je!
Sta se dogodilo...njemu je pre par dana kvrcnulo nesto u glavi (nije ni cudo jel?) i ...rekao mi je da vise ne moze da me trpi,kako sam preterala i sl.Predlozi da malo iskuliramo,bar nedelju dana da se ne vidimo i ne cujemo i ja pristanem.
Medjutim,ja sam TEK TADA shvatila da ja ne mogu bez njega.Navikla sam se na njega,pozive,PAZNJU i nisam mogla da izdrzim i odmah sutra dan ga zvala da se vidimo.On mrtav hladan mi kaze da mora da razmisli,jako je povredjen i ponizavan i ne moze da predje preko svega!Zamislite?ON DA RAZMISLI????
Poceo je da mi se svidja TEK TADA!Zvala ga,plakala mu,izvinjavala mu se i molila da mi se vrati.Obecavala da cu se promeniti....NE ZELI!Juce me zove RAZMISLIO JE.
Hoce kres kombinaciju samnom,zamislite?A mi nismo spavali ni dok smo bili u vezi.
Rekla sam mu da o "takvoj kombinaciji" ne pomislja,radicu to sa njim ALI U VEZI!Za njega je veza samnom mucenje IAKO ME VOLI,ne moze da izdrzi samnom U VEZI.
Sta da radim?Mislim?POMOZITE MI!Zelim ga!VOLIM GA! I stalo mi je do njega!Ne zelim da ga izgubim a ne znam kako da mu dokazem da ONO nisam ja,nego da sam se izivljavala???Znam da cete reci da sam to zasluzila,ali ja nisam takva,shvatite me.

Iskreno,ja bi te upucao.Ko ti daje prava da se igras sa necijim osecanjima.
Sta je on kriv zbog toga sto si raskinula sa bivsim. Jesi htela mozda osvetu muskom rodu jer si imala prostora da budes odvratna.
Mene je tako moja zena u braku tretirala,dok ja nisam rekao NE !
A ti bolje pazi i odvajaj jednu vezu od druge, jer iako su obadvojca muskarci,zasto onaj nevin mora da ispasta tvoje grehe i da ti tek kasnije shvatis sta si radila.
Zlo i pokvareno. Cestitam,nema sta.Genijalno odradjen posao,ali na svu srecu decku je stalo do razuma i normalnog zivota,pa samim tim je otisao.
Izem ti taj prokleti zenski ponos koji gadja uvek i uvek samo u srce.
 
Dont_Break_The_Oath:
Iskreno,ja bi te upucao.Ko ti daje prava da se igras sa necijim osecanjima.
Sta je on kriv zbog toga sto si raskinula sa bivsim. Jesi htela mozda osvetu muskom rodu jer si imala prostora da budes odvratna.
Mene je tako moja zena u braku tretirala,dok ja nisam rekao NE !
A ti bolje pazi i odvajaj jednu vezu od druge, jer iako su obadvojca muskarci,zasto onaj nevin mora da ispasta tvoje grehe i da ti tek kasnije shvatis sta si radila.
Zlo i pokvareno. Cestitam,nema sta.Genijalno odradjen posao,ali na svu srecu decku je stalo do razuma i normalnog zivota,pa samim tim je otisao.
Izem ti taj prokleti zenski ponos koji gadja uvek i uvek samo u srce.

Oath...na cemu joj cestitas?
Na odlicno uradjenom poslu?
Kojem poslu? Jel' ti sad kazes da je ona sve u detalje isplanirala? Isplanirala cura da se osveti muskom rodu...nemoj molim te...pa ne mislis valjda da neko stvarno moze da bude tako pokvaren, nemilosrdan, osvetoljubiv....
Cinjenica jeste da se svi (i muskarci i zene) nakon bolne veze oporavljaju i da nepravedno mada uobicajeno sljedeca veza strada, tj. sluzi za oporavljanje...
Ali to vazi za ljude...LJUDE i muskarce i zene..
Zadnja recenica ti je super...dobro, priznajem yebe me PMS ali sam se skoro raspekmezila...samo bih oduzela ono "zenski"
"Izem ti taj prokleti ponos koji gadja uvek i uvek samo u srce"
 
