Quantcast

Hanibal Lektor

gost 198065

Poznat
Poruka
7.720
Ne znam što ljudima tolko smeta Hannibal Rising. Jeste da je dečko bio malo teatralan; ali ja i dalje smatram da je taj deo odmah iza Jaganjaca.

Doduše, možda je stvar i u tome što sam prvo čitala knjigu, pa tek onda gledala film; ili što ne vidim koji bi mulac mogao ne biti na njegovoj strani tokom tog filma (i knjige); ili što imam lični afinitet prema liku vrlog doktora inače...

Ili je prosto mali francuz stvarno dobro parče. Što jeste. :mrgreen:

Kad god sam iznosila svoje mišljenje o dr. Lecteru, imala sam galamu. Pa sad, eto, neću. :D

tehnics

Početnik
Banovan
Poruka
40
Ne znam što ljudima tolko smeta Hannibal Rising. Jeste da je dečko bio malo teatralan; ali ja i dalje smatram da je taj deo odmah iza Jaganjaca.

Doduše, možda je stvar i u tome što sam prvo čitala knjigu, pa tek onda gledala film; ili što ne vidim koji bi mulac mogao ne biti na njegovoj strani tokom tog filma (i knjige); ili što imam lični afinitet prema liku vrlog doktora inače...

Ili je prosto mali francuz stvarno dobro parče. Što jeste. :mrgreen:

Kad god sam iznosila svoje mišljenje o dr. Lecteru, imala sam galamu. Pa sad, eto, neću. :D
Ne brini se, nece biti galame i samo iznesi svoje misljenje.
Ja sam na njegovoj strani!

Paja Cutura

Poznat
Poruka
9.566
Mesozder iz mezozoika,najbolji prijatelj Dzefrija Damera,redovno razmjenjivali recepte depesama dok su blejali po bajbocima.
Kad ti u prepirci kaze "bjezi mali,pojescu te za dorucak" to je obicno znak da pocnes da bjezis.
Sto bi odje rekli "dobar je ka' ljeb".
Omiljeno jelo-Dinstana Jetra uz malo Kjantija,e da,u slobodno vrijeme lektorise i rediguje rukopise uz neciju potkoljenicu.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.