HammerFall

e ovog puta vec ne bih smeo da pocepam kartu za njihov koncert

i lepo je sto ce doci sa novim albumom posto mi se prosla dva nisu svidela.. nek se vrate ratnickim korenima i eto Norda u prvom redu
 
Poslednja izmena:
zanetcopy-1.jpg

Hammerfall 11.April 2009.god. (Subota), ponovo nastupa u Beogradu. Nakon nezaboravnog koncerta 2007. godine, bend je spreman da ponovo nastupa u Srbiji ispred svojih vernih fanova. Ovog puta, bend donosi svoju kompletnu opremu i scenografiju ( zamak, zastave, itd..) koji će ovaj koncert učiniti nezaboravnim.
Karte za koncert Hammerfall-a su u prodaji od 20. Novembra, po promotivim cenama od 1600 din. Nakon promo perioda, karte će biti skuplje. Karte mogu da se kupe u Felixu, Eventimu, Bilet servisu. VIP karte mogu da se nabave po ceni od 2500din. Limitiran je broj na 25 VIP karata. VIP karta omogućava pristup balkonu/galeriji SKC-a.

SPECIJALNI „TAJANSTVENI“ MEET AND GREET bend će odžati 24.Novembra na tajnoj lokaciji! Svi fanovi koji kupe kartu do 24. Novembra, imaće mogućnost da se upoznaju sa bendom, slikaju, nose diskove na potpisivanje itd...Više informacija o meet and greet, možete dobiti samo putem maila:
info@legacy-promotion.net


Vidimo se na koncertu!

Promotivni period:
Regularna karta: 1600din. ( 150 komada )
VIP karta: 2500din. (25 komada)
 
Dakle... da li ih slusate, sta mislite o njima, koji album smatrate najboljim?

Ja ne slusam tu vrstu muzike, ali eto igrom slucaja do mene je dosao Legacy Of Kings i svideo mi se. Posebno pesma The Fallen One...

Ne slušam ih, ali ono što sam čula nije loše, al' nije ni nešto posebno...najlepša mi je Dreams come true...
 
Jos uvek ih volim...Malo su mi dosadili,ali ih bas cenim,zbog lepih tekstova,a i zato sto su mi ceo jedan period obelezili,a najvise sam plakala uz Always will be,a udarala o komp uz The Dragon Lies Bleeding...a uz Remember Yesterday naterala moje pop drustvo da voli tu pesmu..
 
Sjajna postava,ali bez inovacije. Pesme dosta slicno zvuce. Isti je stim,iste distorzije i slicni rifovi. Pevac je PRETALENTOVAN,i mnogo dobro zvuci,al njima treba ideja. Pogledajte samo koliko je losijih bendova doguralo dalje od njih,samo zbog toga sto su 'provalili nesto novo'

P.S. "RavenLord" nije njihova pesma :)
 

Back
Top