Gutanje sperme?

  • Začetnik teme NoNameGirl
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lady Scorpio:
Devojko ne ponasaj se kao krava i neveruj laicima.


nije lepo ovako prilaziti mladoj devojci u njenim nastojanjima da ugodi svome muskarcu a i sebi.

mala,nemoj da te glupache savetuju da je sperma stetna,bas naprotiv sperma je puna proteina,sto ce ti pomoci ako ides na GYM.Sperma je sam zivot,DNK i te stvari,od nje i nastajemo,pa kako moze da bude stetna.Trebas da je gutas,i da ti to predje u naviku, a za tvoje dobro.

pozdrav!
 
SweetGirl:
hahaha, hvala d1.
inace, samo sam zelela da cujem jos neko misljenje a naravno da cu ja uraditi ono sto hocu i sto zelim, a ako te bas zanima, hoce i da me pojubi jer ja sve progutam i polizem tako da...ne ostane bas nesto puno a i sto bi se on gadio neceg svojeg

Naravno da ne treba da mu se gadi! I moje srce mene ljubi posle toga, i naravno da je sve cisto, nem apotrebe za peskiricima i sl... :D
Feeling je odlican jer me uzbudjuje kad je on napaljen do ludila!
 
Ne postoji lepsa stvar nego svrsiti devojci u usta!
Jos kad te gleda direktno u oci i pusi ga i guta ...
I gledas je onako sa punim ustima i tako je slatka...
Ako neko kaze da postoji - laze.
 
Ima i onih trenutaka kada se covek jos vise napali kada se devojka sa punim ustima sperme podigne i zada povratni udarac, tj. onako socno poljubi svog dragog dok sperma curi oboma niz bradu.
PONEKAD ZNA DA BUDE SAVRSENO
 
Peta W.:
bambi1978:
Ima i onih trenutaka kada se covek jos vise napali kada se devojka sa punim ustima sperme podigne i zada povratni udarac, tj. onako socno poljubi svog dragog dok sperma curi oboma niz bradu.
PONEKAD ZNA DA BUDE SAVRSENO
Svaka ti cast! :P :P :lol: :wink:

Ma ja sam samo iskren covek i kod mene nema tabua, kamo srece da je vise takvih, narocito iskrenih.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top