mammy:
Oath...na cemu joj cestitas?
Na odlicno uradjenom poslu?
Kojem poslu? Jel' ti sad kazes da je ona sve u detalje isplanirala? Isplanirala cura da se osveti muskom rodu...nemoj molim te...pa ne mislis valjda da neko stvarno moze da bude tako pokvaren, nemilosrdan, osvetoljubiv....
Cinjenica jeste da se svi (i muskarci i zene) nakon bolne veze oporavljaju i da nepravedno mada uobicajeno sljedeca veza strada, tj. sluzi za oporavljanje...
Ali to vazi za ljude...LJUDE i muskarce i zene..
Zadnja recenica ti je super...dobro, priznajem yebe me PMS ali sam se skoro raspekmezila...samo bih oduzela ono "zenski"
"Izem ti taj prokleti ponos koji gadja uvek i uvek samo u srce"

Nisam mislio da generalizujem taj problem akutnog sadizma,nego ja ipak ovo svodim na individualnost. Jer i ja sam bio u takvoj situaciji da me je moja bivsa lomila i lomila, i htela je mene da ostavi,da bi njena pobeda bila konacna.
Ali ja sam rekao NE, i tada mi je rekla "Ne volim te vise". Sto znaci nije me ni volela;ponos ispred svega,cast je vaznija od ljubavi.....
ma dajte ljudi molim vas.
Sve mora da pada u vodu ako je ljubav u pitanju. Ponos: DA, ali zajednicki ponos.
Osnovno pravilo:daj SVE od sebe i ulazi u vezu.
A proslost i to sto se desavalo,,,,,prosto neka ode,a ime proslog moze da drzi samo kao suvenir.
 
Rekoh da će se vratiti, takvi se uvijek vrate, i nije JADO?JADOVČINA,mislim ako se tako može reći ili bolje JADOV da ne kažem nešto drugo.Kakvi su nam ovi današnji muškarci! :twisted: :twisted: :twisted:
 
kao sto neko rece ti to volish...da budes mucena i da mucish druge.Problem je u tebi a ne u njemu.Ali,ok proci ce i to.To su posledice prve veze.Ako hoces da vratis ovog klinca nikako nemoj da ga non stop zivkash i placesh i sl. nego probaj da se ponashash kao i pre kao nezainteresovano...On ce te posle nekog vremena ponovo pozvati...Sigurno..
Toliko..Pa javi kako je proslo..
 
craetive:
kao sto neko rece ti to volish...da budes mucena i da mucish druge.Problem je u tebi a ne u njemu.Ali,ok proci ce i to.To su posledice prve veze.Ako hoces da vratis ovog klinca nikako nemoj da ga non stop zivkash i placesh i sl. nego probaj da se ponashash kao i pre kao nezainteresovano...On ce te posle nekog vremena ponovo pozvati...Sigurno..
Toliko..Pa javi kako je proslo..

Non stop plakati i zivkati jeste normalno u bilo kojoj vezi.A to da se ponasa kao nezainteresovano,,,pa opet upada u zamku.Opet igranje sa emocijama!

Ma samo neka ostane prirodna,to jeste poenta.
Malo mi je muka od tih taktika,kovanja zavere,praviti put okolo.
Samo prirodno i da sto vise udje u tu vezu.

Zene su fantasticna bica,nesto najlepse sto postoji na ovom svetu.I treba umeti,treba znati kako se muskarac ponasa prema njoj.Jer svaka je izuzetna na svoj nacin,,ali takodje tu je onaj stepen hrabrosti i smelosti da se nesto uradi.
 
snesi:
Očigledno nijesi u toku,Lesi se vratio ako opet ne ode al ovaj put zauvijek.Toliko o muškom karakteru.

