Хајде да причао о...

Јако је битно ... Овде говорите само о Србима као злочинцима ... Е да видимо мало сад ко су још злочинци. Ја знам да те боли ова тема, али *******

Зато што када се говори о Србима као злочинцима сви су гласни. Када се говори о Србима као жртвама, онда се сви злочини осуђују. Немогуће.

Eto vidiš koji si ti šaban koji legne na svaku smRadikalsku propagandu. Nije tačno to što pišeš. Postoje ljudi poput ustaša koji prikrivaju i umanjuju zločine. Tako i u Srbiji postoje ljudi koji pokušavaju da Srebrenicu predstave kao bitku. To naravno nije tačno. Zločin je zločin. Ja sam najglasniji kad se govori o srpskim žrtvama i ne dam da se zaborave. Od Kosovskog boja na ovamo. Ja stalno pričam da smo mi Srbi gowna zato što smo dozvolili da nam pobiju toliki naroda. I nikad, ali nikad nisam pokušao da umanjim stradanja mog naroda. Srbi jesu najveće žrtve, a i mi preživeli smo žrtve satanizacije. Svi su nas klali i ubijali, a mi najveći zlikovci. Pa to je naša beda, naš jad i dokaz da nismo sposobni da se održimo kao nacija, dok se ne dozovemo pameti. Ove tema je potrebna, ali će je zaključati, zato što će sad ustaše i šiptari da se jave i da nas provociraju, a mi ćemo da se primimo i da se prepucavamo sa njima.

Ako želiš nešto dobro da uradiš, zakupi prostor na netu i napravi sajt o stradanjima Srba. Što više takvih sajtova, veća mogućnost za istinu. Ako ne misliš tako daću ti primer. Nadji podatke o Orićevim masakrima koji su bili povod za Srebrenicu. Jako slabo. Neljudi to zataškavaju i jedini način da se to očuva je da mi preuzmemo inicijativu. I u trenucima dokolice, kad ti dodje da mene i ostale neistomišljenike Srbe pljuješ i prozivaš, ti lepo ređaj materijal na sajt.
 
Приметио сам да овде европејци говоре само о злочинима које су починили Срби, као и о неким тамо фашистима, које никад нису видели, али ето чули на Б92 да их тако зову па ето и они ће.

Циљ ове теме је други. Хајде да причамо мало о геноциду над Србима. Хајде да поменемо злочине над Србима у Хрватској, Босни и Херцеговини, на КиМ, у Словенији. Хајде да мало причамо о томе колико је Срба побијено за време Другог св. рата (видим да су европејцима за срце прирасли јевреји, а зна се да је најмање јевреја убијено у Др. св. рату).
Па ко има шта да каже на ову тему, нека каже. Ко жели да лупета по теми, нека се уздржи коментара.

za ovu tvrdnju si zasluzio dozivotni ban...
svakom normalnom ljudskom bicu treba da se zgadis...
fujjjjjj
 
za ovu tvrdnju si zasluzio dozivotni ban...
svakom normalnom ljudskom bicu treba da se zgadis...
fujjjjjj

Та тврдња је тачна. Јевреји викањем о холокаусту покушавају да сакрију те чињенице, али ... ускоро ће изаћи подаци о убијеним јеврејима у Др. св. рату
 
Приметио сам да овде европејци говоре само о злочинима које су починили Срби, као и о неким тамо фашистима, које никад нису видели, али ето чули на Б92 да их тако зову па ето и они ће.

Циљ ове теме је други. Хајде да причамо мало о геноциду над Србима. Хајде да поменемо злочине над Србима у Хрватској, Босни и Херцеговини, на КиМ, у Словенији. Хајде да мало причамо о томе колико је Срба побијено за време Другог св. рата (видим да су европејцима за срце прирасли јевреји, а зна се да је најмање јевреја убијено у Др. св. рату).

Па ко има шта да каже на ову тему, нека каже. Ко жели да лупета по теми, нека се уздржи коментара.

A ti si antisemita? To ti je onaj sto ne voli Jevreje :)
 
Nemoj da prelaziš liniju.

Izvoli zaobiđi temu ako ti nije po volji. Da li je tema šovinistička ili ne je na nama moderatorima da odlučimo...

procitaj jos jednom post postavljaca...
ako na tu njegovu tvrdnju o Zidovima ne reagiras, onda doista nemam rijeci...
p.s. toliko o istininama i kakve istine se od postavljaca teme mogu ocekivati...
fuj
 

Back
Top