Izvini,video sam. Ali ne bih iskljucio mogucnost da ta veza moze imati svoj pozitivni tok.
A samo mi nije jasno to o muskom karakteru,barem meni nije jasno. Ja bi svuda srljao gde je potencijalna Princeza.

A njih dvoje,ako mogu zajedno,,onda fino.
 
Sve sam od pocetka procitala, strasno. Ne zna se ko je ludji od koga (bez uvrede).. Licno, cisto sumnjam da ce to uspeti. Mada ljubav cini cuda.
 
to ti je zakon univerzuma,a on glasi:TI SI SA NJIM,ON TE OBOZAVA,TEBE TO SMARA,ON OKRENE LIST I ODLUCI DA MOZE I BEZ TEBE,TI POLUDIS I HOCES GA NAZAD...EGO,EGO,EGO....Mozda u ovom slucaju grijesim,ali obicno je tako...
 
Beograđanka:
Morate mi pomoci!Imam jedan problemcic.
Prica pocinje ovako :) Bila sam u tzv. vezi sa jednim deckom,volela ga,bio mi je prvi.onda su pocele svadje,prepirke,ljubomora i RASKID-koji me je ubio.Nisam ni pomisljala na nekog drugog,zivela sam u nekom svom svetu.Da bi se nedavno pojavio neki klinja,meni ne interesantan.Zvao ,trudio se i ...na kraju se ja smuvam sa njim,cisto da zaboravim na proslost (koja ni malo nije bila lepa).
I,kao sto vec biva,radila sam mu sve ono sto nisam mogla "proslom" branila mu da izlazi bez mene,drugari?NEMAS IH VISE,shvatas li?-govorila sam mu.Prozvali su ga papucarom,mada i jeste bio :)) Ubijala sam ga u pojam.Bio mi je interesantno,igrala sam se sa njim.
On?Poklanjao mi je svu paznju ovog sveta,Bio je decko o kome sam sanjala ALI NISAM ZNALA TO DA CENIM!Nisam htela ni da spavam sa njim,jer sam dozivela neku traumu (o kojoj ne bih sada) I I TO JE RAZUMEO!Cekao me je!
Sta se dogodilo...njemu je pre par dana kvrcnulo nesto u glavi (nije ni cudo jel?) i ...rekao mi je da vise ne moze da me trpi,kako sam preterala i sl.Predlozi da malo iskuliramo,bar nedelju dana da se ne vidimo i ne cujemo i ja pristanem.
Medjutim,ja sam TEK TADA shvatila da ja ne mogu bez njega.Navikla sam se na njega,pozive,PAZNJU i nisam mogla da izdrzim i odmah sutra dan ga zvala da se vidimo.On mrtav hladan mi kaze da mora da razmisli,jako je povredjen i ponizavan i ne moze da predje preko svega!Zamislite?ON DA RAZMISLI????
Poceo je da mi se svidja TEK TADA!Zvala ga,plakala mu,izvinjavala mu se i molila da mi se vrati.Obecavala da cu se promeniti....NE ZELI!Juce me zove RAZMISLIO JE.
Hoce kres kombinaciju samnom,zamislite?A mi nismo spavali ni dok smo bili u vezi.
Rekla sam mu da o "takvoj kombinaciji" ne pomislja,radicu to sa njim ALI U VEZI!Za njega je veza samnom mucenje IAKO ME VOLI,ne moze da izdrzi samnom U VEZI.
Sta da radim?Mislim?POMOZITE MI!Zelim ga!VOLIM GA! I stalo mi je do njega!Ne zelim da ga izgubim a ne znam kako da mu dokazem da ONO nisam ja,nego da sam se izivljavala???Znam da cete reci da sam to zasluzila,ali ja nisam takva,shvatite me.

Koja si ti kucka!!!1

I jos smes javno da pricas to sta si radila!?

Tako ti i treba sve sto ti se desilo, i jos 10x gore ja ti kazem1 :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 

Back
Top